Život za Život Episode 12

11. ledna 2009 v 13:32 | Astrid |  SasuSaku
,, Sakuroo ?" Uslyšela směrem od tábořiště Narutův hlas. Sakura se otočila a ruku odvrátila od Sasukeho... Když se otočila na zpět, Sasuke už tam nebyl. ,, Zdálo se mi to ?" řekla si Sakura... To ne, ten dotek byl až příliš živý než aby to bylo jen vymyšlené její bujnou fantazi-í. ,,Tady sem" vyšla z lesa Sakura a lehla si zpět vedle Naruta k ohni. ,, Te-ten chlap mě děsí " řekl Naruto a ukazoval prstem na Kakashiho a jeho hrůzostrašné oči na těch jeho zavřených. Sakura pokroutila s úsměvem hlavou a lehla si zády k Narutovy. Ten se na ní ještě s jeho úsměvem chvíly díval a pak si taky lehl a hned na to usnul...

V tmavé chodbě jako v každé jiné se zableskl odraz od skla.. ,, Kde si byl ? Ororchimaru-sama se už po tobě scháněl " řekl Kabutův hlas. ,, Nejsem tu ve vězení" řekl s ledovým klidem a zavřel za sebou jedny z 784ych dveří. Kabuto si popostrčil brýle na jeho nose a měl namířeno k Orochimarovi s novinkami z jeho pokusů. Sasuke měl svůj obvyklý výraz a došel k bezesklému oknu.

,, Sakura..." Zašeptal Sakury jméno a do svítání přemýšlel.

,, Tsunade sama ! " Vlítla Shizune s ptákem v ruce do její kanceláře. Tsunade se na ní zlostně podívala. Shizune se hned vrátila za dveře. Zaklepala a vstoupila. Tsunade už nahodila zajímající se pohled a Shizune jí celá udýchaná dala dopis co přinesl jejich věrný pomocník..

Tsunade si přečetla kousek otrhaného lístečku.

,, Takže už našli Orochimarův úkryt..." Vzdychla Tsunade a věděla , že nemají moc času nazbyt. Přivolala si Kibu Hinatu a Shikamara. Bylo jen otázkou času, kdy se Orochimaru přemístí. Poslala je okruhem tam, kde zhruba byl necelý tým sedm.

Kakashi dostal zpáteční zprávu od Tsunade, že jim posílá posily. Byl i tak trochu překvapený, že jich neposlala víc, když ví, že s Orochimarem si není radno zahrávat... Dočetl dopis, kde stálo,, pouze sledovat" Kakashimu bliklo, ale moc ho to neupokojilo. ,, Dneska strávíme den u ,, dřevěného víka" Hokage-sama nám poslala pokyny, dorazí nám posily a nemáme se vzdalovat od tohoto bodu dál než jeden kilometr. " Sakura s Narutem kývli a rozprostřely se v okolí Orochimarova úkrytu s nadějí , že ještě neodešel. Sakura byla dnes nervozní. Co to mělo sakra znamenat, chtěl jí zabít a pak jak v nějakým romantickým filmu se v lese sejdou a vše je v pohodě ? To teda ne ! Sakura se rozhodla nedávat před ním najevo žádné city a naprosto si je v sobě zatvrdila.

Už bylo šero. Čekali tam v plné pozornosti celý den od 3 rána do 7 večer. Kromě pohybu ptáků si ničeho nevšimli.. Víko se pootevřelo. Všichni tři s sebou trhli a Naruto otevřel oči... Tak trochu spal no.. Kakashi to všechno sledoval z druhé strany. Z krytu vyšla ona dívka s brýlemi, s kterou se Sakura téměř střetla. Zamračila se.. Veděla kdo bude následovat, ale ani se nepohnula. Vyšel celý tým Hebi a naposledy Sasuke. Zavřel neslyšně víko a koukal se na protější strom. Zavřel oči a naslouchal přírodě. Potom je otevřel se záblesky Sharinganu a hodil kunai do větví onoho stromu. Chvíli ho pozoroval , jestli tam někdo není. Naruto ho furt pozoroval a nevnímal ostrou bolest v jeho levém rameni, kterou mu teď způsobil Sasuke. Sasuke věděl, že tam někdo je, poznal to podle silné chakry, ale nevěděl , že je to Naruto. Sakura se zamračila. Naruto to nevydržel a seskočil ze stromu. Prudce si vytáhnul kunai z ramene a hodil ho po Sasukem. Sasuke naklonil hlavu a vítr, který byl zvednutý díky kunaii, mu nadzvedl vlasy. Tým Hebi už mezi nimi nebyl. Kakashi se postavil na proti Suigetsovi a Juuga nebyl ani v útočné pozici. Karin sledovala Sakuru, která o ní dávno věděla, ale nechala jí čekat. Náhradu nechala na stromě a pokusila se jít pomoct Kakashimu. Karin zůstala pod stromem nic netušíc a čekala na správný okamžik, kdy Sakura seskoči ze stromu.

Napadla Juugu. Uhnul tak tak jejím tlakově napěchovaným pěstím a uskočil. ,, Já jsem tvůj soupeř" řekla Sakura a svírala ruce v pěst. ,, Sakuro ne.. " řekl mezi bojem Kakashi. Sakura ho nevnímala a rentegenovala Juugovi pohyby... I když se nehýbal : ) ... Sakura se proti němu rozběhla a tlačila ho ke stromu. Úspěšně se vyhýbal jejím ranám. Neznal její sílu a tak si myslel, že je to jen naivní holčička, co si myslí, že ho zvalchuje jak nějakej teenager na ulici. Sakura se znovu napřáhla a Juugo jí chtěl zastavit rukou a shodit jí na zem..

Naruto věnoval Sasukemu přátelské pohledy, které byli doprovázeny těmi vražednými. Sasuke nevnímal ani jedny a dál se ho pokoušel zmrazit pohledem. ,, Si zraněn ? strašpytle ?" řekl do ticha Sasuke a posměšně se usmál ... Naruto pootevřel pusu. Viděl před sebou malého Sasukeho, který se na něj upřeně dívá a opakuje tyhle věty.. Naruto byl hodně oslabenej vtéhle chvíli , nedokázal smrtelně poranit svého přítele za to on měl jiný názor... Zatímco byl Naruto v iluzi Sasuke toho využil..

Karin uslyšela ránu za Orochimarovým úkrytem. Naštvala se a rozeběhla se po falešné Sakuře, která utíkala do lesa. Když na ní hodila kunai s přesvědšením, že se mu vyhne tak se naštvala ještě víc, když pod ostrou čepelí udělala Sakura *puf* . Otočila se a běžela k místu, kde slyšela ránu.

,, Nevím jestli to bude fér boj staříku " vycenil zuby Suigetsu na Kakashiho. ,, Vůči tobě určitě ne " řekl Kakashi a Suigetsovi usměv zvadl a hned se pustil do boje. Kakashi pro začátek jen uhýbal.

Juugo ležel na zemi hned za zkáceným stromem. Když se Sakura napřáhla a on se jí tu ruku pokusil svou silou zastavit jen porazil onen strom a skončil sám na zemi. Sakura byla ty-tam ve vzduchu s úmyslem ho dorazit.. K její smůle se na ní z boku řítilo několik kunaiů. Musela svůj plán přerušit a zmizela. Pátrala po chakre, která patřila házející osobě. Našla ji. Sakura jí mířila do obličeje. Karin , která to nečekala se nemohla nijak bránit. Věděla, že už nestihne uhnout . Viděla Sasukeho, snažila si ho představitr jak se na ní usmívá, věděla, že tuhle ránu už nepřežije. Cítila jak jí v obličeji křupou kostičky. Byla prohnutá vzádech a kolem sebe cítila ostrý vítr. Narazila do stromu a zlomila si vaz. Sakura na ní udýchaná koukala. Přišla k ní a změřila jí tep. Když viděla podivnou pozici jejího těla s hlavou pod zády usoudila, že jí zabila... Nemohla tomu uvěřit, ona přece není vrah .. Její zacelené emoce se jí draly na povrch. Sugeitsu se svou vlastní zaraženou rukou vtěle sotva dýchal. Kakashi furt uhýbal Suigetsovým náhlým utokům a úspěšně. Sakura nic nevnímala všude bylo ticho, koukala se na Karin a na nehýbajícího se Juugu. Slyšela tlumený křik do toho všeho. Neměla sílu všechnu jí pohltila tma. Omdlela a spadla na zem. Karinino tělo se změnilo v jemný prášek... Nebyla člověk, jen Orochimarův nezdařený pokus...

Sasuke, který držel omámenému Narutovi katanu pod krkem se zastavil. Sharingan mu vyhasl z očí. Vzpamatoval se.Naruta odhodil na protější strom a přemístil se do středu dění.

Viděl stříbrolesklý prášek kolem těla s růžovými vlasy. Zamračil se. Koukl se na zabořeného Juugu vzemi a na bojujícího Suigetsa. Všichni na nic... Sasuke dal náznak ústupu. Suigetsu okamžitě s bojem přestal a nechal Kakashiho tupě stát s blbým výrazem. Pomohl Juugovi na nohy a odvlekl ho do krytu. Sasuke se sklonil k Sakuře a když zjistil, že ona není ta která zemřela odstoupil od ní. ,, Sasuke, tímhle to neskončilo " Pronesl Kakashi. Sasuke se nad jeho větou pozastavil, ale později byl ty tam pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koizumi Michiyo (původně saky-sama) Koizumi Michiyo (původně saky-sama) | Web | 11. ledna 2009 v 21:55 | Reagovat

Úplně úžasný! Už jsem si myslela, že se nedočkám.

2 Punky Punky | Web | 12. ledna 2009 v 16:28 | Reagovat

to ti to trvalo...xDxDxD moooc kawaaaai, nemuju se dočkat pokráčka...:)

3 anyk anyk | Web | 12. ledna 2009 v 16:36 | Reagovat

ou parádní pls pokráčko co nejdříve:-)

4 Kumiko-chan Kumiko-chan | E-mail | Web | 12. ledna 2009 v 16:54 | Reagovat

good dielik n_n

5 Akiyuu-chan Akiyuu-chan | Web | 13. ledna 2009 v 16:55 | Reagovat

Suuupeeer!! :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !