Život za Život Episode 13

13. ledna 2009 v 17:26 | Astrid |  SasuSaku
Kakashi seběhl z malého kopce k Sakuře. ,, jen omdlela" oddychl si Kakashi. Vzal jí do náruče a přehupkal zhruba tam kde si myslel že je Naruto. ,, Naruto vzbuď se ! " křikl Kakashi. Naruto vyskočil a postavil se do bojové pozice. Kakashi chvíli čekal až se vzpamatuje. Po chvíly, po větší chvíly už byli na cestě do Konohy. Sakura byla furt v bezvědomí...

,, Tým Shika se vrátil madam" vlezla opět zaklepání do Tsunadiny kanceláře Shizune. Tsunade kývla. Po té co osobně obdržela vzkaz od kakashiho, že jdou s lehkými poraněními zpět do Konohy na větší připravu odvolala tým ,,shika" .

Sakura se po chvíly probrala. Kakashi zastavil a položil jí na zem. Sakura jako by jí nic nebylo vstala a šla dál. Kakashi si ji prohlédl od hlavy až k patě a když uviděl že na sobě nemá ani škrábanec prostě pokračoval dál v cestě. ,, Sakura-chyaan" doběhl Sakuru Naruto. Když jí objal a nedala mu pěstí tak se podivil. Změřil si jí pohledem a nakonec pokrčil rameny. ,, Tak jdeme" Křikl Kakashi. Sakura se hned rozběhla a po dvou nesnesitelně dlouhých dnech už viděli vdálce vrata Konohy..

,, Máš co jsem chtěl ?" ozval se chraptivý hlas ze tmy z jednoho z pokojů. Sasuke pouze přivřel oči a položil tu onu věc na zem. Orochimaru též přivřel oči, byl rád.. Po chvíly do pokoje přišel Kabuto. Orochimaru kývl , Kabuto vzal onu věc do náruče a šel sní do místnosti, kde skřípalo zuby 14 bezbraných těl, na kterých se prováděly pokusy.

Tým 7 byl v kanceláři Tsunade. Hned jak věšli se Tsunade zamračila a sklopila hlavu.. Kakashi neměl taky moc hezký výraz , Naruto nebyl ani šťastný ani veselý. ,, vidím" pokývala hlavou Tsunade. ,, Došlo mi to až v půli cesty Hokage-sama... Myslím, že by jsme samy nic nezmohli" řekl Kakashi. Naruto nevěděl o co jde.. Raději se tvářil že všechno chápe a koukal se na Sakuru vedle něho, která koukala do země duchem nepřítomna. ,, Takže tým 7 ztratil dalšího člena.. Sestavíme plán a..." ,, Co ? Jak dalšího člena ?" Nasadi divný obličej naruto a dal si ruce za hlavu. ,, On o tom neví že ?" Podívala se Tsunade na Kakashiho. Kakashi zavrtěl hlavou... Tsunade vzala kunai který měla spolu s ostatními v šuplíku a hodila ho po Sakuře. Ani se nehla a nechala si ostrý nůž zajet do stehna. Naruto se zděsil ,, Co to ..!" už se chtěl vrhnout na Tsunade ale když udělal první krok Sakura udělala jen *puf* . Naruto se otočil zpátky a koukal na samotný kunai který ležel na zemi ,, WHAAAA SAKURA SE PROMĚNILA V KUNAI !! Udělejte něco, co budem dělat, co to je, Sakuro! Slyšíš Sakuro ?!" Objímal kunai Naruto. Tsunade se chytla za hlavu.. ,, Naruto, tahle Sakura byla jen náhrada... Pokročila fáze kagebunshin. Dokaže to udělat zkušenný člověk nepozorovaně, Vymění tělo za náhradu a skutečné tělo se brzy objeví na předem určeném místě, kde byl položen svitek. " Naruto se podrbal na hlavě a pusti kunai. ,, Musíme sestavit plán, půjde Shikamaru, určitě sestaví dobrý plán aniž by nebyl sražen chodec" Přemýšlela nahlas Tsunade ,, Půjde svámi Neji pro obranu na blízko a " koukla se na Naruta ,, Jsi schopný ještě dnes vyrazit zpět?" Naruto rozhodně kývl. Tsunade tedy vytvořila tým Kaka. Kakashi Neji Shika a Naruto spolu s dálkovounáhradou o které nevědí a to Kiba.

Tělo které se probudilo leželo na nepohodlném lehátku a cítila jen nesnesitelnou bolest hlavy. Kunoichi s nezvykle zabarvenými vlasy. Sakuro si promnula oči a kouklase před sebe. Bylo tam tělo které bylo s černou odumřelou rukou a měl bílé oči bezpanenek. Sakura si chvíly myslela že je mrtvý ale jasně dával najevo že zhluboka dýcha a snaží se překonat bolest... Teď si Sakura všimla obrýleného kluka. Byl to ten, kterého už potkala. Sjela pohledme k jeho činnosti. Právě se pitval v ruce toho nebohého člověka. Nejspíš hodně trpěl. Sakura na sucho polkla a snažila se uvědomit... Naposledy si vybavila větu. ,, Sasuke, tímhle..." Sasuke ! To on mě sem vzal ? Myslela rychle Sakura a rozhlížela se po tmavem pokoji, který osvicovalo jen pár svíček. Uplně na druhé straně pkoje zahlédla osobu. Pomalu si navykala na tmu a koukala se pozorně na onu siluetu. Otevřel oči... Viděla jen Sharingan. Věděla, že je to on. Chtěla vstát, ale tělo jí neposlouchala, nemohla se hýbat jen hlavou. Koukla se na své tělo... Bylo skoro nahá, na sobě měla jen spodní prádlo. V pravé i levé ruce jehličky, které nejspíš odebrávalo její chakru a tak zamezovala svalům dělat svou funkci. zahýbala prstama, vkterých měla největší sílu. Pasky pře břicho a chrudník jí zvednout se znemožnily a tak jen zoufale koukala na člověka před ní. Toho zoufalce, který si přál aby už mohl umřít. Kabuto si nevšiml , že je Sakura vzhůru ale Sasuke to věděl moc dobře. Kabuto nechal svou práci rozdělanou a odešel. Sakura se se slzami vočích dívala na zohizděné tělo ,, hej ty!" špitla důrazně.. Rozvrtané tělo se otočilo za zvukem. ,, Můžu Ti vyléčit ty rány, když se ke mě dostaneš" řekla suše Sakura. ten kluk se usmál zkřehlými rty. ,, Když Ti odstráním všechny chakrové jehličky, tak mi pomůžeš ?" zeptal se kluk ,, Správně " usmála se Sakura. Kluk se bez námahy zvedl a pokulhal k Sakuře. Nastavil jí prvně tu odumřelou ruku. Sakura začala s léčením, Ruka dostala zase svou barvu. Pak se kní naklonil a Sakuro mu dala ruce přez oči. A přejížděla mu celou tvář. Sasuke to všechno pozoroval zdálky a neměl v plánu tomu nějak zabránit. Tomu klukovy mohlo být tak 22, asi tak o 5 roků starší jak Sakura, měl už barvu v pleti , už zbývala jen ta druhá ruka. Sakura ztěží vydychovala a pustila se do práce. Chlapec její práci nechápal, měla uzavřený přívod chakry a stejně ho léčila... Neřešil to a když byl úplně zdravý , opatrně vytáhl Sakuře jehličky z ramen a zápěstí. Sakura okamžitě pocítila volnost. Dotyčný ji rozvázal i řemeny a hodil přezní plášť, který byl u jeho křesla úplně zaprášený. ,, Jak dlouho si tu byl ? " zděsila se Sakura ,, 4 roky " řekl lhostejně muž. Sakura nemohla skoro dýchat, byla mírumilovný tvor, tohle mu dělali celé 4 roky a nechávali ho při životě.. Ta nelidská zrůda ! Pomyslela si Sakura o Kabutovy. ,, a jméno ?" zeptala se znovu Sakura. Už pohledný muž se jen křehce usmál a na to zmizel.

Sharingan vzadní místnosti zhasl a Sasuke přistupoval blíž k vystrašené Sakuře. Nic neřekl, jako tenkrát v lese. Sakura kněmu cítila nenávist, která byla doprovázena lítostí.. Litovala jeho, připadalo jí že neví co se životem... Také nic neříkala a tiskla ksobě černý plášť. Sasuke se zamračil. Chytl dotyčný plášť za jeden konec a chtěl ho ze sakury ztrhnout. Ale Sakura vzala plášť do náruče a stoupla si. ,, O co Ti jde ? sasuke ?" zeptala se polozmrzla Sakura. Sasuke se jí přeměřoval pohledem. Slyšel kroky po chodbě, Kabuto se vracel. Sasuke schoval sakuru za záda a přistoupil ke zdi aby nebyla vidět. Hned na to se Sakura cítila jako kámen. ,,Sasuke kde jsou Ti dva ?" zeptal se Kabuto už mezi futrami. ,, Odešeli.. spolu" procedil emz zubama Sasuke a furt stál. ,, Aha" posunul si brýle Kabuto a šel k Sasukem. S poloúsměvem Sasukeho odstrčil... Nikdo tam nebyl. Pouho pouhá zeď. Kabuto si odkašlal a šel vzít o nové krizi Orochimarovi. Sasuke dal ruku do zdi a zní vytáhl Sakuru. ,, máš štěstí že nemáš chakru, jinak by si byla rmtvá, vycítil by jí" řekl Sasuke a klidným krokem odcházel z místnosti spolu se Sakurou


Omlouvám se za chyby.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Punky Punky | Web | 13. ledna 2009 v 19:22 | Reagovat

GOOOOOOOOOD!!!!!!!!!!!! Rychle pokráčko, fážně co nejdřív....začíná to bejt zajímavý...x)

2 anyk anyk | Web | 13. ledna 2009 v 20:24 | Reagovat

skvělí pokráčko:-)

3 Koizumi Michiyo (původně saky-sama) Koizumi Michiyo (původně saky-sama) | Web | 14. ledna 2009 v 21:01 | Reagovat

Jůůůůůůůů! To bylo GOOOOOOD!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !