Život za Život Episode 11

15. prosince 2008 v 21:35 | Astrid |  SasuSaku
Sasuke seděl na dřevěné podložce na zemi, na které obyčejně spával. Koukal do země a vočích se mu leskli zbytky sharinganu, který neúmyslně zapl , když chtěl Sakuru zabít. Seděl nazemi a přemýšlel. Opravdu to byl on? Opravdu to byl Sasuke, kdo chtěl Sakuru zabít ? Ještě deset minut před tím , než jí objal, než objal to křehké,drahocenné, rozchvěné tělo, ho dopadající kapky Sakuřiných slz tolik boleli, tak proč ? Zachoval si klidnou tvář, ale pokaždé, když se něco vyhlo z jeho plánu, někdo mu odporoval, když se stalo něco co nečekal, byl rozrušený a obyčejně odešel z bojiště nebo mlčel a přemýšlel co říct, ovšem jen s kamenně ledovou tváří. Mockrát uvažoval, jestli se vrátí do Konohy, ale copak mohl nechat toho zločince volně na svobodě. Celé jeho dětství, celý jeho klan , který měl rád, byl mrtví, už se nikdy nevrátí. Sasuke si doposud nepřipustil, že mu jeho máma už nikdy neřekne pravou podstatou věcí a přitom nebude cítit její vůni, nepřipouštěl si , že už nikdy nebude usilovat o otcovu přízeň, něco muselo být špatně a to zjistí až zabije Itachiho. Najednou se Sasukemu zastavil dech, srdce mu přestalo tlouct, měl furt stejnou tvář a opatrně si chytil hruď. Něco se stalo..

,,a-ano prosím " řekla pořád rozrušená Sakura, když jí Kakashi nabízel horký čaj. Naruto už se celkem uklidnil, ale Sakura doposud nemohla pochopit , proč políbila svého nejlepšího přítele. Nikdy si nemyslela, že příjde den kdy políbí Naruta. Shannarooo ! Křičela Inner a Sakuře jen cukalo obočí nad levým okem. Sakura už se domluvila s Kakashim , že je všechno vpořádku a opravdu bylo, Sakura se cítila mnohem lépe, cítila, že jí ještě furt někdo potřebuje a že takhle nikdy nezůstane Sama, má Naruta a ten jí nikdy neopustí. Noc byla klidná. Sem tam se zachvěly stromy v návalu nového větru, semtam zahoukala sova. Sakura se mačkala k dece. Kakashi každou chvíli vstal a po 5 minutách přišel zpět, nejspíš se rozhlížel po okolí, jestli knim někdo nejde, nebo je někdo nešpehuje. Byla zhruba půlnoc, vnedaleké vesnici odbyla věž 3mi údery právě 12 hodinu. Sakura nemohla spát. Naruto se rozvaloval na dece hned vedle Sakury a Kakashi měl na zavřených víčkách namalované oko. Nehorázně chrápal , takže opravdu nebylo poznat , že spí. Sakura se rozhodla, že se trochu projde po okolí aby se trochu unavila. Když vešla do hlubšího lesa, objevila se u ní postava. Cítila, že to byl on.. Sasuke.

Sasuke přišel ze stromu blíž do svitu měsíce. Sakura si ho prohlížela, ale ani ne nenávistně, ani ne zoufala, koukala na něj jako na člověka. Nikdo nic neříkal. Po chvilce si začala Sakura pro všechny případy hromadit v ruce tuny chakry, Kdyby jí chtěl obtěžovat. Sasuke se ani nepohnul, ani nemrknul, jen jí koukal do očí. Vychutnával si její nejistotu. Sakura , když cítila, že je vše připraveno, zamračila se a zaútočila naněj. Sasuke furt poklidně stál. Sakura se napřehovala a zastavila se těsně před jeho obličejem. Sasuke se furt nehl a koukal se Sakuře do očí. Sakura nemohla ucuknout pohledem, pak to uviděla, červenou skvrnu a zem se pod ní propadla kamsi doneznáma. Propadla, jeho očím. Sasuke hledal její nejhorší vzpomínku. Tu vzpomínku, která jí nejvíc ubližuje. Našel jí...

,, Sasuke !! Nechoď pryč, pomůžeme Ti , zvládneme to společně, chci Ti pomoct, je to hrozná představa , když vidím někoho odcházet zmého života a vědět , že už ho nikdy víc... "

Genjutsu přestalo. Sasuke byl viděšenější víc než Sakura. Měl furt kamennou tvář, ale odstoupil o dva kroky do zadu a zkoumavě si prohlížel Sakuru , jako kdyby se jí snažil vytáhnout z hlavy , proč zrovna tohle je její nejhorší vzpomínka. Cítil se provinile, proč zrovna teď ? Je to dávno, měl je vůbec opustit měl opustit, tu osobu, díky , které tu teď stojí a chce jí zabít ? Nezapadalo to, nezapadalo to všechno, všechny jeho plány měli obroušený vroubky a ne a ne do sebe zapadnout. Sasuke přistoupil k Sakuře blíž a zase jí obejmul . Sakura nereagovala. ,, Nemusíš mě už ani zabíjet, jsem bodnutá ze vnitř" odstoupila od Sasukeho Sakura, takže jí byl nucen pustit. ,,Sakuro..." hlesl úplně jinýmtonem než před tím. Byl to úplně jiný hlas, furt stejně chladný, ale takový ten odhodlaný, ten , který měla Sakura tolik ráda. ,, I kdyby si se teď omluvil.. " řekla Sakura a položilamu ruku na tvář. Když jí ruka sjela dolů na jeho srdce, měl na tváří řeznou ránu ,, zpravilo by to asi tolik, jako kdybych ti teď tenhle škrábanec vyléčila" řekla skoro vzlykajícím hlasem Sakura a držela ruku na jeho srdci, které tepalo o sto šest. Sakura chtěla mít furt ten pocit, ten pocit , že má Sasukeho srdce ve svých rukou...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saky-sama saky-sama | Web | 15. prosince 2008 v 21:59 | Reagovat

Senzááááá!!!!!!

2 -MisS-MaSh- -MisS-MaSh- | Web | 15. prosince 2008 v 23:25 | Reagovat

Parádní blog :-*

3 anyk anyk | Web | 16. prosince 2008 v 15:25 | Reagovat

úúúúúúža pokráčko:-)

4 sakura sakura | Web | 17. prosince 2008 v 18:34 | Reagovat

to je super rychlo dalsi diel

5 NetQa NetQa | E-mail | Web | 19. prosince 2008 v 15:04 | Reagovat

SUPEEEEEEEEEEEERRR...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !