Miluji Tě bez lásky episode 1

14. ledna 2009 v 21:56 | Astrid |  ItaSaku
Sledovala malého chlapce , měl sklopenou hlavu a měl stejný výraz na tváři jako Sakura.

Sakura utíkala pryč. Chtěla od toho hrozného hřiště plnýho hrozných dětí. Všichni se jí smály a ona se nikdy neopovážila se zeptat, jestli se může knim přidat v některé z jejich her. Běžela jak jen mohla. Přeběhla silnici a za roh, když do něčeho narazila. Chytla se za čelo a vzhlédla k onomu člověku. Stál tam podivný kluk. Koukal se na Sakuru podvným pohledem. Sakura zněho nespouštěla oči. On je měl tak pronikavé... Po chvíly se otočil a odcházel pryč. Sakura jako vždy nebyla schopná slova. Po chvíly se vzpamatovala a šla jiným směrem. Směrem domů. Chtěla tam být co nejrychleji. Když procházela malým parkem, domů se jí okamžitě přestalo chtít a hned si sedla do zelené trávy u rozkvetlé Sakury. Opřela se... Sakuře už nyní bylo 16 Byla opřená o polorozkvetlou Sakuru a koukala se na poslední padající okvětní lístky na zem. Měla před sebou dva kluky, který nemohla nikdy poznat, dva kluky, který jí vždy uvedli do světa zoufalosti a beznaděje. Sakura jako malá se zamilovala do jednoho znich. A to do toho staršího s černým pláštěm. Ten druhý mladší jí přišel smutný a zajímavý, vždycky si přála na něho promluvit.

,, Sakuro !" křikl hyperaktivní chlapec.

Sakura se usmála a zvedla se z místa, které nejvíc milovala. Vzala si tašku do ruky a běžela k Narutovy a cestou do školy. Její život byl jako každé jiné normání dívky. Měla milující přátelé a žádné nepřátelé. Měla rodinu, Matku otce a malou sestru jménem Sakk . Jenže jí trápila ta doba, kdy neoslovila dvě osoby, které chtěla poznat nejvíc. Každý den většinou ztrávila u Sakury a vzpomínala na ty 2 minuty, které se jí zdály být snad nejhezčí v jejím životě. Smutného chlapce a kluka o několik let starší než ona s rentegenovým pohledem.

Ráno Sakura jako vždy vstala. Vstala do dne, který byl stejný jako švechny ostátní, snídaně škola, Sakura a domů. Šla se dolů nasnídat, vždy měla úsměvm na rtech a nikdy nikdo nepoznal, že jí něco trápí.

,, Iktekimasuu ! " křikla Sakura a zavřela za sebou hlavní dveře od domu.

,, Sestlo sestlo ! Můžem dneska zase na zmrzlinu ?"

škemrala její mládší sestra Sakk. Sakura kývla a vedla jí za ruku do školky. Sakk toužila být kunoichi, bohužel se o ní matka moc bála a tak si nebyla jistá její budoucností. Sakura sní ale občas potají trénovala na zahradě ztoho co pochytila z knížek, nebo z toho co viděla za plotem školy pro ninji.

Sakura zamávala Sakk a odebrala se ke své milované Sakuře. Dneska jí ale bohužel nevyšel čas a potkala Naruta ještě před parkem. Naruto jí každým dnem nabil pozitivní energií a teprve sním zapoměla na své chmurné myšlenky.

Sakura seděla ve třídě a koukala z okna. Začínalo pršet. Sakura si povzdychla. Zase bude sedět doma a bude se konečně muset podívat na učení. Když už o tom přemýšlí...

,,Sakuroo ! Si vyvolaná" šeptl jí do ucha Naruto a Sakura se podívala učitelovým směrem který se jen přihlouple usmál a klepal prsty o stůl.

,, Promiňte sensei " usmála se mile Sakura a chlapci zcelé třídy se jen rozplývali nad jejím počínáním. Sakura se ze všech otázek vyvlíkla a šla si sednout se dvojkou.

,,Sakuro dneska stebou nemůžu musím za kamarádem, půjčil mi... " ,, Jasně Naruto půjdu sama" usmála se Sakura a vyrazila do deště s taškou nad hlavou. Utíkala přez ulice, přeběhla silnici a zabočila za roh narazila do osoby... Sakura měla deja-vu . Chytila se za čelou a vzhlédla k postavě. Byl to on... Sakura nabrala trochu červené do její bílé pleti. Koukala se na její jedinou myšlenku života, nesměla jí promarnit !
,,Ahoj, promiň neviděla jsem Tě " řekla Sakura a utápěla se vjeho pronikavých očí, které měly nádech do červena.

,,Už Tě po třetí nechci vidět..." řekl dotyčný s černým pláštěm obešel Sakuru a byl pryč. Když se Sakura otočila, nikde nebyl. Už nikdo neví jestli jí po tváři stekla studená kapka deště nebo teplá kapka jejich slz.

,, Je konec.. " usmála se Sakura a vymazala všechny vzpomínky na něho ze své paměti. Došla domů. Kde jí přivítala celá rodina. Sakura se usmála jako vždycky a zavřela se do svého pokoje. Blesky lítali po obloze a osvicovaly Sakuřin pokoj. Sakura byla na zemi opřená o dveře a koukala se oknem ven. Ve své hlavě už měla jen jemu podobného kluka se smutným výrazem na tváři.
_-_itasaku.jpg sakuita image by Randomrokulover
,,Sakuro Sakuro, ten kamarád jak jsem Ti o něm říkal " řekl hned žhavou novinku Sakuře.

,, Ano ? " ,, Tak dneska se stěhuje z ninja školy na tu naší, protože se ta škola kvůli nějakým problémům uzavíra.Dobrý ne ? Seznámím Tě sním. " řekl nadšeně Naruto a vlekl Sakuru do třídy.

Otevřel dveře a koukl se na bandu holek , který byla u Sakuřiny lavice. ,, Nevím Naruto jestli to je dobrý nápad. " řekla váhavě Sakura. ,,Ale prosímtě, je to vždycky tak" mávl rukou Naruto, vzal Sakuru za ruku a táhl jí k oné lavici.

,,Uhněte uhněte, Ah Sasuke ! " hejkl na Sasukeho Naruto. Sasuke se na něj podíval a koukal na něj jak na vola( typem ,, já tě znám ?") ,, Tohle je Sakura.. Sakura Haruno" Dal před sebe Sakuru. Sakura se podívala Sasukemu do tváře. Zabušilo jí srdce. Její druhá myšlenka... Nechtěla aby se rozplynula... Nechtěla mít prázdno v hlavě a být zklamaná. Otočila se a utíkala pryč. Sasuke povytáhl jedno obočí a pak se koukl na Naruta. ,, Ty si kdo ?" ,, Sasuke , ty si jí viděsil, cos to udělal ?!" zakřičel Naruto a všechno utichlo. Dívky na něj koukali, jaktože může na Sasukeho křičet. Po chvíly Naruto to zírání nesnesl a utíkal za Sakurou. Moc dobře věděl, že je na střeše. Jen málo kdo jí tam našel..

Sakura tam opravdu byla. Ležela na zemi a koukala se na ubíhající mraky nad její hlavou. Naruto se nad ní naklonil,, Tak to vyklop co se děje Sakuro ? " řekl naoko naštvaně Naruto, že zase nic neví. Sakura nic neříkala a kličkovala prsty mezi paprsky slunce. Pak se posadila a pohlédla na Naruta. Zase se usmála a mávla rukou. Vstala a chtěla odejít ale Naruto zachoval vážnou tvář a chytil jí za ruku stím že nikam nepůjde dokud mu to nevysvětlí. Sakura se tedy posadila a zase si hrála se sluncem. Naruto trpělivě čekal. Sakura si obejmula kolena a koukala se na dlaždičky.

,,Celou tu dobu, jsem měla dvěřání v hlavě a jedno se vypařilo. Nechci aby zmizelo i to druhé přání a proto sem utekla." Naruto sice nechápal,ale zůstal sní a mlčel. Věděl, že jí bude líp... Sakuře opravdu líp bylo, i když mu neřekla podstatu věci.

Když zazvonilo, oba akorát přišli do třídy. Sakura si okamžitě vysloužila všechny pohledy i ten Sasukeho. Sakura byla nervozni. Sedla si na druhý konec třídy.

Sensei vešel do třídy a začal jmenovat. Sasukeho už měl dopsaného. ,, Ale ale Haruno, jaktože sedíš tady ? Máš přece sedět tam" ukázal učitel se kterým se není možné domluvit, protože je paličatej jak beran. Sakura si sbalila věci a sedla si nenápadně vedle Sasukeho. Sasuke nic neřekl a učitel pokračoval ve výkladu látky.

Po konci školy Naruto Sakuru nestihl. Chtěla jí sama dom a taky to tak udělala. Na nádvoří viděla Sasukeho jak flirtuje s ostatníma děvčatama. Všechny se smály a chtěly upoutat jeho pozornost. Sakura si toho nevšímala a šla směrem Sakura. Přišla ke stromu, sedla si vydechla, zavřela oči a usnula... Když se vzbudila už byl večer. Mžurkala očima kolem dokola parku. Ještě furt seděla a nechtělo se jí domů. Hlavou jí i proběhla myšlenka že tu přespí.

,, To si se do mě zamilovala na první pohled? Nebo proč si chytila červenou a utekla ?" Ozval se hlas z druhé strany stromu.

Sasuke byl opřený hned naproti Sakuře zdruhé strany stromu. Sakura se prvně lekla ale pak si přebírala otázku v hlavě, když nic neodpovídala Sasuke se zvedl a šel na její stránu a dřepl si k ní.

,, Jak se do mě můžeš zabouchnout aniž bys o mě něco věděla ? Řekni mi jedinou věc, kterou o mě víš ! Sakuro !" zvýšil hlas Sasuke...

Sakura se na něj dívala... Měl stejně oči jako on. Jako její myšlenka. Potom uviděla chlapce se zarmutilou tváří... Hleděl do země a nejspíš ho něco zevnitř užíralo..

Sakura se nadechla ,, Si smutný, Sasuke " řekla...

Sasuke zavřel pusu vkteré měl už dalších tucet slov. Prohlížel si jí s viděšeným výrazem. Zamračil se a koukal do země...

Číst se mi to fáááákt nechce, takže to máte s chybama : )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kumiko-chan Kumiko-chan | E-mail | Web | 16. ledna 2009 v 16:41 | Reagovat

heh je to velmi dobréééé !!!!!!!!

2 Namyu Minami Namyu Minami | Web | 17. ledna 2009 v 22:10 | Reagovat

Wawky,už se moooc těším na další díl a doufám,že bude brzo :D

3 Otaku Otaku | E-mail | 15. července 2010 v 21:22 | Reagovat

Hejky to je vážně dobrý ! :D ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !