Bad idea

10. března 2009 v 19:03 | Akiyuu-chan |  Jednodílné
Popis povídky: Je to takový hatly patly, ani to nestojí za čtení ..
Žánr: Takový podělaně smutný :D
Pár: DeiSaku
Poznámka: Pustťe si k tomu video.. je tam kvůi písničce.. :)

Pod perexem!:Silné zařinčení krví poskvrněné katany, která právě dopadla na zem, se ozvalo už tichým prostorem. Spustil se hustý déšť který se postaral o to aby nebyl slyšet vzlykot mladé, pobledlé dívky. Ležela vedlé svého chlapce, ruku v ruce. Bohužel, on její stisk dlaně neopětoval.. Hladila ho po blonďatých vlasech a vzpomínala na to jak hřálo jeho nahé tělo, jak se mu vždy rozzářily oči když ho políbila.. vzpomínala na ten den kdy jí společně se svými přátely přijmul do svého života, na ten den, kdy si vyskoušela ten proslulý černý plášť s červenými mraky, které nevěstily nic jiného než smrt..

,, Prosím!!.. Prosím zůstaň tu semnou!!" volala na blonďatého muže bezmocně

Ten tajemný, kterého v dětství tak obdivovala, kterého tak milovala, pro kterého by položila svůj vlastní život. Právě teď zabil člověka, kterému věřila, kterému se se vším svěřovala, kterého při každé příležitosti políbila, kterého ze srdce milovala.

Černovlasý mladík se na svou bývalou týmovou parťačkou díval s pohrdáním v očích. Pro něj byla stejná jako dřív, ubrečená, malá.. otravná.

,, Proč!! Proč si ho zabil!!!!?" křikla k němu bolestně a chytla Deidarovu tvář pěvně do dlaní, slzy které dopadaly na jeho prázdný obličej se slučovaly s kapkami deště. Hebký prst bloudil pod modrým okem jednoho z členů Akatsuki.

Pro mladíka v bělavé košily byla tato situace bezbolestná, vzal si zpět svou katanu a ladně jí umístil tam kam patřila. Beze slova, bez omluvy, bez slitovaní odešel. Už ho nikdy nechtěla vidět, třásla se a líbala bezduché tělo ležící v stále se rozšiřující kaluži krve.

To ona ho naučila smát se, jen ona uměla blonďáčka rozveselit, jen ona ho dokázala rozbrečet a jen ona ho naučila to že pravé umění je milovat..

,, Sakura.." ozval se za ní pokorný hlas, otočila za ním hlavu. On se k ní přikrčil a pevně jí objal. Jeho oranžová maska se brousila do smutné siluety.

Flash Back
"Jestli umřu... Slib mi že na ní dáš pozor..."

" Ale sempáái.. vy umíráte fuurt!!" zakroutil se Tobi a začal si hrát se svým novým prstenem kterýmu zůstala po Sasorim

"Tobi.. mluvím vážně.. jestli zemřu.. ochráníš jí.. budeš se o ní starat.. budeš s ní vychovávat mé dítě.." promluvil Deidara a zadíval se na moře které pod západem slunce chytalo nazlátlou barvu

"Slib to.." pronikal jeho hlas a bloudil Tobimu v jeho hlavě
End Flash Back

,, Slibuju.." šeptnul potichu muž zahalený pod maskou. Zvedl hlavu směrem k nebi jako by žádal o Deidarovo odpuštění za všechny ty naschvály a zbytečné vtípky..
Sakura naposledy políbila otce svého dítěte...


Ani tři roky nestačily na to aby se zahojily staré rány.. Ale s pomocí věrného přítele se postupně vše měnilo.. k lepšímu..

Akiyuu-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SAkura-chan SAkura-chan | Web | 10. března 2009 v 22:36 | Reagovat

Smutné ale krásné

2 Astrid Astrid | E-mail | Web | 11. března 2009 v 19:58 | Reagovat

Mooc pěkný Akii =)

3 Win Win | Web | 13. března 2009 v 20:37 | Reagovat

Tak - po prvé, stojí to za čítanie. Po druhé - nie je to "podělaně smutný".. A po tretie - je to naozaj pekné. Páči sa mi to. Aj keď poviedky Narutovského typu nemusím, táto je skvelá... Plus tá pesnička. <3 Len tak ďalej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !