Život za Život Episode 9

7. prosince 2008 v 21:04 | Astrid |  SasuSaku
Sasuke seděl na rámě bezesklého okna a koukal do tmavého lesa, který zakrýval celou podzemní chodbu. Viděl šustění větví, ptáky a ostatní havěť co se pohybovala po lese. Bylo mu dobře, ale kromě lesa měl před sebou neustále své mrtvé rodiče a Itachiho sklánějící se ho nad nimi. Při té představě sevřel ruku vpěst, zavřel oči a dobelhal se k dřevěné podložce, kde si lehl aby si trochu odpočnul. Místnost byla tmavá a nic víc než odlesk Sasukeho katany tam nebylo vidět.

Kakashi se zamračil ,, opět se setkáváme ... Ka-ka-shi " usmál se kabuto a popostrčil si brýle na nose.
,, Sakuro, Naruto, běžte napřed dohoním Vás " řekl kakshi a hrábl do tašky pro kunai. Naruto se Sakurou kývli a odskočili dál ,, Nikam !" vzkřikl Kabuto ,, Běžte! " křikl Kakashi a pustil se do Kabuta. ,, zvládne to neboj Naruto" řekla Sakura, když viděla Narutův utrápený pohled. Naruto se usmál a dál šli směrem, kterým jim Kakashi přikázal. Když šli furt hlouběji a hlouběji do lesa, začala Sakura pochybovat, jestli jdou zprávně a jestli neměli někde odbočit. Za chvíli uviděli měnší dřevěné sklápěcí dveře a pář vysunutých věží z podzemě, dobře ukrytých v lese. ,, To bude ono " vzkřikl Naruto a hneď skočil ke dveřím ,, Naruto počkej " Než jí stačil zaregistrovat vysel nohou vzhůru a zboků na něj vystřelili kunaie. Tak tak se jim vyhnul. Sakura došla k němu a držela ruku vpěst u svého skřiveného obličeje. Naruto by dopadnul líp kdyby vsobě měl ty kunaie než teď ... Sakura si oprášila ruce a opatrně nadzvedla dřevěné dvěře vstupující pod zem.

Sasuke otevřel oči a posadil se. Chvíli koukal do země , popadl svou katanu a šel k Orochimarovi. ,, Já vím Sasuke, já vím " řekl chraplavým hlasem, když Sasuke vešel. ,, Běž s týmem... Heby " řekl Orochimaru. Sasuke zavřel dveře a rozkopnul ty kde byli ostatní. ,, máme první úkol, náš tým se jmenuje Heby, vedu Vás, pokud máte otázky nechte si je pro sebe, pokud máte námitky nechte si je pro sebe, pokud semnou nebudte včemkoli souhlasit zabiju vás " řekl výhružně Sasuke a dal povel ať jdou sním. ,, Ten je ale nafoukanej " řekl Suigetsu Juugovi, který vsobě nesl zlost a rentegenoval každý Sasukeho pohyb. Ten jejich kecy absolutně ignoroval a koukal do předu.

Sakura vklouzla dovnitř a Naruto hned za ní hladíc si hlavu od velké rány od Sakury. (auch :) ) Všechny chodby byli stejné a zdi taktéž. ,, no skvělí kudy teď ?" řekla Sakura a udeřila jemně do zdi, i tak praskla. Sasuke se zastavil a otočil se do leva. ,, tudy" řekl tiše a pomocí chakry nadlehčoval kroky tak že ho nebylo slyšet. Tým Hebi ho kopíroval, takže byli jako jeden stín. Sakura na to ihned zreagovala. ,, pojď Naruto už o nás ví " řekla Sakura a snažila se co nejvíc ztratit vnekonečně dlouhých chodbách. Zalezli hned do první když se na tu předchozí dostavil Sasuke a hned vedle něj doskočila Karin. Sasuke se koukal ještě na furt dopadající kamínky ze zdi. Koukl do chodby kde se mihl stín. ,, vy dva do prava, ty semnou " řekl Sasuke Karin a ta poslušně šla za ním. Suigetsu s Juugem následovaly rozkazům a taky vyrazili. Sasuke se zastavil za rohem a rukou zastavil i karin. Za dotyčným rohem byla i Sakura s Narutem v tentýž pozici. Sasuke nic neříkal mlčel a koukal se na stín , který se nehýbal a který tam byl díky dohořívající louči. ,, jste tu zbytečně" řekl Sasuke a ani se nehnul. Sakura a Naruto nic neříkali. Ani se nehli. Sasuke vytáhl rychlostí blesku Katanu a rozsekl vpůli osoby které byli hned zarohem. Nepotřísněnou Katanu vložil zpět do pozdra a koukal na rozmetené seno všude kolem.,, Tentokrát Tě dostanu " usmál se Kabuto a koukal se na Kakshiho zvrásněný obličej. ,, To se ještě uvidí" řekl opětovně. Hodil po něm kunai a hned se po něm rozběhl. Kabuto se mu ladně vyhnul a neúprosný boj zase pokračoval. Kabuto odhodil rozbité brýle a Kakashi měl polovičně roztrhlou masku. Oba byli zadýchaní. ,, zlepšil si se" řekl Kabuto s výsměchem,, ani ty nezůstávaáš po zadu " řekl Kakashi a pokračoval v boji.

,, to bylo o chlup" řekl Sakura, která si za běhu léčila rameno, které bylo rozřízlé. Pokapala slaměné figuríny svou krví, nesměla Sasukeho podcenit.. Když uslyšela ostří , které o něco zavadilo chodbou za nimi jen se usmála. ,, Jdou po nás Naruto musíme je dostat ven, vtěhlech chodbách jsou pasti je to jejich plus" řekl Sakura a podle vyrytých čar na zdích se snažili dostat k dřevěnému výku, které značilo východ ven. Naruto následoval jejich rozkazů a měl zamračený pohled.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cemeter Cemeter | Web | 7. prosince 2008 v 21:09 | Reagovat

jsou hezci

2 Baůů Baůů | Web | 7. prosince 2008 v 21:09 | Reagovat

hz bloček!..:F

3 anyk anyk | Web | 9. prosince 2008 v 17:29 | Reagovat

supr pokráčko:-)

4 ... ... | 12. prosince 2008 v 17:50 | Reagovat

pokrackooooooooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !