Únor 2009

Dokončené povídky

28. února 2009 v 11:41 | Astrid |  Na přání
Selin.free
anime_dragon_girl.jpg Anime dragon picture by blackestcat
----------------------------

Láska na nitkách episode 2

28. února 2009 v 11:38 | Astrid |  Láska na nitkách
Zbývaly poslední dva demoni... Selin byla k smrti vyčerpaná. Deidara zemřel a ona ho zastupovala u Sasoriho. Sasori ale žádnou únavu necítil. Koukal se znuděně na svou nejlepší kamarádku Selin. Ležela uplně mrtvá na zemi a těžce vydýchavala. Dva demony dovedla do skrýše sama a Sasori byl někde jinde.

,, no tak vstávej Selin, to se ktobě nehodí" rejpl do ni Sasori. ,, Zavři pusu Sasori" posadila se a chytla se za hlavu.

Sasori to nevydržel a hodil jí na nitky. Selin jako loutka vstala a kráčela k němu. Sasori byl užaslí že se jen tak snadno nechala, většinou se mu to nepodaří, protože jeho nitky sama chakrou odmítne. Sasori se usmál a vedl jí před sebou. Selin nejspíš už spala a tak ťapkala se svěšenou hlavou.

,, Dneska udělala velice dobrou práci, nechte jí odpočinout" řekla Konan a věnovala se kuchání dalšího nevinnýho zvířátka. Sasori , který jí měl stále nanitkách, jí tedy ochotně dovedl do jejich pokoje. Jediné okno bylo zatažené. Po pokoji se rozlínali jen dva proužky světla . Sasori ze selin pustil nitky a hned na to jí chytil do náruče. Položil jí na postel a šel pro nějaký obvazy. Selin se neprobrala, spala jako dřevo.. ,,Na " podal mu Itachi obvazy o které si Sasori řekl a hned na to šel zpět k selin. Povytáhl jí černé šaty z nohou a sundal jí ramínka z ramen. Její postavu od prsou ke klínu jí zakrývali šaty. Sasori vzal jednu ze svých loutek a pomáhal si sní v zašívání jedný z mnoha ran. Hned na to jí zavázal aby zabránil vytekající nezvykle černé krvi. Začal s další... Selin se otočila, máchla rukou a bouchla Sasoriho přez hlavu, nechala na jeho hlavě ruku. Sasori si toho nevšímal a furt zaujatě zašíval její rány. ,, Sasori chce tě Pe- " všel do místnosti Kisame a koukal na něho. Sasori kněmu byl zády, Selin měla zavřené oči a ruku na jeho hlavě s povytaženýma šatama. ,, Co to proboha děláš Sasoi zbláznil ses ?" řekl Kisame a šel blíž... Teď ovšem uviděl svůj hluboký omyl... Sasori an něj znuděně koukl a dál pokračoval v šití řezné rány z vnitřní strny jejího stehna.

,, Hned tam budu" řekl a dodělával svou práci. Kisame tedy odťapkal pryč. Sasori dozašil poslední steh, a závázal jí to.. Selin sebou začala škubat... Měla nevlídný obličej, jakoby sněkým bojovala. Sasori se posměšně usmál, chytil jí za ruce a hned na to jí chtěl políbit.. Selin otevřela oči a koukala na něj. Sasori se odtáhl a odešel za Peinem.. ,, sakra.. " řekl Sasori nad tím co chtěl udělat. Selin se koukala na loutku, která měla dosud ruku na jejím stehně.. ,, Aaaaaa!" začala křičet a vystartovala z pokoje. ,, Co se děje co se děje ?!" začal vzrušeně lítat Tobi, že je nějaká akce konečně. ,, Sasori má uchylný loutky !!" zakřičla an celou skrýš, že to museli slyšet i v konoze. Konan se pousmála, Tobi se skrčil v koutě a začali mu na hlavě růst houby, Kisame věděl oč jde a Sasori nakvašeně přišel do místnosti, kde Selin byla. ,, Ty !" přišla a ukázala na něj ukazováčkem. ,, Dej si ty loutky někam pryč, sou uchylný a samy se pohybujou !" říkala Selina píchala ho oný prstem do hrudi. Na důkaz ukázala svoje dosud polostažený šaty. ,, To nebyly loutky ale Sasori Selin " zasmál se Kisame a koukl pobaveně na Itachiho, kterej se cítil trapně, že kde to je... Sasori senad hlavou objevilo černý mračno. Upravila si šaty usmála se na Sasoriho a pak bu vrazila mezi voči... ,, Ale ale.. " usmál se Sasori a koukal na pěst, která se zarazila přesně před jeho obličejem. ,, Co ... ? " Selin se nemohla hnout. ,, Už je na tobě mám přichytlý a nepustím " zasmál se. Hodil jí přez rameno a začal se bláznivě smát,, Odcházíme " vesele poskakoval zpět do pokoje.. Všem sjela kapka u hlavy... ,, Sasori já tě varuju !! řekla a objevily se jí v očích ty dračí. Vedle ní se ale objevil jen malej dráček, kterej udělal azse puf... ,, Ty nitky ti berou i chakru, mám to všechno pod palcem " usmál se škodolibě Sasori.. Selin myslela že vybuchne vzteky,, Sasori okamžitě mě pusť a odpustím ti !! " řekla s troufalým výrazem Selin... Sasori nitky pustil a hned na to je zase navázal ,, Takže už si mi odpustila výborně, porkačujeme " Selin zklopila hlavu , nad tím že jí její plán nevyšel. Sasori ksobě přitáhl ruku a selin už uplně stejně jako loutka ťapkala poslušně k němu. ,, Co tím sleduješ" zeptala se výsměšně.. Sasori jí políbil a pustil nitky... Selin cítila že už jí nedrží a hned na to chtěla odcuknout, ale nešlo to. Ne že by nemohla, ona nechtěla... Bohužel to skončilo jen u polibků , Sasori dál nemohl, jelikož je loutka..

Po půl roce Sasori zemřel... Selin ho našla jako první, ve velké jámě v obětí dvou různých loutek, které u něj vživotě neviděla..

Konec... Omlouvám se že to tak rychle skončilo, ale autorka chtěla jednodílnou a já to chtěla ještě protáhnout, ale takhle by se pak táhlo všechnoa nedostalo by se na ostatní...

Akiyuu - Už nikdy ...

27. února 2009 v 18:37 | Astrid |  Jednodílné
Pro Akiyuu ...

Po místnosti se rozlíhá deprimující píseň a pomalé ťukání do klávesnice... Dívce se třpytily slzy v očích... Zvedla se ze židle a lehla si na pohodlnou postel... Na nočním stolku byly prášky... Chtěla zrestartovat svůj život, zahodit všechno co zkazila... Uvědomovala si co všechno za svůj život udělala naopak dobře? ne...

Už nikdy neucítí pocit štěstí... Nikdy neucítí pocit bolesti... Už nikdy neuslyší tu uklidňující hudbu... Už nikdy se nedotkne něčeho hebkého, hrubého, ostrého...

Jaký to je pocit zemřít ? To zjistíš až na to příjde čas, užívej si pocitu jaké je to žít, dokud žiješ...

dead_anime_3.jpg Dead little girl picture by Kanashii-chan

Naivní až do konce episode 2

23. února 2009 v 18:06 | Astrid |  All Pairs
,, Kde si sakra zase byla, víš jakej o tebe mívám strach a ty si klidně zase přiťapkáš až odpoledne ! " nadávala Sakuřina matka. Sakura sklopila hlavu a provinile koukala do země... Nechtěla aby se její máti rozčilovala... ,, Dones mi žákovskou, chci vidět tvoje známky ze školy" uklidnile se už trochu a posadila se s podepřenou hlavou na gauč. Sakura se usmála, dostala přece jedničku a tak věděla že bude mamka zase v klidu. Podala jí s usměvem žákovskou. Její máti zalistovala, prohlížela si jednu stránku po druhé.. Konečně našla včerejší datum. ,, Sakuro budeš týden doma a budeš se učit ! Nechci aby si skončila na ulici" Sakura nechápala.. Vzala jí žákovskou z ruky a koukla se na pětku přez dva řádky. Pootevřela pusu a hodila na její mamku smutný oči.. Ta jí už ale nesledovala věnovala se nadávání na Sakuřinýho otce, kterej jí zbouchl, navíc sebral prachy a zdrhl... Sakura se zavřela do pokoje. Věděla, že pokud se jeden den vrátí o 5 minut později než by měla je s ní ámen. a to tak že bude zase na nějakou dobu bydlet u její tety Sáry, která jí má jako služku. Sakura si lehla na postel a koukala do stropu.

,, Je to jen týden, to zvládneš Sakuro, jsou i horší věci" usmála se a šla se poslušně ke stolu učit... Druhý den si sedla do lavice a připravovala se ještě na další látku aby se mohla její máti pochlubit s lepší známkou. ,, Hoj Sakuro !" zazubil se Naruto. ,, Deš snáma zase do klubu ?" řekl a sedl si na stůl. akura neodvrátila pohled, dělala , že je hrozně naštvaná kvůli tomu učtu. ,, Ale no tak Sak !" ,, Neříkej mi tak !" opravdu se naštvala a vypochodovala ven ze třídy. ,, Možná , že jsem naivní ale ne hloupá " řekla a hodlala další hodinu vynechat, ale potkala na chodbě učitele, kterej jí zase zahnal zpět do třídy a následně jí vyvolal... ,, Za 3 a sednout " křikl rozzlobeně, i přezto že Sakura řekla všechno co měla v sešitě.. Položila hlavu na stůl. ,, Příště to bude lepší !" zapnula bojovného ducha...

Vplížila se do domu aby jí máti neslyšela, povedlo se. Zasedla do pokoje a zase se snažila co nejvíc naučit... Už bylo 9 večer a ona byla unavená.. Chtěla si jít zrovna lehnout když uslyšela cinkání na sklo, nejspíš kamínkami.. Otevřela ho a tam stála Temari Hinata a Ino. ,, Pojď se bavit kristepáne, dokud si mladá " zazubili se ,, Nemám peníze holky, už jdu spát " řekla a už zavírala okno. ,, Dneska platíme my, aby sme ti vrátili to za ino " začali se Temari s hinatou pochechtávat a Ino do nich žďuchla.. ,, Tak jdeš ?" Sakura teda seskočila dolů jen ve svetru a holky jí odvezli do klubu..

,, Nemůžu uvěřit že jsme se do toho nechala uvrtat !!" nadávala si když šlapala v zimě domů.. Ino a ostatní totiž zjistili že nemají dost peněz aby Sakuře zaplatily vstupný a nechtělo se jim jí vést zpátky a tak Sakura šlapala domů. Měla ruce složene na prsou a klepala zubama o sebe. Přecházela ten most.. Už tu byla. Otočila se k oné zdi u rozvráceného baráku. Byl tam.. Sakura se pomalu přiblížila a uviděla jak dotyčné cigáro, který dotyčný popotahovala spadlo na zem a bylo zašlápnuto.. Sakura se nezastavovala a snažila se rozeznat siluetu. ,, Hej počkej " řekla Sakura, když si byla jsitá že je to její dotyčný zachránce před nachladnutím. Kluk se zastavil a otočil sena ni ,, Tvoje jméno ?" zeptala se odhodlaně. ,, Sasuke" odpověděl do tmy. ,,Sakura ?" zeptal se. Sakura se usmála a kývla. ,, Chci ti poděkovat za... " nedopověděla.. ,, Za co ? že jsem tě vzal do starýho bytu mejch rodičů a nechal tě spat celej den ? Nebo za to že si mi sebrala čas, kterej sem mohl prožít uplně někde jinde" řekl uplně jiným tonem.. Měl ledové oči a vůbec zněj uplně sála ironie. Sakura byla zaskočená.. Nevěděla co říct... Sasuke si asi uvědomil co řekl.. Aspoň to tak vypadalo. Vydechl a usmál se ,, Poď do vnitř dám ti čaj " řekl a už jí táhl za ruku. ,, Ne, já musím domů promiň.." snažila se mu vyvlíct,, Prosímtě, čaj tě nezabije ne ?" řekl Sasuke a kouknul na ni s milým pohledem. Sakuře poposkočilo srdce a jen nepatrně kývla.

,, Na " podal jí starý hrnek bez ouška Sasuke. Sakura si ho vzala a hřála si o něho ruce. Napila se a porozhlížela se po pokoji. ,,Tady bydlíš ?" zeptala se Sakura. ,, Není to jedno ?" řekl a sedl si vedle ní. Slyšela jak položil hrnek. Jak se jí rozbušilo srdce a jak se k ní přibližovali jeho černé oči, které byly zase nasáty tím ledovým klidem. Políbil ji. Sakura ho kousla do rtu a odtáhla se. Sasuke nahodil hned jiný pohled, smutný. Sakuru pohltila lítost. ,, Já... asi tě mám rád " řekl a koukal zamyšleně do země.. Sakuru to vzala otočila se sní celá zem... Usmála se a chytila ho za ruku, to pro něj byl znamení, že může pokračovat. Znovu jí políbil , odtáhl se oblízl si rty a pokračoval kde skončil... Sakura ani nevěděla jak a už ležela polonahá na studené zemi, která byla pokrytá tenkou dekou.. Cítila jak se jí dotýká, tak jak nikdy nikdo.. Má jí rád, sakura se usmála a prožívala krásný prožitek s černovlasým mladíkem, kterého sotva potkala. Sakura zaryla nehty do jeho ramene a zaklonila mírně hlavu... Zrychleně dýchala, Sasuke se položil vedle ní a hned na to usl.. Sakura po pěti minutách též...

http://i167.photobucket.com/albums/u155/xXstrawberry_candyXx/Sasuke%20Uchiha/sasusaku9ks.jpg

Animes are untouched

23. února 2009 v 10:03 | Astrid |  Ostatní

Dvě krásný videika =)


Naivní až do konce episode 1

23. února 2009 v 0:40 | Astrid |  All Pairs
,, Za jedna... " prohlásil učitel... Sakura byla překvapená, vždyť neřekla ani půlku látky. Neřešila to a súsměvem se posadila. ,, Co si tam předváděla ?" zeptala se Ino. Sakura s úsměvem pokrčila ramenama ,, Hlavní když mám jedničku" usmála se. ,, Ah bože, si tak naivní!" zahořekovala a složila tvář do dlaní... Sakura tuhle větu pominula, slyšela jí tak často, že už to brala spíš jako kompliment...

,, Sakuro, takže dneska večer ?" křikl Naruto . Sakura kývla. Zase si jednou vyrazí se svejma kamarádama . Byla moc ráda. Šla domů. Když už se na všechno připravila vloupala se za mámou. ,, Mami ?" ,, Zase potřebuješ peníze ?" zeptala se její máma. Sakura kývla a vzala si skoro celej obsah peněženky, co jí máma dala. Sakura poděkovala a šinula se ke dveřím. Bylo teprve 6 a měli sraz v 9. Sakura ale musela pěšky, protože její máma nameohla a byl to pěkný kus... S nikým se zase ovšem pořádně nedomluvila, protože Ino s Temari neměli prý auto a Naruto vezme kluky... Sakura to dál neřešila a štrádovala si to po už teď tmavých ulicích. Dorazila konečně před klub. Slyšela hudbu a rovnou vtrhla do vnitř. Zaplatila a hledala aspoň hyperaktivního Naruto.. ,, Sakuro !" křikla Ino a mávala na ni. Sakura taky zamávala a procpala se knim. Posadila se a poslouchala zrovna téma které se řešilo.

Promnula si oči a posadila se na pohovku. Kolem dokola blikalo pár světel a nějaký člověk tam schraboval smetí. Sakura se rozhlíželo po Narutovi nebo Ino, ale klub už byl uplně prázdný. ,, Hej ty, za cvíly zamykám ! Zaplať co si vypila a běž domů " křikl chlápek od baru. Sakura zapřemýšlela,, Ale já nic nevypila" křikla zpět. ,, Mám tu pěkně mastnej účet a jak vidíš nikdo tu není, zněčeho taky musím žít" řekl a utíral dál skleničky... Sakura se vzpoměla, Ino přece pila a Naruto taky.. Plácla se s úsměvem do čela a zplatila jejich učty. Vůbec nic jí nezbylo ani na taxika. Pomalu se šramotila ve 4 ráno domů.

Uviděla před sebou osbou opírající se o stěnu za ním a popotahující cigaretu ve tmě.. Sakura se zalekla a raději přeběhla silnici a šla po druhém chodníku... Zpomalila krok a uchvátil jí brzký východ slunce... Zastavila se namostě přez řeku, opřela se o zábradlí a koukala na slunce dokud se jí znovu nerozmlžil zrak a ona ve stoje neusla.

,, Hej !" křikl na ni cizí hlas. Nad ní se skláněl nějakej černovlasej kluk, kterýho vůbec neznala. Byla v nějakým bytě , tmavým, byl tam pěknej bordel. Sakura zamžurkala očima a rychle se posadila. Kluk se k ní otočil zase zády a posadil se na židli. Skržil nohu a rukou si podepřel bradu a podezřele se usmíval.

Sakura nevěděla co má dělat. Nevěděla kdo je on ani kde je, kolik je, nebo jestli se jí to vlastně nezdá. ,, Um..." vyšlo zní a přejížděla si jednou rukou rameno té druhé. ,, Sem Sakura" řekla nakonec a koukla se jeho směrem. Měl furt ten stejnej pohled. Bliklo jí ze včerejška... Měl stejnou postavu jako ten kluk co se opíral o tu zeď. Byla to jen její představivost ?

,, Dveře sou tamhle.." řekl a přesunul se do vedlejší místnosti... Sakura nic neřekla. Vydala se ke dveřím. Odhrnula pár krabic a zabrala za kliku. ,, Arigato..." hlesla, protože měla tu potřebu to říct a odešla. Po nějaké minutě se dostala ven ze zachmuřilé budovy, která, jak pak zjistila, byla kousek od toho mostu.

Koukla se ještě jednou na ona starou budovu, mírně se usmála. Byl hezký , řekla si pro sebe a vystartovala k domovu...

Naivní až do konce- recenze

23. února 2009 v 0:07 | Astrid |  All Pairs


Nová povídka... Jde opět o Sakuru, i když prvně mělo jít o Hinatu, abych opustila od Sakury, ale do téhle povídky se mi prostě Sakura hodí víc, slibuju, že příště už zapojím někoho jiného než Sakuru....

Sakura se naivní narodila, naivně žije, naivně se zamiluje, naivně každému věří a také zemře se vší naivitou. Každý z její blízkosti to ví a každý toho využívá. Sakura se mezi nimi cítí bezpečně, jsou to přece její nejlepší kamarádi ! A to i přesto, že jí okrádají o peníze, o věci, o bydlení a i o její vlastní srdce...

Doufám, že to bude aspoň trochu originální, opět žádné ninjování....

Astrides

Píseň kterou napsal život

21. února 2009 v 11:31 | Akiyuu-chan |  SasuSaku
(píseň slouží k doplnění povídky)


Pobřežím se rozezněla tichá a bolestivá píseň. Vycházela z nástroje oné dívky, dívky která voněla jako třešeň, dívky jejíž vlasy vlály po směru větru, který jí tak ukliďňoval. Zpívala slova, které se jí vybavily při vzpomínce na něj..na tichého a tajemného kluka ..

Vlny před sebou rolovaly spusty mušlí a oblázků. Ptáci poletovali okolo a doplňovaly už tak přenádhernou píseň.

Vzpomínala na něj, vzpomínala na toho chlapce, který se teď určitě stal mužem. Vzpomínala na jeho chladné oči, oči které jí tak uchvacovaly. Na jeho havraní vlasy, které měl ždy neposedně rozházené.. Vzpomínala na jeho vůni, teplo a na to jak se s ním cítila v bezpečí..

Jenomže všechno krásné jednoho dne končí. Odešel od ní, od svých přátel a nechal za sebou jen jedu osamocenoou dívku, pro kterou znamenal život. Jak dlouho ho neviděla? Tři roky? Šest let? A stále, ono to stále bolí..

,, Sakura-chan bude lepší když se půjdeš schovat, za chvíly bude pršet..mohla by si nachladnout" uslyšla ta sebou starostlivý hlas

,, Ne Naruto, ještě chvíly tu zůstanu.." šeptla a znovu si začala přehrávat tu samou píseň. Po chvíly se oprvadu z nebe začaly snášet studené kapky vody. Déšť bubnoval do střech a ladil s melodií kterou Sakura byla tvůrcem. Naruto se sklopenou hlavou odešel do tepla.

Kytara byla už po věčném nabrnkávání tónů unavená. Sakura také.. Melodie se přestala šířit a pláž se skryla do dunivého zvuku padajícíh kapek vody.

,, Proč si přestala?" uslyšela za sebou

,, Bolí mě to..bolí mě to slyšet.." odpověděla třesoucím se hlasem

,, Ale mě taky.." uslyšela hlas znovu

,, To není pravda.." vzdorovala Sakura a rukou prohrábla vlhký písek ,, Ani nevíš co sem si zažila.. nevíš co zažívám.."

,, Vím to přesně.." hlas se blížil

,, Jo a jak?.." ukápla jí slzy která se spojila s kapkou deště

,, Tu písničku sem složil já.." na chvíly se odmlčel ,, ... a ty.." doplnil se. Stále za ní stál. Rozbrečela se.. Štěstím? Věděla jistě kdo za ní stojí.. Poznala jeho vůni, jeho hlas..

,, Sem tu pro to, aby sem složil ještě jednu píseň.. Píseň která bude šťastná, plná lásky.." řekl klidným hlasem a zezadu Sakuru obejmul

,, Tu píseň, která nám oboum zní v hlavě od té doby co sme se potkali.." šeptl jí do ucha a jemně jí políbyl..

Hučení moře se slaďovalo s veselou a láskyplnou melodiíí. Dva lidé byli opět šťastní..opět spolu..

Akiyuu-chan

Úsměv - Kabu a můj den

20. února 2009 v 17:13 | Astrid
,, Hani dáš mi kousnout ?" Ozval se známí toužebný ton po mé svačině. Podle těch dvou zvířat moje babička dělá výborný svačiny, který ovšem nikdy nesním já ! Matria na mě významě kouká a přítom nahodí ten její dechberoucí úsměv. Každou tuhle chvíly bych jí nejraději kopla do zadku, nesnáším když ani neřekne prosím... Zato Tiny se začne řechtat, spíš to někdy vypadá, jako kdyby se dusila, a kouká na mě... pardon na bagetu se salámem toužebným pohledem, který jí kousek po kousku užírá. Nikdy jsem to nevydržela a hold jsem se musela vzdát kusu mé svačiny.

Konec hodiny byl v nedohlednu. Byl českej jazyk a já se snažila opět být vtipná, samozřejmě bez úspěchu... Vkládám do toho celou svou duši, snažím se odvyprávět celej svůj podstivě vymyšlenej příběh, kterej je jen z 5% pravdou a to tele Tiny mě v půlce přestane poslouchat a začne něco vykládat učitelovi, samozřejmě jednu z jejich chytrých doplňujících, konstatovacích, nebo vlezlých vět, které mě občas pěkně dožerou.... konečně poslední hodina nudného výkladu a z tichého šustnění se vyvyne rachot, který jasně naznačuje tomu, že je v této třídě pár hladových krků... Zvedla jsem židličku, abych neschytala pár pěkných vět od našeho fousáče a trtala na oběd... Spíš jsem doháněla Tiny, která byla v sprintu, alias "Oběd je můj !" nejlepší.

Konečně jsem se odvážila šťouchnout do mého milovaného jídla... Játra.. Jen ten pohled mě dovádí k šílenství a tak jsem se jen přišramotila k Tiny a jedla z jejího talíře na kterém bylo jiné jídlo... Nakonec znás byla zbytková ústředna... Někdo se zvedl vysypal nám na talíř svoje zbytky a odešel... Všechno jsme to ale podstivě snědli a mezi posledními uchazeči o párek v těstíčku jsme odcházeli z jídelny.

Zase jsem nevěděla jak naložit s časem, který mi byl dán a tak jsem prostě a obyčejně zase jen sedla k počítači. Občas mi bylo líto, že se nedokážu přemluvit k tomu, abych vyrazila třeba jen se psem ven za řeku... Vždycky je tupě kouknu z okna a věnuju se hře. Naštěstí už nadešla hodina H, kdy jsem měla jít do koupelny, aby na mě vyzbyla teplá voda, jelikož můj bráška není šetřící typ... Naložila jsem se do pěkového nálevu, co byl umístěn v naší koupelně a rozjímala jsem dokud mi voda uplně nevychladla... Zase jsem se na sebe koukla do zrcadla. Prozkoumala jsem si tvář od ucha k uchu, od čela k bradě, ale nenašla jsem nic co by mělo odhánět kluky od mé osobnosti. Zkoušela jsem nahodit jeden úsměv Ala Tiny , ale hned po prvním pokusu jsem opustila koupelnu s hlasitým smíchem ze seba sama .

,, Kruci !" zaklela jsem, když jsem uviděla na autobusovém nádraží přijíždět druhý autobus, kterým málo kdy jezdívám. Budiž... nastoupila jsem a vyhledávala pohledem své nejbližší... Dobelhala jsem se přez dav malých trpajzlíků k nim a vedla nesmyslnou debatu o písemce z přírodopisu, která mě mimochodem vůbec netrápila... Tiny na tom byla podstatně hůř a co Matria...


,, Včera jsem se to učila dvě hodiny a nic ztoho nevím" naříkala Matria a natruc kedla na lavičku v šatně. Nera se jen přihlouple usmívala do sešitu, v kterém měla poznámky a Tiny už se chystala mi něco říct, zase něco zčeho budu celej den pav a bude to hlavní téma dne... Už mě táhla ven ze šatny a já byla jedno velký ucho..

,, Prostě se mi zdál sen " začala... ,, Byl o Lukasovy , no víš ten z devítky " řekla a při první větě jsem vyvalila s lehkým usměvem oči... Stoupla jsem najeden schod a otočila přez rameno hlavu, kdo se to belhá za námi... A hele.. Kabu. Bral si jeden ze svých extra-mentolových kapesníčků a nevypadal dvakrát nejlíp... I tak jsem měla jeden ze svých stavů, kdy plácám nesmysly své spolu-jdoucí a mžurkám očima po mém klučičím objektu... Dnes ne!! ,, Hani ! Dělej ! " křičela jsem uvnitř a snažila se zatlačit špatný pocit v těle.

,, Ahoj " usmála jsem se na nemocný cosi ,, Ty si nemocnej ?" hodila jem naoko udivenej výraz pod primitivní otázkou. ,, Asi, jo.." pípl skoro neslyšně a přidal se mezi nás.. Snažila jsem se necukatelně usmívat, aby to nevypadalo, že mám křeč v obličeji a normálně jít... Nešlo to.. Tiny mi začala vyprávět další věci o její podivném snu.. Najednou sem ale ucítila na svých zádech, spíš tedy ve spodnější časti, kde se mi odhalovalo kousek zad z pod mikiny, něco studeného.. ,, Aa, studený !" vypískla sem a otočila se na Kabu . Jen se usmál a schoval svou ruku za záda. S opakovaným činem to zkusil na Tiny, která řekla něco moudřejšího, z jejího slovníku ,, Na kluky " . Nemohla bych se ho naučit a i kdyby, nebyla jsem nikdy dobrá v praxi..

I tak jsem měla hned lepší náladu, protože jsem konečně měla nějaký kontakt s Kabu . Bohužel se hned ve dveřích objevila Karin ! Měla jsem hned náladu pod psa... Myslela jsem , že mi dopřeje nějakej ten klid když už je pátek a ona ne, zrovna v tak výjmečný den ! Trucovně jsem našpulila pusu a vrhala na ní, když byla otočená, zlostné pohledy...
Zbytek dne se nic nedělo, až na krásně bílý sníh, kterej mě překvapil pohledem z okna.

Úsměv - 19. února

19. února 2009 v 18:47 | Astrid
Koukám do zrcadla a přemýšlím, jestli jsem hezká nebo ne. Beztak to všechno za mě dělají ty mimický pohyby, který vždycky při pohledu na můj objekt nějak pocuchám a tím zkazím celkovej dojem... Vezmu do ruky hřeben pročešu si vlasy , upravím noční košilku a zalehnu do nově povlečené postele... Postel musí být vždycky uklizená, za to pokoj celkově stojí za houby. Tu ponožky, tu kalhotky, tu roztrhanej plyšák a kdoví jak starý jídlo na stole... Všude prostě bordel a nikomu se to nechce uklidit. Se zamyšleným výrazem na tváři usínám vstříc dalšímu dnu...


,, Ne babi ! Mám klíče, vrátím se ve 2 jako vždycky!" křikla jsem mezi dveřma ,, Ahoj " rychle jsem je zavřela, než stačila cokoli namítnout a cpat mi další ovoce na svačinu, už tak ho mám plnou kabelu... Naskočila jsem do autobusu... Venku krásně sněžilo, bohužel jsem nechala mobil i mp4 doma, jinak bych to tančení vloček doplnila šíleně smutnou hudbou, jak to mám ve zvyku.. řidič prudce zabrzdil. Všichni se jak napovel vzbouřili a já zůstala tupě s posměšným úsměvem civět do prosklené krajiny...

Zajímalo by mě jestli se dneska něco změní... Už nějaký týden pozoruju kluka. Vlastně jsou dva.. Oba se jmenujou stejně, jméno Kabu mi nalezlo do hlavy... Oba stejně roztomilý, ale přesto každej jinej... Zrovna nedávno jsem se dozvěděla, že právě ten roztomilejší znich má holku. Dost mě to dostalo a tak nevím jestli je dobrej nápad hrát si i nadále stím druhým... řekněme že ten co má holku, říkejmeme mu Kasu a druhému Kabu ...

,, Proč se na něj prostě nepodíváš a nenahodíš pohled Ala já ?" zase mě kritizovala Tiny. Přitom mi ukazovala jeden ze svých sexy pohledů, na kterého zbalí každého kluka na dosah její ruky... Matria se zase začala smát nad mím nechápavým pohledem stejně sní Nera. Každá znich má zkušenosti s klukama, i Karin , s kterou neustále i přez přátelský výraz soutěžím...

,, Mám jinou povahu, navíc víš jak jsem to dobědovala v minulých 3 letech" řekla jsem a zavzpomínala na to, jak jsem promarnila 1. rok své puberty s láskou přez internet a druhý rok jakby smet, akorát s jiným, který se stále snaží... S jedním jsem vyšla po zlým, nesnáším jeho mladou, Sáru, která nemá vychování a snaží se být roztomilej tvor !!
No a ten druhej se nevzdává stím, že to snad ještě někdy dáme dohromady... Tůdle ! Chci si užít života a chci aby můj poslední ročník vyšel bez závad na zdraví !

Fyzika začala a já nervozně poklepovala prstama na lavici. Nikdy jsem nedávala pozor nevím proč bych stím měla začínat... Tiny mi zase jako správná nej kamarádka začala látku vysvětlovat a jen jsme vysolili další z učitelových chytrých vět jako trest typu ,, Hani a spol se přestane bavit a začne dávat pozor! " nebo ,, Doufám , že někoho neruším to bych hrozně nerad!" s pohledem na nás , nás přejel mráz po zádech a věnovala jsme se každá svému....

,, Ne, dneska půjdu pěšky s Karin " řekla jsem Tiny, která zase spěchala v šatně na autobus, až přehnaně, s Missou , která měřila mezičas a už stepovala oblečená u železných dvířek... ,, Ahoj !" křikla a ty tam byla i s Missou pryč. Po chvíly šatnu opustila i Nera a tak jsem se rozhodla oblíct taky a jít spolu s Karin a ostatníma cestou domů. Na rozcestí jsem se odpojila a šla na smrtelně prudký kopec, kterej nebyl moc sypanej a bylo tam strašný náledí... Jsem zvyklá ! .... Slovně jsem se povzbuzovala že to zvládnu...

Vzpomínám, jak Kasův úsměv patřil jen mě... Usmál se spolu stím jeho psím pohledem, pod tím jsem mohla roztát, i kdybych byla z toho netvrdšího materiálu. Pak se něco stalo... Bylo to mnou ? Začal se usmívat ba i mluvil s Karin... Jenže Karin má sice krásnou postavu, vůbec je hezká, sice se přemalovává a ničí si hrozně vlasy, takový ten Emo typ... Je sní prostě nuda a tak vždycky jen kývne na klučičí otázku a mizí z bojiště v houfu holek.. Pak se jeho úsměvů mohla nabažit Tiny , která to ale naprosto odignorovala a v neposlední řádě jsem se na vlastní oči přesvědšila, že má holku....

Byl zrovna sníh, čerstvej nadýchanej, bylo po škole... Těšila jsem se a plánovala až se zase střetnu stím pohledem, který mi poslední dobou tak málokrát věnoval... Stála jsem kousek od hlavních dveří opřená o sloup.. Vyšel... Konečně vyšel... Sníh se zvířil pod právě otevřenými dveřmi. Radostí mi poskočilo srdce, když mě jen přemítl pohledem... Nebyl sám.. Dnes už ne.. Po jeho boku se s úsměvem promenádovala jiná... Měli propleténe prsty a drobné vločky se jim zapíjeli do vlasů.. Nemohla jsem nic dělat... Nechala jsem to být a jako každej takovej den , plnej náhlýho zklamání, jsem odkráčela zase s Karin domů...

Zase jsem to udělala ! Zase si přemítám tu scénku... Mohla jsem po jeho boku stát já... Jenže nemám tu odvahu, kterou bych tolik ptořebovala, nedokážu udržet přímej kontakt , z očí do očí . Zvlhly mi oči... Zase se mi rozbušilo srdce... Pvně jsem se přidržovala zábradlí a stála uprostřed té ledové plochy, která vedla celou cestu k mému domu. Tenkrát mi to nevadilo... Tak moc jsem to házela za hlavu, že mě to tolikrát teď bolí... V tu dobu si mě začqal všímat , ke mě o rok mladší , Kabu ... Vypadal jako andílek, byl známější po celé škole, když se usmíval na mě, připadala jsem si zvláštně hezky, ale cítila jsem při jeho usměvu někdy to co jsem cítila u Kasuvýho ? Ani v nejmenším... Přesto mě to vtu dobu uklidňovalo... Opět jsem se rozešla k domovu...


FanFaction - alias můj život, není to z žádnýho anime....

Models of Konoha - 2. část - Tipical Japanese - 2.díl - Kimonos

17. února 2009 v 17:19 | Akiyuu-chan |  All Pairs

*Pokračování :)*,, Fakt? Díky.." uculila se a zvedla se z křesla kde se rozvalovala jak Alžírská královna

,, Je mi zima.." prohlásila miminkovsky Sakura a přitulila se k Sasukemu
,, Mně taky.." usmál se Sai a už se k Sasukemu chtěl přitulit taky, ale zřejmě by to schytal jeho krásnou pěstí přesně mezi oči, takže od nápadu "obejmi Sasukeho" rychle upustil
,, Hel ale ona je uplně nasračky.." konstatoval Sai chytře
,, Hm z tebe bude doktor co?.. všiml sis přesně po hodině.." zasmál se Sasuke a obejmul Sakuru
,, Hele.. Já vim že tě seru.. ale tohle u tebe není normální.." podotkl znovu Sai
,, Co jako?.."

Colorka do 2. kola

15. února 2009 v 19:33 | Astrid |  O nás a povídkách

Tak do druhého kola : )

Odkaz bude zveřejněn brzy v horním volitelném boxu... Děkuji za hlasy v prvním kole

Models of Konoha - 2. část - Tipical Japanese - 1.díl

12. února 2009 v 18:03 | Astrid |  SasuSaku
Po týdnu v BTY
,, Hele už to vytiskly..." smála se Ino
,, Ukaž.." vzal jí časopis Sai
,, Ty vole.. Sakura a Hinata.. drsně.." uznal
,, Co se stalo Sai..? Ten brouček co ti seděl na mozkový bláně odpochodoval?" rozesmála se Sakura
,, Jasně.." řekl zase typicky nabručeně
,, Hoďte mi to sem!!" volal Sasuke který právě debatoval na druhý straně limuzíny s Narutem, Sai to teda skusil přehodit přitom sejmul Hinatu


Život za Život Episode 16

8. února 2009 v 17:39 | Astrid |  SasuSaku
Byly to dva dny po příchodu týmu 7 z té mise. Kakashi ihned informoval Tsunade a ještě to bylo spolu s radou v řešení...

,,Už tu je zase " řekla naštvaně blond holka... ,, Ale Ino přece by si na ní nežárlila" konejšila svou kamarádku druhé děvče. Všechny se dívaly na Sakuru jak sedí se Sasukem na lavičce a něco mu horlivě vypráví... Bylo to asi její nejoblíbenější místo a se Sasukem se tam často potkávala, protože to byla zrovna cesta, kterou obyčejně chodíval domů... Sasuke jednim okem pozoroval Sakuřinu nohu... Jelikož měla krátký kraťásky byla vidět její dosud nezacelená jizva. ,, Sasuke ? Posloucháš mě ?" zastavila se najednou Sakura a koukla se na něj s otazníkama v očích. Sasuke se na ní podíval a pak se zvedl ,, Musím jí " řekl a jak udělal tak šel. Ino využila situace a zastavila Sakuru ještě před tím než odešla.


,, Zase Tě tu nechal ?" zasmála se. Sakura se na ní nevinně podívala. Nevěděla co tím má namysli, Ino nebyla něco kvůli čemu by se měla zlobit a tak si zahrála na andílka. ,, Koho myslíš ? " řekla mile až to všechny holky překvapilo. ,, Sasukeho, Sasukeho Uchihu přece!" zařvala a ukázala na siluetu chlapce, která se právě zastavila. Sakura zamrkala ,, Asi mě tu zase nechal " usmála se Sakura a nechala tam ty holky tupě stát a odcházela . Silueta černovlasého chlapce se zase rozešla a na totata byla pryč .

Sakura cestou domů přemýšlela... Proč jí někdo napadl. Přejela si rukou přez stehno, ale tu myšlenku nechala nedořešenou a rozběhla se domů.

Dny vůbec neutíkaly, všechny byly stejný, stejný mise, už nedostali ani jednu misi mimo vesnici kvuli Sakuřinýmu a Sasukeho bezpečí...

Blížil se večer dalšího nudnýho dnu.. Sakuře se ani s pomocí Tsunade nezahojila ta jizva furt jí měla zkrvavenou a místy otevřenou... Sakuře tu nohu obvázali a nechali to tak jak to je.

,, Naruto !" zvolala zvesela Sakura když uviděla přecházet cestu Naruta. Naruto jí začal mávat a zase se přihloupě smát. ,, Jdeš na ramen ?" ,, Jo jdu, prej tam dneska mají novej !" řekl Naruto s nadšením. Sakura se usmála. " pojď se mnou " řekl naruto a chytil jí za ruku. Když jí dotáhnul k Ichiraku pohodlně si sednul... Sakura si teda taky sedla.. Naruto to zaplatil a oba jedli. Sakura se smála. Naruto jí po celý podvečer bavil. Sakura, ani nevěděla proč se otočila a pohlédla na nedaleký les. Věděla, že je před lesem mítina. Když se tam teď podívala uviděla něco co ještě neviděla.. ,, Naruto omlouvám už musím, jít děkuju ahoj !" zvolala a s úsměvem pelášila pro osobu jí nejdražší.

Sakura doběhla k baráku, který byl na rozpadnutí. Váhavě zaklepla na dveře. Když se nic nedělo zaklepala víc. ,, Už du, už du sakra!" křikl známí klučičí hlas. Když uviděl za dveřmi Sakuru nahodil překvapený výraz ,, Sakuro ?" ,, Sasuke vem si třeba tohle a pojď" řekla hodila na něj jeho kabát a táhla ho dlouhou ulicí až k díře co byla v kamenné zdi. Ta zeď obléhala celou Konohu.. Sasuke Kabát měl v ruce ale zima mu nebyla. Proklouzli dírou a naskytl se jim úžasný pohled... Všude byly světlušky, ale ne zlatávé, ale průzračně modré, všude tančily, snažily se dohonit jedna druhou... Sakuře se rozzářily oči. Sasuke taky zrovna nevěděl co říct.. Nahodil znuděný pohled ,, To si mě sem táhla kvůli tomuhle ?" řekl zcela znuděně ale zůstal stát. ,, Přesně tak , není to nádhera ?" rozplývala se Sakura a rozeběhla se k nim. Sasuke sledoval jak se Sakura mihotá mezi modrými světýlky, které jí osvětlují.

,, Sasuke pojď za m- "nedořekla, zvrtla se jí ona zraněná noha a ona padala k zemi. Sasuke se zamračil a ty tam byl u ní. Chytil jí přesně při dopadu a postavil na nohy. Sakura se usmála.. Sasuke si oddychnul a už chtěl začít nadávat, když ho ale Sakura chytla za triko a svalila se do trávy. Sasuke dopadl nad ní a vyjeveně se na ní díval. Sakura se usmívala a natáhla ruku k jeho tváři... Sasuke nebyl schopen pohybu . ,, Sasuke .. " pronesla šeptem... Sasukemu se podlomily ruce. Dopadl až na lokty a nesměle se naklonil k jejim rtům. Sakura přivřela oči ... Sasuke se ještě víc naklonil, ale jakmile se letmě dotkl jejich rtů cukl o pár centimetrů zpátky.. Její klidný pohled ho uklidnil a tentokrát jí jemně políbil. Při polibku si vzájemně hleděli do očí až je nakonec Sakura zavřela a hned na to i Sasuke...

,, Cože ? A kde je Kakashi sensei ?" zježil se Naruto, když zjistil, že nemůžou na misi bez senseie. ,, Kakashi má misi s ostatními Jouniny ohledně .. To vás nemusí vůbec zajímat" zarazila se Tsunade. Naruto se začal ksichtit,, Ale Tsunade obaachan , jak mám trénovat, když mi nikdo eřekne že to dělám špatně, jak vás mám potom vystřídat v povolání , když na to nebudu mít dost síly !" nadával Naruto a Tsunade dostávala červenou barvu už i v obličeji. Sakura nic neříkala, stejně tak i Sasuke, ale obadva se chovali normálně.. ,, Může Tě opravovat Sasuke, máš co dohánět Naruto a Sakura ti pomůže s teoretickou výukou, teď už běžte" řekla Tsunade a Shizune je vypakovala ven... Když ven vyšli Naruto se natruc rozeběhl pyč, že se pujde najíst toho nového rámenu, jakmile ale udělal krok narazil do nějakýho chlapa. Měl dlouhý bílý vlasy a divnej xicht. Všichni tři se na něj dívali. ,, Jirayo, pojď nahoru " zvolala tsunade z okna Hokage kanclu . Jiraya kývl a šel dovnitř...


Máš strach ? episode 4

7. února 2009 v 22:34 | Astrid |  KakaSaku
Taky bádal nad tou otázkou, proč jí vlastně políbil ? No jistě už si vzpoměl... chtěl si pohrát s Kakashim.. nějak mu začalo na té holce záležet... Ale byla to Sakura, ta Sakura kterou měl vždycky rád a bál se jí... Bál ? Ano, to ona byla jediná, která mohla pokazit jeho pomstu... Jediná slova na která se zmohl byla ta ,, Jsi otravná " s cool výrazem...

Sakura měla před sebou Kunai a vedle sebe Kakashiho, kterej už si chystal Sharingan... Sasuke zachoval ledový klid ... Po nějaké minutě se Sasuke pohnul... Objevil se za Sakurou a namířil svou katanu na to místo, kde jí bodl před tím... Sakuře se rozbušilo srdce... Cítila jak se Sasukemu katana nepovolně třepe... Nebyl zcela koncentrovaný a to byla její šance... Sehnula se a podbrkla mu nohy... Sasuke tam už ale nebyl.. Ve vzduchu už mířil na Kakashiho... Kakashi chvíli uhýbal jeho utokům... Cítil v té kataně tak silnou chakru... Nebylo by dobré se o ní jen říznout... Sasuke se ohnal katanou když viděl , že Kakashi chtěl použít manengokyou(fakt netuším jak se to píše, ale vy mi rozumíte.... prostě ten sharingan, který použil na Deidaru na začátku Shippudenu) Sakura už připravena se taky zůčastnit boje se svelkými křečemi svalů vznesla dva metry nad zem.. Projížděla jí elektrika od chidori, co měl Sasuke v oné kataně.. Sasuke přerývaně dýchala a zatínala zuby... ,, Sakuro" křikl Kakashi a chtěl se vydat k ní ,, být tebou tak stojím" řekl a na to se ozval Sakuřin hlasitý výkřik..

Naruto se vzbudil... Co ? Sakura chan ? ... nevěděl jestli se mu to zdálo. Pomalu vstal zpostele a oblíkl se... šel po městě a potkal Saie. ,, Saii nevíš kde je Sakura ?" zeptal se ho Naruto a se zápornou odpovědí šel k Tsunade.. ,, Tsunade obaachan vy ste Sakuru poslala na nějakou misi ?" Tsunade si potvrdila onu myšlenku a zamračila se, protože se Kakashi nevrátil na jeho každodenní hlášení o pohybu Akatsuki. Značně jí to zneklidnilo.. Narutovi odpověděla nesmysl, aby se nestrachoval, on tomu nevěřil samozřejmě ale odešel

Sakura dopadla na zem a nemohla se hýbat.. Ano hýbala se, spíš cukala, měla vsobě furt elektrický proud, který jí pocuchal nervy... Sakura se nemohla ani hnout .
,, Asi to budu muset použít" řekl Kakashi něco zamumlal a spolkl hnědou kuličku aniž by si toho Sasuke všiml. Nahrnula se mu chakra do noh a ty-tam byl u Sakury a Sakura sním pryč... ,, He... " usmál se Sasuke a s katanou stál sám v otevřené díře... ,, zase sám .. " sklesl mu škodolibí úsměv...


Kakashi měl Sakuru v náručí a co nejrychleji utíkal na nějaké poklidné místo... ,, Byla to blbost" řekl Kakashi.. Položil Sakuru do hustého lesa na studený kamen... ,, Sakuro, Sakuro prober se " trochu jí rukou popleskával po tvářích, ale žádný efekt.. Ruce měla v jednom šoku a furt snimi škubala..


° Models of Konoha - 1.část - BeachTeenYears °

7. února 2009 v 19:47 | Akiyuu-chan |  All Pairs
Takže první dílek mé povídky ;) uvidíme jak se vám to bude líbit :)
Prosím o komentáře :)
SRY ZA CHYBY JE JICH HODNĚ!! (xDDD )HLAVNĚ JMÉNA POŘÁD MI LÍTAJ XD

,, No tak!!! Snažte se!!!! dejte do toho výýraz sakra!!!!!" řval Jiraia na mladý pár pózující pro časopis Lovelly Kiss Paradise, modely byli Sakura a Naruto, dva mladí lidé kteří byly nejen modelingovími partnery ale také partnery v soukromém životě
,, To je ono koťátka moje!!" pochvaloval si pózu svých mladých lidí
.. Ale teď k jejich minulosti a přítomnosti...

Models of Konoha - Recenze

7. února 2009 v 19:17 | Akiyuu-chan |  All Pairs
Ahoj.. takže já sem tu nová :D.. no Astrid zde dala odkaz na můj blog a dokonce i na jednu mojí povídku :) a rozhodla sem se že tu povídku sem budu přidávat :) Munuje se Models of Konoha a tady sem vám k ní napsala recenzi.. :)

Povídka:
Povídka bude plná intrik a naschválů, lásky a humoru..
První díl povídky bude obsahovat jednotlivé příběhy.. jak se kdo dostal k módě atd atd..
--*--
Ve velkoměstě, které se pyšní spoustou nákupních center, historických památek a především mnohých špičkových modelingových agentur žije parta modelů a modelek, se kterými zažijeme focení pro nejznámější časopisi které se věnují hip-hop, emo,street a v neposlední řadě i japanesse módě.. mezi časpoisy patří Teen From Street,Darke Kiss, Dance for Stare atd.. celé focení probíhá dva měsíce, během kterého se všichni modelové a modelky věnují každý týden jednomu z časpoisů...Všichni se budou poznávat.. spřátelovat.. atd ..

Pairingy:
Nejdřív NaruSaku, to se poté rozvine na SasuSaku( tak to posleze zůstane)
NaruHina(náznak)
InoSai(náznak)

Modelingové agentury a jejich modelové:
Naruto (19let) a Sakura (18let)-pohybují se v agentuře Hot Memory, vysupují hlavně v časpoisech se stréétovím oblečením
Sasuke (19let) a Sai (17let)- jsou idly všech dívek, není dívu, jelikož sou hlavní tváří všech akcí, fotoakcí, kalendářů a časpoisů u agentry Darker Dream
Ino (17let) a Hinata (18let)- pracují u agentury Lilly Rose, ony dvě zvedly agenturu na nohy, obě se věnují stylu lollity ale když přišla nabídka fotit pro teen street neváhaly změnit image


Sasori cosplay

7. února 2009 v 17:25 | Astrid |  Ostatní

Fakt moc cute , bohužel jsem zjistila, že je to holka TT___TT ... Nevěříte ? Pokud budete pátrat po dalších obrázcích, tak uvidíte, některé, které se jim trochu vymkly z rukou a jde vidět, že má přez prsa stahovací obvaz... -_-" Škodaaaa =×
Omlouvám se taky do ameriky, nebo do anglie, nebo kde to fotili že jsme si ty obrázky přivlastnila, ale to víte.. Pravej zdroj jsem nenašla...

Nový člen episode 1

7. února 2009 v 17:15 | Astrid |  Nový člen
,, Proboha, proč zase ?" křičí Rav na svou, už tak dost otravnou babičku. Dělá z ní poskoka, když něco chce ignoruje jí. Rav tohle už dál nemohla vydržet, ještě jeden takovýhle den a už nadobro odejde. Nebude to jako při těch minulých odchodech, kdy se s hladem vracela domů s nepořízenou... Domů ? Kde má vlastně domov.. měla tížívý pocit, že jí sem šoupli rodiče, někde se baví a jí nechcou mít na starosti. Po téhle myšlence celá zničená jako každý den usíná. ,, Vstávej !" zakřičí její babička a hodí jí před dveře kýbl s hadrou. Rav tam ale už není...

Blahočí se pod příšerným vedrem městem. Kalhoty a kabát s kapucou jí zakrývají její totožnost a ona pomalu ale jistě začíná mít hlad. Sedne si na truc do prostřed náměstí a vytáhne si sekyrku. Malé děti si na ní ukazují... Rav sekyrku položí a jen špitne dvě tichá sluvka... Sekera se začne pohybovat... Držátko se nadzvedne a sekere je jako živá... Rav si jí pro radost připne na vodítko a dělá s ní psí kusy...

,, To by mohlo na dnešní večeři stačít" řekne, když shrábne pár drobáků, co jí tam lidi s dětmi naházeli a půlku ukradli. Povzdychne si a jde do nejbližšího pajzlu. Sedne si k baru a objedná si tu nejlevnější polívku co tam mají. ,, Třeba tuhle " řekne téměř neslyšně Rav, pořád kapuci přez hlavu, doposavaď jí nikdo neviděl do tváře, ukáže na malý obrázek a hostinský kývne. Rav se usměje a šáhne do kabele...

,, Co ?" hledá ty drobáky... Dostane se až ke samotnému dnu, kde je k jejímu neštěstí díra jak hrom.. Rav se zacítí trapně ,, Tady to je " řekne a divně se na ní podívá .. ,, Víte... já si jí chci odpracovat, můžu třeba uklízet" řekne Rav omluvně a ukazuje mu díru ve svém batohu. ,, Poslyš děvenko, tady se platí hotově, jestli nemáš prachy tak vypadni. " Rav zakručí v břiše... ,, Kde si bylaa ? ehh, zaplatím " řekne podivnej kluk a vezme Rav kolem ramen. Hostinskej se divně zaxichtí a položí před Rav polívku... ,, Sem Lavi" řekne a podá Rav ruku. Rav se na něj kouká, což on neví ,protože jí nevidí do obličeje, vidí jen dlouhé vlasy, které jí čouhají z pod kapuce. Ruku mu nepodá a jen kývne.. Svoje jméno neřekne. Lavi se zaxichtí a přisune jí talíř s polívkou. ,, Jez, je to největší hnus co jsem kdy jedl, pokud to je studený" řekl Lavi ale všiml si , že talíř je už dávno prázdnej

,, Co ode mě chceš ?" řekne tiše Rav a myslí to, že za ní zaplatil tu polívku. Lavi se na ní podívá,, Stačí když mi řekneš svý jméno..." usměje se. Rav se koukla zpátky na dřevěný pult a něco zamumlala. Lavi se kní naklonil ,, Coo ?!" zařval. ,, Raven pitomče !" zakřičí ještě hlasitěji a celá hospoda zmlkne. ,, Moo!! nevím proč se tu vůbec namáhám" zasyčí a vezme z kabele sekeru. Kabelu tam nechá a odchází pryč s pohledy všech přítomných na jejich zádech.
http://wyntaru.otakuclubhouse.com/wp-content/uploads/2007/08/lavi.jpg
,, Počkeej.. eem Raven ! " doběhne jí Lavi. Je večer a tak nemá ani šanci postřehnout jedinej rys jejího obličeje. ,, Sme vyrovnáni nebo snad ne ?" řekne drze Rav a odchází. Lavi na to nic nenamítá .. Strčí hlavu zpátky do dveří kde je stále klid. ,, Strejcu poď, ať nám neprchne." vtu chvíli dostane od Bookmana přilepenej karbenátek do vlasů... Bookman založí ruce do protějších rukávů ,, nejsem tvůj strejc holomku" ,, To by mě zajímalo proč zrovna já musím nést oslovení holomek " zaskuhral a hladil si hlavu... Hned na to se vydali za Raven

Je to kratší, ale co... : )

Svět náhod episode 5

6. února 2009 v 15:35 | Astrid |  Svět Náhod
Učitel byl zrovna v půlce hodiny, vysvětloval novou látku, samozřejmě se všichni nudili. Do třídy vstoupil Deidara.. Sakura se na něj znechuceně podívala. Deidara jí hned očima vyhledal a škodolibě se usmál. ,, Slečna Haruno má jít prý se mnou do ředitelny." řekl a furt s pohledem na sakuře čekal co řekne učitel.

,,Tak šup Sakuro co se ostýcháš" . Povzbudil jí učitel a Sakura se s námahou zvedla. Hinata jí věnovala soucitný pohled a Sakura s vážnou tváří opustila třídu s polu s Deidarou.

,,Ty to necháš jen tak ?" zeptal se Naruto Sasukeho.
,, Co mám podle tebe dělat, bože nic se enstane a i kdyby je mi to fuk " řekl Sasuke a horlivě dělal že píše příklady z tabule... Psal a psal a pomalu si uvědomoval, že mu to vlastně ani tak jedno není...

Sakura šla dlouhou chodbou rychlím tempem, že jí Deidara sotva stačil. ,, Kam tak ženeš, nikam nespěcháme " houkl na ní Deidara . Sakura teda zpomalila, když si byla jistá, že dneska je Deidara v pohodě. Dorazili do ředitelny. Seděl tam ředitel a naproti němu u stolu seděl kluk , spíš Deidarovýho věku, s červenýma vlasama.

,, Tohle je novej žák , jeho jméno je Akasuna Sasori... Deidaro a Sakuro. Vy dva ho provedete po škole. Je ve stejném ročníku jako Deidara, ale bude chodit do třídy stebou Sakuro... Takže Deidara ho bude učit i za druhý ročník a Sakuro ty mu budeš pomáhat s ročníkem kam teď půjde.. "
řekl ředitel

,, Pane řediteli, takže se tento rok bude učit dva ročníky ?" byli ztoho oba vedle. Ředitel kývl . ,, Je to nadaný student a myslím, že nebude dělat problémy.. "
řekl a upřel svůj pohled na Deidaru.

,, Tamhle je hřiště a tamhle je naše třída" říkala Sakura. Sasori se díval přesně tam kde mu Sakura ukazovala . Všechno si zapamatoval a po ukončení prohlídky s Deidarou se odebral se Sakurou do třídy.

Sakura vískla a všichni byli ticho a koukli na ní. ,, Tohle je Sasori Akasuna, bude chodit k nám do třídy a zároveň se učit starší ročník " řekla furt nevzpamatovaná Sakura a pobaveně sledovala výrazy všech, stejný jako měla ona s Deidarou v ředitelně. Všichni nahlas polkli a zase pootevřeli pusu. Sasori přivřel oči a koukl se na Sakuru.. Sakura chvíli nechápala. ,, Ah jo.. no budeš sedět támhle vzadu... " řekl Sakura a podívala se za spícího Shikamara. Sasori se tam odebral a sedl si.

Sakura si vzala kabelu a sklízela si věci. Sasuke na ní chvíli nechápavě koukal. ,, Jdu si sednout za ním.. prý je nadanej, ale chci aby se tu encítil odcizele." řekla Sakura a šla kněmu
,, Smím si sednout za tebou ?" usmála se Sakura a Sasori se na ní koukl. Tentokrát už měl kapuci na hlavě , snad proto aby na něj všichni nezírali.
http://i184.photobucket.com/albums/x285/zira1991/naruto/sasori/sasori.jpg

Sasori kývl a opřel se rukama o lavici. Sakura si sedla tedy hned vedle něho a koukala se do knížky, kterou si měli pročíst doma na následující hodinu.

Po škole

,, Sakuro jdeš snama dneska do toho novýho baru ?" křikl na ní na nádvoří Naruto. ,, Ne promiň Naruto, slíbila jsem Sasorimu, že mu ukážu okolí.." řekla Sakura, ikdyž ona sama to tu moc neznala. Zamávala jim a bežela za Sasorim, kterje na ní čekal. Když zmizeli za rohem..

,, Ty to takhle encháš nebo co ?" řekl naštvaně Naruto. ,, A co mám jako dělat?" řekl Sasuke. ,, Zastavit jí ne ? Si neviděl jak na něj kouká ?" ,, Všim sis jak on kouká na ní ? nemůžou být nic víc než kamarádi. Taky by mi ukázala okolí kdybych tu byl novej, nepřeháněj " sykl Sasuke a odebral se domů.

Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !