Láska na nitkách episode 2

28. února 2009 v 11:38 | Astrid |  Láska na nitkách
Zbývaly poslední dva demoni... Selin byla k smrti vyčerpaná. Deidara zemřel a ona ho zastupovala u Sasoriho. Sasori ale žádnou únavu necítil. Koukal se znuděně na svou nejlepší kamarádku Selin. Ležela uplně mrtvá na zemi a těžce vydýchavala. Dva demony dovedla do skrýše sama a Sasori byl někde jinde.

,, no tak vstávej Selin, to se ktobě nehodí" rejpl do ni Sasori. ,, Zavři pusu Sasori" posadila se a chytla se za hlavu.

Sasori to nevydržel a hodil jí na nitky. Selin jako loutka vstala a kráčela k němu. Sasori byl užaslí že se jen tak snadno nechala, většinou se mu to nepodaří, protože jeho nitky sama chakrou odmítne. Sasori se usmál a vedl jí před sebou. Selin nejspíš už spala a tak ťapkala se svěšenou hlavou.

,, Dneska udělala velice dobrou práci, nechte jí odpočinout" řekla Konan a věnovala se kuchání dalšího nevinnýho zvířátka. Sasori , který jí měl stále nanitkách, jí tedy ochotně dovedl do jejich pokoje. Jediné okno bylo zatažené. Po pokoji se rozlínali jen dva proužky světla . Sasori ze selin pustil nitky a hned na to jí chytil do náruče. Položil jí na postel a šel pro nějaký obvazy. Selin se neprobrala, spala jako dřevo.. ,,Na " podal mu Itachi obvazy o které si Sasori řekl a hned na to šel zpět k selin. Povytáhl jí černé šaty z nohou a sundal jí ramínka z ramen. Její postavu od prsou ke klínu jí zakrývali šaty. Sasori vzal jednu ze svých loutek a pomáhal si sní v zašívání jedný z mnoha ran. Hned na to jí zavázal aby zabránil vytekající nezvykle černé krvi. Začal s další... Selin se otočila, máchla rukou a bouchla Sasoriho přez hlavu, nechala na jeho hlavě ruku. Sasori si toho nevšímal a furt zaujatě zašíval její rány. ,, Sasori chce tě Pe- " všel do místnosti Kisame a koukal na něho. Sasori kněmu byl zády, Selin měla zavřené oči a ruku na jeho hlavě s povytaženýma šatama. ,, Co to proboha děláš Sasoi zbláznil ses ?" řekl Kisame a šel blíž... Teď ovšem uviděl svůj hluboký omyl... Sasori an něj znuděně koukl a dál pokračoval v šití řezné rány z vnitřní strny jejího stehna.

,, Hned tam budu" řekl a dodělával svou práci. Kisame tedy odťapkal pryč. Sasori dozašil poslední steh, a závázal jí to.. Selin sebou začala škubat... Měla nevlídný obličej, jakoby sněkým bojovala. Sasori se posměšně usmál, chytil jí za ruce a hned na to jí chtěl políbit.. Selin otevřela oči a koukala na něj. Sasori se odtáhl a odešel za Peinem.. ,, sakra.. " řekl Sasori nad tím co chtěl udělat. Selin se koukala na loutku, která měla dosud ruku na jejím stehně.. ,, Aaaaaa!" začala křičet a vystartovala z pokoje. ,, Co se děje co se děje ?!" začal vzrušeně lítat Tobi, že je nějaká akce konečně. ,, Sasori má uchylný loutky !!" zakřičla an celou skrýš, že to museli slyšet i v konoze. Konan se pousmála, Tobi se skrčil v koutě a začali mu na hlavě růst houby, Kisame věděl oč jde a Sasori nakvašeně přišel do místnosti, kde Selin byla. ,, Ty !" přišla a ukázala na něj ukazováčkem. ,, Dej si ty loutky někam pryč, sou uchylný a samy se pohybujou !" říkala Selina píchala ho oný prstem do hrudi. Na důkaz ukázala svoje dosud polostažený šaty. ,, To nebyly loutky ale Sasori Selin " zasmál se Kisame a koukl pobaveně na Itachiho, kterej se cítil trapně, že kde to je... Sasori senad hlavou objevilo černý mračno. Upravila si šaty usmála se na Sasoriho a pak bu vrazila mezi voči... ,, Ale ale.. " usmál se Sasori a koukal na pěst, která se zarazila přesně před jeho obličejem. ,, Co ... ? " Selin se nemohla hnout. ,, Už je na tobě mám přichytlý a nepustím " zasmál se. Hodil jí přez rameno a začal se bláznivě smát,, Odcházíme " vesele poskakoval zpět do pokoje.. Všem sjela kapka u hlavy... ,, Sasori já tě varuju !! řekla a objevily se jí v očích ty dračí. Vedle ní se ale objevil jen malej dráček, kterej udělal azse puf... ,, Ty nitky ti berou i chakru, mám to všechno pod palcem " usmál se škodolibě Sasori.. Selin myslela že vybuchne vzteky,, Sasori okamžitě mě pusť a odpustím ti !! " řekla s troufalým výrazem Selin... Sasori nitky pustil a hned na to je zase navázal ,, Takže už si mi odpustila výborně, porkačujeme " Selin zklopila hlavu , nad tím že jí její plán nevyšel. Sasori ksobě přitáhl ruku a selin už uplně stejně jako loutka ťapkala poslušně k němu. ,, Co tím sleduješ" zeptala se výsměšně.. Sasori jí políbil a pustil nitky... Selin cítila že už jí nedrží a hned na to chtěla odcuknout, ale nešlo to. Ne že by nemohla, ona nechtěla... Bohužel to skončilo jen u polibků , Sasori dál nemohl, jelikož je loutka..

Po půl roce Sasori zemřel... Selin ho našla jako první, ve velké jámě v obětí dvou různých loutek, které u něj vživotě neviděla..

Konec... Omlouvám se že to tak rychle skončilo, ale autorka chtěla jednodílnou a já to chtěla ještě protáhnout, ale takhle by se pak táhlo všechnoa nedostalo by se na ostatní...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !