Miluji Tě bez lásky episode 2

17. ledna 2009 v 22:56 | Astrid |  ItaSaku
První paprsky ranního slunce osvítily její tvář. Růžovláska si promnula oči a koukla se ven vstříc novému dnu. Obula si bačkůrky a jako malá holčička plná energie cupitala do koupelny.

,,Dobré ránoo" zývla v kuchyni. Vysloužila si pusu od Sakk a zasedla k rannímu prostírání. Koukala se na jidlo a pak se do něj s chutí pustila... Její matka o něčem žhavě diskutovala s jejím otcem. Sakura mrkla na Sakk , že dneska půjdou zase trénovat. Sakk se usmála od ucha k uchu. Vůbec Sakuře podobná nebyla. Sakura byla snad jediná dívka s růžovými vlasy v Konoze a proto ze začátku nikdo nevěřil že Sakura je Sakkyna sestra. Sakk je měla hnědé po svém otci a zelené oči po své matce, i když ne tak zelené jako měla Sakura. Sakuřina maminka měla naoranžovělé vlasy. Kde se vzala ta překrásná růžová nikdo nevěděl. Sakura ke své Sakuře prostě patří.Když dojedli vzala Sakura Sakk na zahradu, stím, že se o ní dnes postará, když mají den volno. Každý den měli školu a dnes se tam vyzdobovalo kvůli festivalu..

,, Nikam nejdu !! " křikla Sakura a zabouchla Narutovy před nosem.

,, Ale Sakuro !! " bouchal na dveře Naruto a měl nepříčetnou tvář. Sakura si založila ruce v bok a zírala na klepající se dveře pod Narutovými ranami.

,, Je to přece každý rok, každý rok říkáš, že nikam nejdeš a nakonec stejně jdeš. Vždycky Ti to sluší tak čeho se bojíš ?" naléhal Naruto.

,, Já vím já vím, ale vždycky se pak snad tančí u ohně ne ?" Naruto pokýval ,, A vždycky si semnou tančil ty ne ?" naruto zase znalecky pokýval ,, Co ztoho plyne ?" dořekla Sakura v naději v hlase, že to Naruto pochopí. Naruto chvíli dělal, že přemýšlí a pak to vzdal. Sakura vzdychla a pootevřela dveře. ,, Včera si mi říkal, že půjdeš s Hin " špitla Sakura a v Narutovy hrklo. Tohle mu nedošlo. Sakura tam teď nemá ským být.

,, Ale di Sakuro, jeden tanec si pro tebe určitě nechám." už odbíhal . Sakura opět vzdychla a zavřela dveře.

,, Sestlo" tahala za triko Sakuru Sakk. ,, Ne sestlo, ale sestro Sakk!" cvrnkla ji do nosu a Sakk se za něj chytila. ,, Sakulo " usmála se Sakk. Sakura opět bezvládně vzdychla a koukala co chce. Sakk se líbezně usmála a nahodila třpyt do očí. Sakura zamrkala nad tím úžasným stvořením. ,, uděláš mi kakao ?" Promluvila ještě líbeznějším hláskem. Sakura chvíly nic nedělala ,, aaa miluju těěě" objímala jí a tisklo k sobě. Sakk se smála a Sakuru taky objala.

Stál na tom samém místě jako vždycky na místě zvaném ,, přez ulici rovně a zabočit za roh" . Koukal se do dálky a do nebe. Očividně měl hlavu plnou myšlenek. Nikdo by se nenadál a zase se rozplynul v nepolapitelný vzduch.

Sakura otevřela skříň. ,, Zase je festival sestši ? " ptala se Sakk, která seděla na její postely a popíjela kakao(zase nebude jíst oběd !). Sakura pokývala hlavou a vytáhla ty šaty, které mívá každým rokem. Sakk se zamračila ,, Nemyslela jsme si že má sestla je tak nudná" zabroukala a koukala se jinam jako že ona nic. Sakura zesmutněla. Taky se jí enchtělo oblékat do furt stejných šatů, ale jiné neměla. Neměla peníze si koupit nové. Bylo to prachobyčejné bílé, no už zežloutlé kimono s růžovými květy. Kdysi se moc radovala nad jeho výhodnou koupi, teď už by ho ani neprodala. Schovala ho zpět do skříně a zase bezmocně vzdychla. Sakk položila hrnek na stolek a běžela do svého pokoje. Po chvíly přišla a dala Sakuře malou krabičku.

,, Na !" usmála se Sakk. Sakura veděla, že ej to její pokladnička. Sklonila se kní a sevřela jí v rukách onu pokladničku. ,, Nech si to Sakk na hoší doby, třeba jednou budeš ve stejné situaci jako já." usmála se Sakura. Sakk zamrkala,, Pak mi tedy zase pomůžeš ty Sestši" usmála se Sakk. Sakura na ní chvilku koukala, kdy ta holka tolik vyrostla ? Nakonec se usmála a pokladničku plnou peněž přijala.,, Ale půjdeš semnou do obchodu a koupíme ti Tayaky !" rozhodla nepřístupně Sakura a Sakk s radostí kývla.

,, heeej! Sasukee si doma ?!" křičel uřvaný hlas. Černovlasý kluk vyšel z vchodových dveří tmavého domu. ,, Co chceš Naruto ?" zýval a měl jen bílou košily.

,, Dneska je festival na výročí dalšího roku školy, deš ? Vím že s přišel nedávno, ale přece jen něčím se začít musí a navíc..." Koukl se na Sasukeho, který za sebou zavíral dveře. ,, navíc potřebuju aby šel někdo se Sakurou" zabrumlal si spíš už pro sebe odcházející Naruto. Sasuke se pozastavil. Hned na to dovřel dveře a šel dělat, nějakou neznámou věc : )

,, ne, ne umum ! " kroutila hlavou mladá hnědovlasá slečna na druhou která vycházela z kabinky a předváděla se jí v nejrůznějších kimonech. ,, hmmm " Sakk vstala a odběhla za prodavačkou. Sakura na ní mrkala a prohlížela se. Prodavčka kývla na mladou slečnu a dala jí onen předmět. Bylo to paraplíčko( prostě deštník :D ) v barvě kimona. ,, Jo to by se dalo" řekla znalecky Sakk a kousla do čoko Tayaky. Sakura se začala smát, utichla ,, nikam nejdu !" zalezla do kabinky.


Přípravy na festival se dobře vyvíjely. Před školou se toulal kluk s černým pláštěm s už vyditelnými červenými mráčky. Měl na pohled krásnou tvář, ale zdálo se že podívat se do jeho očí by znamenalo smrt.

Sakk Sakuře kimono koupila i s deštníkem a krásnými zlatými naušnicemi. Sakk Sakuře neřekla, že to jsou peníze které měla na příjmutí na ninju školu, věděla že by to Sakura nepříjmula, ale měla jí až moc ráda na to aby se starala víc o svou starší sestru než o sebe.

Sakura si upravovala vlasy, které si vyčesala nahoru a Sakk jí rovnala mašli na zádech. Sakuřina máma jančila kolem Sakury a byla hrdá na svou dcerku. Byla krásná. To kimono bylo lehce takové a lehce makové, takže nevypadala ani jako lehká holka ani jako vzorná žačka a ani jako z chudé rodiny. Sakk byla úžasná. Před odchodem jí Sakura ještě jednou obejmula a pak si uchovala obrázek, jak jí celá rodina mavá na odchod.

Oheň ještě nebyl zapálený , za to Sakura byla podpálená dost. Držela před sebou v obouch rukách paraple a nevěděla, jestli na festival jí nebo nejít. Nakonec se rozhodla, ať všichni ocení práci Sakk. Vztyčila hlavu vysunula parplíčko a elegantně vstoupila na školní pozemek. Kráčila a kráčila. Všichni se po ní ohliželi. ve předu byla sukně zkrácená a vzadu jí za sebou naopak poponášela na zemi. Sakura došla až k Narutovy, který čekal na opožděnou Hinatu.

Nevěděl co má říct, když si uvděomil, že ta krásná dívka na kterou se ani nepodíval je Sakura. Sakura zčervenala a koukala co řekne. ,, Sluší Ti to jako každej rok !" vztyčil palec Naruto a Sakura nevěděla, jestli to má brat jako kompliment nebo jako, že se to od minulého kimno vůbec neliší. Každopadáně veděla, že to Naruto nijak zle nemyslel tak zachovala svůj půvab.

Hinata už dorazila celá v modrofialovém a taky jí to opravdu slušelo. Jako pravá hyuuga vzorně vykračovala, ale jakmile spatřila Naruta její krok zpomalil. Sakura na ní zamávala. Hinata se zase rozešla a pozdravila je.

,, 1..2..3...1..2 lidi !za chvíly se zapálí oheň a můžeme začít pařiit!" dotyčného maniaka hned odvedli z podia. Všichni kroutily hlavou. Na vyvýšeninu nastoupila blond dívka, jistě že to byla hérečka Ino.

,, Dámy a pánové. Jsme tu dnes jako každý rok aby sme si nejen přišli užít volného dne, ale taky aby jsme podstily památku zesnulých lidí, kteří za nás položily život. Za naši vesnici se můžeme radovat !" všichni pokývaly. ,, A za chvíly už zapalíme oheň u kterého se teprve odvážeme(nebudete typický anime tanec v párech, ale prachobyčejná disco ;D ) děkuji za pozornost." uklonila se Ino a všichni jí zatleskali.

Sakura si šla hned sednout na lavičku a sledovala jak zapalujíoheň. odložila paraple a sledovala plápolající oheň. Naruto se bavil. Hinata se bavila...

Přisednul si k ní Sasuke. Sakura se usmívala při pohledu na šťastného Naruta a vnímala Sasukeho jestli ěnco neřekne. ,, omlouvám se za včerejšek" řekl.


Sakura se až teď an Sasukeho podívala. Vypadal nepopsatelně.Koukla unaveně na roh v kterém se krčily Sasukeho fanynky.

,, Za co se omlouváš" ,, Za to že jsem vtobě viděla jednu znich" hodil hlavou na dotyčný roh.

Sakura se usmála ale už nic neřekla. ,, sluší jim to že ?" prolomila ticho. Sasuke se podíval na Naruta s Hinou. ,, Není Ti to líto ?" Sakura se lekla ,, Co jako ?" odpověděla protiotázkou ,, Máš Naruta ráda ne ?" zeptal se znovu Sasuke. Sakura se usmála a zase věnovala pohled Narutovy. ,, Naruto je... Naruto je.. jedinečný... A já mu tu jedinečnost nedokážu nijak oplatit. Tak proto.. proto" Sakuře se do očí draly slzy. Sasuke jí objal kolem ramen. Věděl jak se Sakura cítí.
Je to něco co mu probíhá před očima, ale on tomu nemůže zabránit...

Sakura se mu schloulila na hruď. Měla pocit, že jí docvaklo až teď že ho má moc ráda.. Jen jako přítele ??

Brečela mu do košile, ale Sasukemu to nijak nevadilo... Objímal jí a poskytoval jí pocit bezpečí, ten pocit který jemu nikdo nedal. Ona do něho viděla a on si toho vážil. Přez to všechno, dokázala prorazit skrz jeho tvrdou skořápku... Byl smutný.. moc smutný... A právě teď zachytil za pletme školy kořen jeho smutku. Mihl si tam odstín červené. Vymýšlel si to ?

Sakura po chvíly přestala plakat a koukla se tam kam se ještě do teď díval Sasuke. Byl tam. Viděla ho. Už po třetí a on se díval jejím směrem. Sakura k němu chtěla jít ale on zavřel oči a zase zmizel jako pára nad hrncem.

,, Je to můj bratr, Itachi" řekl Sasuke, když mu Sakura odvyprávěla příběh s podivným mužem v černém vohozu. Sakuru to nepřekvapilo, ta podoba tam byla.

,, Asi se ptáš proč tu vždycky chvíly je a proč tu chvíly není... Zavraždil mou matku, zavraždil mého otce a mě nechal nečinně přihlížet. Tak je to " Sakura zalapala po dechu. On mluví o jejím princi ? Lže... Určitě lže !

,, Nikomu důvod neřekl. Opustil mě, opustil konohu a nechal za ebou jen krvavé stopy. Po nějakém roce jsem ho ve vesnici viděl znovu. Kdykoliv se na něj podívám zmizí. Chodí tu jako duch, jako by byl mrtví, ale ne... Myslím si že chce poprosit o odpuštění.. mě ... chce se vrátit, ale než aby řekl ta slova promiň mi to, tak se zakope.. je tak ješitný.. !" vyklopil všechno Sakuře, úplně bezmyšlenkovitě.. ,, Stejně bych mu nikdy neodpustil... nikdy na něj nezměním názor.. je to jen prašivej pes" říkal klidným tonem Sasuke a koukl na vystrašenou Sakuru. Nechala si procházet hlavou, keždé Sasukeho slovo.. Pomalu jí to docházelo.. On asi nemůže být ten, který jí udělá šťastnou..

Ona tu brečí nad svou láskou a on zažil tohle muka... Připadala si hloupě, ale k Sasukemu vzhlížela soucitně. Bodalo jí to u srdce jak za Sasukeho, tak za to že si myslela že ten pohledný mladík je dobrák od kosti..

Bylo už 11 večer. Naruto si furt skvěle užíval s Hinatou a Sakura jim to nechtěla kazit. ,, Už půjdu domů" řekla Sakura. ,, Dobře se vyspi" řekl Sasuke a dal jí přez ramena svoje sako. Sakura se na něj koukala. ,, Dáš mi to zítra ve škole. Dojdi vpořádku domů"řekl a odcházel taktéž pryč. Sakura se usmála..

Cestou přemýšlela o tom co jí vykládal Sasuke. Nějak jí to nelezlo do hlavy. Nemůže jí přece zničit její celoživotní iluzi za jedinou minutu. Na to neměl právo ...
,, to už je po třetí" ozval se hlas a Sakuře přeskočil dech. Cítila jako by jí zmrzlo srdce a čekala kde se vynoří kde jaký uchylák.. Vynořil se její princ.. Sakura se na něj dívala ejště hůř než na úchyláka.

,, Co tu děláš ?" zeptala se s klepotajícím se hlasem Sakura itachiho. Itachi nic neodpovídal. Tuhle otázku nečekal, zrovna od někoho jako je ona. ,, Proč za ním nejdeš ? Proč mu neřekneš ta slova na která celý život čeká ?!" ukazovala směrem zpět ke škole. Itachi zavřel oči a naslouchal Sakuře. ,, Vždyť on... Ty.. zkazil si mu celé.. celý život...jak může dítě žít bez rodiny, jak si to mohl ?" nedopověděla a itachiho ruce jí ovynuly pevně kolem ejího těla. Sakura zmlkla a začala brečet přesně tka jako před tím se Sasukem. Itachi prostě mlčel. Potřeboval někoho, kdo bude na jeho straně. Ztratil všechno. Nic nemá , nikoho nemá všechny zabil a potřebuje něco co ho zahřeje u srdce. Nikdo nemůže ztratit city, ikdyž zabil rodinu. Dřív nebo později se to projeví.

Boože, sem se zase překonala. Další dílek bude snad brzo.. Děkuju za každý komentář

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SAkura-chan SAkura-chan | Web | 18. ledna 2009 v 11:46 | Reagovat

hezu dílek

2 Hime(sara) Hime(sara) | E-mail | Web | 2. února 2009 v 23:29 | Reagovat

je promiň že píšu tak pozdě,ale teď jsem narazila na tvůj blog a tahle povídka se mi uplně moc líbí a těším se na další díl :-)

3 Hikari-chan Hikari-chan | Web | 6. března 2009 v 11:35 | Reagovat

taky píšu pozdě..dost pozdě, ale tahle povídka je moc pěkná a já na tvůj blog narazila nedávno

4 Kiki Kiki | Web | 19. července 2009 v 19:08 | Reagovat

Nááhdernýý vše s Itachim a Sakurou,jen  tak dál x) :) ;-).

5 Siruka Siruka | 8. února 2011 v 19:18 | Reagovat

AHHHHHHHHHHHHHH     to  je   tak  krasny    jsem  zvedava  jak  to   dopadne

6 June June | 29. října 2011 v 12:30 | Reagovat

Super

další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !