Život za Život Episode 16

8. února 2009 v 17:39 | Astrid |  SasuSaku
Byly to dva dny po příchodu týmu 7 z té mise. Kakashi ihned informoval Tsunade a ještě to bylo spolu s radou v řešení...

,,Už tu je zase " řekla naštvaně blond holka... ,, Ale Ino přece by si na ní nežárlila" konejšila svou kamarádku druhé děvče. Všechny se dívaly na Sakuru jak sedí se Sasukem na lavičce a něco mu horlivě vypráví... Bylo to asi její nejoblíbenější místo a se Sasukem se tam často potkávala, protože to byla zrovna cesta, kterou obyčejně chodíval domů... Sasuke jednim okem pozoroval Sakuřinu nohu... Jelikož měla krátký kraťásky byla vidět její dosud nezacelená jizva. ,, Sasuke ? Posloucháš mě ?" zastavila se najednou Sakura a koukla se na něj s otazníkama v očích. Sasuke se na ní podíval a pak se zvedl ,, Musím jí " řekl a jak udělal tak šel. Ino využila situace a zastavila Sakuru ještě před tím než odešla.


,, Zase Tě tu nechal ?" zasmála se. Sakura se na ní nevinně podívala. Nevěděla co tím má namysli, Ino nebyla něco kvůli čemu by se měla zlobit a tak si zahrála na andílka. ,, Koho myslíš ? " řekla mile až to všechny holky překvapilo. ,, Sasukeho, Sasukeho Uchihu přece!" zařvala a ukázala na siluetu chlapce, která se právě zastavila. Sakura zamrkala ,, Asi mě tu zase nechal " usmála se Sakura a nechala tam ty holky tupě stát a odcházela . Silueta černovlasého chlapce se zase rozešla a na totata byla pryč .

Sakura cestou domů přemýšlela... Proč jí někdo napadl. Přejela si rukou přez stehno, ale tu myšlenku nechala nedořešenou a rozběhla se domů.

Dny vůbec neutíkaly, všechny byly stejný, stejný mise, už nedostali ani jednu misi mimo vesnici kvuli Sakuřinýmu a Sasukeho bezpečí...

Blížil se večer dalšího nudnýho dnu.. Sakuře se ani s pomocí Tsunade nezahojila ta jizva furt jí měla zkrvavenou a místy otevřenou... Sakuře tu nohu obvázali a nechali to tak jak to je.

,, Naruto !" zvolala zvesela Sakura když uviděla přecházet cestu Naruta. Naruto jí začal mávat a zase se přihloupě smát. ,, Jdeš na ramen ?" ,, Jo jdu, prej tam dneska mají novej !" řekl Naruto s nadšením. Sakura se usmála. " pojď se mnou " řekl naruto a chytil jí za ruku. Když jí dotáhnul k Ichiraku pohodlně si sednul... Sakura si teda taky sedla.. Naruto to zaplatil a oba jedli. Sakura se smála. Naruto jí po celý podvečer bavil. Sakura, ani nevěděla proč se otočila a pohlédla na nedaleký les. Věděla, že je před lesem mítina. Když se tam teď podívala uviděla něco co ještě neviděla.. ,, Naruto omlouvám už musím, jít děkuju ahoj !" zvolala a s úsměvem pelášila pro osobu jí nejdražší.

Sakura doběhla k baráku, který byl na rozpadnutí. Váhavě zaklepla na dveře. Když se nic nedělo zaklepala víc. ,, Už du, už du sakra!" křikl známí klučičí hlas. Když uviděl za dveřmi Sakuru nahodil překvapený výraz ,, Sakuro ?" ,, Sasuke vem si třeba tohle a pojď" řekla hodila na něj jeho kabát a táhla ho dlouhou ulicí až k díře co byla v kamenné zdi. Ta zeď obléhala celou Konohu.. Sasuke Kabát měl v ruce ale zima mu nebyla. Proklouzli dírou a naskytl se jim úžasný pohled... Všude byly světlušky, ale ne zlatávé, ale průzračně modré, všude tančily, snažily se dohonit jedna druhou... Sakuře se rozzářily oči. Sasuke taky zrovna nevěděl co říct.. Nahodil znuděný pohled ,, To si mě sem táhla kvůli tomuhle ?" řekl zcela znuděně ale zůstal stát. ,, Přesně tak , není to nádhera ?" rozplývala se Sakura a rozeběhla se k nim. Sasuke sledoval jak se Sakura mihotá mezi modrými světýlky, které jí osvětlují.

,, Sasuke pojď za m- "nedořekla, zvrtla se jí ona zraněná noha a ona padala k zemi. Sasuke se zamračil a ty tam byl u ní. Chytil jí přesně při dopadu a postavil na nohy. Sakura se usmála.. Sasuke si oddychnul a už chtěl začít nadávat, když ho ale Sakura chytla za triko a svalila se do trávy. Sasuke dopadl nad ní a vyjeveně se na ní díval. Sakura se usmívala a natáhla ruku k jeho tváři... Sasuke nebyl schopen pohybu . ,, Sasuke .. " pronesla šeptem... Sasukemu se podlomily ruce. Dopadl až na lokty a nesměle se naklonil k jejim rtům. Sakura přivřela oči ... Sasuke se ještě víc naklonil, ale jakmile se letmě dotkl jejich rtů cukl o pár centimetrů zpátky.. Její klidný pohled ho uklidnil a tentokrát jí jemně políbil. Při polibku si vzájemně hleděli do očí až je nakonec Sakura zavřela a hned na to i Sasuke...

,, Cože ? A kde je Kakashi sensei ?" zježil se Naruto, když zjistil, že nemůžou na misi bez senseie. ,, Kakashi má misi s ostatními Jouniny ohledně .. To vás nemusí vůbec zajímat" zarazila se Tsunade. Naruto se začal ksichtit,, Ale Tsunade obaachan , jak mám trénovat, když mi nikdo eřekne že to dělám špatně, jak vás mám potom vystřídat v povolání , když na to nebudu mít dost síly !" nadával Naruto a Tsunade dostávala červenou barvu už i v obličeji. Sakura nic neříkala, stejně tak i Sasuke, ale obadva se chovali normálně.. ,, Může Tě opravovat Sasuke, máš co dohánět Naruto a Sakura ti pomůže s teoretickou výukou, teď už běžte" řekla Tsunade a Shizune je vypakovala ven... Když ven vyšli Naruto se natruc rozeběhl pyč, že se pujde najíst toho nového rámenu, jakmile ale udělal krok narazil do nějakýho chlapa. Měl dlouhý bílý vlasy a divnej xicht. Všichni tři se na něj dívali. ,, Jirayo, pojď nahoru " zvolala tsunade z okna Hokage kanclu . Jiraya kývl a šel dovnitř...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koizumi Michiyo Koizumi Michiyo | Web | 8. února 2009 v 18:42 | Reagovat

Senzááááá!!!

2 Sjuubomi Sjuubomi | E-mail | Web | 8. února 2009 v 19:01 | Reagovat

diky !!!necelala sem tak rychlou odpoved...!!

3 Akiyuu-chan Akiyuu-chan | E-mail | Web | 8. února 2009 v 22:18 | Reagovat

super !:)

4 anyk anyk | Web | 9. února 2009 v 17:54 | Reagovat

skvělí pokráčko:-)

5 Dashio_Komannoki♥ Dashio_Komannoki♥ | Web | 11. února 2009 v 17:53 | Reagovat

ahojik už si začni robiť aj druhu colorku do SONC-u je na mojom blogu...dakujem :o) pápá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !