Píseň kterou napsal život

21. února 2009 v 11:31 | Akiyuu-chan |  SasuSaku
(píseň slouží k doplnění povídky)


Pobřežím se rozezněla tichá a bolestivá píseň. Vycházela z nástroje oné dívky, dívky která voněla jako třešeň, dívky jejíž vlasy vlály po směru větru, který jí tak ukliďňoval. Zpívala slova, které se jí vybavily při vzpomínce na něj..na tichého a tajemného kluka ..

Vlny před sebou rolovaly spusty mušlí a oblázků. Ptáci poletovali okolo a doplňovaly už tak přenádhernou píseň.

Vzpomínala na něj, vzpomínala na toho chlapce, který se teď určitě stal mužem. Vzpomínala na jeho chladné oči, oči které jí tak uchvacovaly. Na jeho havraní vlasy, které měl ždy neposedně rozházené.. Vzpomínala na jeho vůni, teplo a na to jak se s ním cítila v bezpečí..

Jenomže všechno krásné jednoho dne končí. Odešel od ní, od svých přátel a nechal za sebou jen jedu osamocenoou dívku, pro kterou znamenal život. Jak dlouho ho neviděla? Tři roky? Šest let? A stále, ono to stále bolí..

,, Sakura-chan bude lepší když se půjdeš schovat, za chvíly bude pršet..mohla by si nachladnout" uslyšla ta sebou starostlivý hlas

,, Ne Naruto, ještě chvíly tu zůstanu.." šeptla a znovu si začala přehrávat tu samou píseň. Po chvíly se oprvadu z nebe začaly snášet studené kapky vody. Déšť bubnoval do střech a ladil s melodií kterou Sakura byla tvůrcem. Naruto se sklopenou hlavou odešel do tepla.

Kytara byla už po věčném nabrnkávání tónů unavená. Sakura také.. Melodie se přestala šířit a pláž se skryla do dunivého zvuku padajícíh kapek vody.

,, Proč si přestala?" uslyšela za sebou

,, Bolí mě to..bolí mě to slyšet.." odpověděla třesoucím se hlasem

,, Ale mě taky.." uslyšela hlas znovu

,, To není pravda.." vzdorovala Sakura a rukou prohrábla vlhký písek ,, Ani nevíš co sem si zažila.. nevíš co zažívám.."

,, Vím to přesně.." hlas se blížil

,, Jo a jak?.." ukápla jí slzy která se spojila s kapkou deště

,, Tu písničku sem složil já.." na chvíly se odmlčel ,, ... a ty.." doplnil se. Stále za ní stál. Rozbrečela se.. Štěstím? Věděla jistě kdo za ní stojí.. Poznala jeho vůni, jeho hlas..

,, Sem tu pro to, aby sem složil ještě jednu píseň.. Píseň která bude šťastná, plná lásky.." řekl klidným hlasem a zezadu Sakuru obejmul

,, Tu píseň, která nám oboum zní v hlavě od té doby co sme se potkali.." šeptl jí do ucha a jemně jí políbyl..

Hučení moře se slaďovalo s veselou a láskyplnou melodiíí. Dva lidé byli opět šťastní..opět spolu..

Akiyuu-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anyk anyk | Web | 22. února 2009 v 10:41 | Reagovat

to byla nádhera:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !