Život za Život Episode 14

18. ledna 2009 v 18:50 | Astrid |  SasuSaku
,,Půjdete dovést jednu z našich kunoichi vpořádku zpět do Konohy. Byla unesena jedním z Orochimarových poskoků" ,, Orochimaru lady ?" zeptal se Neji. ,, Ano přesněji Uchiha Sasuke, máme za to, že na ní chtějí provádět pokusy" V narutovy už to vřelo. Když se všichni seznámili s bližšími informacemi vyrazili. Kiba s Akamarem jim byli v stopách . Kakashi ani Naruto za celou cestu nepromluvili. Když se všichni dozvěděli, že přesněji unesli Sakuru Haruno tak se málem zbořila vřískotem celá hokage budova... Všichni byli odhodláni jí najít a dovést zpět. Ať už po kouskách nebo celou.

Sasuke vedl Sakuru dlouhými chodbami. Sakura si celou cestu pamatovala. Sasuke viděl, že se kolem rozhlíží ,, Máš snad strach ?" Sakura se zamračila a dál zkoumala kameny jak jdou po sobě.

Sasuke se zastavil před dveřmi. Nebyly nijak zvlášť vyjímečné. Sasuke zaklepal a vstoupil. ,, Ale ale... květinka chtěla uprchnout ?" ozval se Orochimarův hlas. Sakura se zalekla, proč jí dovedl k němu ? Sasuke se díval do stínu kde byl. ,, chci požádat o to aby se na ní neprováděly pokusy. " řekl Sasuke . Kabuto tam taky byl a jen si popostrčil brýle. ,, Hmm.. je medic ninja, Kabuto by se od ní mohl mnohé přiučit, určitě má také nějaké tajemství v průvodech chakry, myslíš, že jí jen tak nechám jít ?" ,, nežádám o to aby ste jí pustil, jen o to aby nesloužila k pokusům.. " ,, Sasuke.. překvapuje mě že jí chceš zachránit i po tom co pomohla tvému bratrovy uprchnout.. ermm Itachi ze ?" Sasuke se zamračil. Zadíval se do země. Celý život tomu zasvětil a ona ho teď pustila... Orochimaru měl pravdu. ,, Dobrá, ušetřím jí trápení, ale chci za to něco naoplátku Sasuke.. " usmál se Orochimaru a kývl na Kabuta. Kabuto vzal sakuru za loket a vedl jí pryč z místnosti. Sakura byla zamyšlená, takže tohle byl Sasukeho bratr ? Zaboha v něm nevidla žádnout Sasukeho podobu, ale pokud by nechtěl aby nebyl propuštěný proč Sakuru nezastavil. Zdálo se jí hned na začátku, že jí chce pomoct uprchnout a pak si to rozmyslel... Měl z orochimara strach ? Sakura si na jedinou otázku nemohla dát odpověď a tak se utápěla v myšlenkách a čekala s Kabutem přede dveřmi. Po chvíly jí z přemýšlení vytrhl tlumený vykřik Sasukeho.

,, Jsme blízko Orochimarovi skrýše. Buďte napozoru, budeme jistě mile přivítáni " řekl Kakashi a zastavil se na stromu, který byl nedaleko od dřevěného víka. Letěl na něj kunai s jedem. Kakashi se mu tak tak vyhnul a seskočil dolů. Na to seskočili i všichni ostatní a před nimi se objevili ninjové. ,, Máte vstupenku ?" zasmál se jeden co stál na dřevěném víku. Kakashi se zamračil a Shikamaru se držel v pozadí a vymýšlel spolu s Nejim plán. ,, Pokud ne tak tedy jí zvás vymlátíme" zařval druhý a vrhnul se na Kakashiho. Kakashi je nechtěl podceňovat, ale vypadali slabě. Kakashi se rozmáchl kunaiem ale promáchl vzduch. Rozkoukával se a nikde nikdo, necítil ho ani pod zemí... Dostal ranu do břicha a dozad, do boku a zase.. Takhle to pokračovalo dokud neklekl na zem a nevyplivl krev. Všichni se začali smát. ,, Hej to by stačilo !" Vykřikl Naruto a vrhnul se na ně. ,, Ne Naruto !" křikl Kakashi a spustil Sharingan. Naruto promáchl taky jen vzduch a začal se taky rozkoukávat. Kakashi se opřel zády o ty jeho ,, Buď opatrnej naruto, zdá se že máme tu čest seznámit se se 3mi ninjami ze zvučné.. Pohybují se pomocí zvuku.." řekl Kakashi a Naruto kývl. Praštil Naruta do hlavya do břicha. Kakashi se rozmáchl kolem Naruta, ale nic nezasáhl, přirozeně.

Sakura se lekla a koukla na Kabuta, který dělal , že to neslyšel. Sakura se zamračila,, co mu tam dělá ?!" křikla. Kabuto si popostrčil brýle na nosu, nic do čeho by Ti mělo něco být" řekl a koukal před sebe. Když uběhlo 20 minut Kabuto vstoupil do vnitř a Sasuke vyšel ven. Držel si pravou ruku a pokulhával. Sakura se lekla a koukala na něj celkem vyděšeně. ,, poď semnou" řekl a šel zpátky dlouhou chodbou ale zabočil tentokrát vlevo. Otevřel dveře od svého pokoje, vkterém bylo jediné okno z celé podzemní skrýše. Sasuke si sedl na postel a vytáhl z šuplíku nějaký pilulky. Hned je polknul,, sss" sykl a sklopil hlavu. Sakura stála u dveří a pozorovala každý jeho pohyb,, co bude teď ?" zeptala se Sakura. ,, Žeby si mi pomohla jako mému bratříčkovi ? Ta ruka dozítra bude stejná jako ta jeho." řekl Sasuke s ironickým šklebem a zase sklopil hlavu. Sakura k němu došla. Za normálních okolností by to neudělala už jen kvůli tomu přístupu , ale přece jí pomohl od mučení, které by musela snášet, kdo ví jak dlouho, než by se kní někdo dostal. Začala ho léčit. Sasuke pociťoval ohromnou úlevu, sám nedoufal, že ho Sakura opravdu začne léčit a ruku svěsil podel těla. ,, Kde Tě to nejvíc bolí ?" říkala a natáhla se knoze. Sotva se jí dotkla Sasuke znovu sykl. Sakura mu opatrně vyhrnula nohavicu, ale noha vypadala normálně. Až skoro u kotníku viděla malý černý flek. Dotkla se ho a Sasuke zaklonil hlavu a zatnul zuby,, baví Tě mě trápit?" ,, Omliuvám se" řekla Sakura a začla s léčením. Už ho léčila přez dvě minuty ale flíček se nijak nezmenšoval ani nezesvětloval. Přestala a znovu se ho dotkla. Sasukeho to očividně bolelo furt stejně ,, Musíš mi říct co Ti udělal." řekla Sakura a koukala se na Sasukeho. Sasuke se na ní nedůěry hodně podíval. ,, Za každý nový jutsu co mě naučí si bere kus přívodu mé chakry, v tomhle prstu nemám krev, necítím půlku zad a dnes si vzal mojí nohu.. když to takhle půjde dál, nejspíš skončím fakt jak jeho nemožná schránka, jen mě využije a .." zamračil se. Nevěděl smysl svého života... Nevěděl, jestli si za to může sám nebo jestli za to může Itachi... Věnoval pohled Sakuře, která se opět pustila do léčení. Sledoval jí dokud zase nepřestala. Znova se opatrně dotkla jeho nohy a přejela mu přez ní. Sasuke zatnul zuby ale pak si uvědomil že ho nic nebolí. Podíval se na svojinohu a pak na Sakuru. Sakura se usmála a zakryla onen černý flíček na svém zápěstí..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SAkura-chan SAkura-chan | Web | 18. ledna 2009 v 18:58 | Reagovat

pls rychle další dílek!

2 Koizumi Michiyo (původně saky-sama) Koizumi Michiyo (původně saky-sama) | Web | 18. ledna 2009 v 20:02 | Reagovat

Jj, souhlas. Bylo to úža!!!

3 Punky Punky | Web | 19. ledna 2009 v 11:36 | Reagovat

uáááááááá!!!! ToE úža...tvoE povídky jou vážně bomba...xD kam se na ně hrabu??? xD a jinak bezva new desing...x)

4 Akiyuu-chan Akiyuu-chan | Web | 19. ledna 2009 v 15:40 | Reagovat

Super!!!!!!!!!! ;)

5 anyk anyk | Web | 19. ledna 2009 v 16:09 | Reagovat

kawai pokráčko:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !