Život za Život Episode 10

14. prosince 2008 v 11:04 | Astrid |  SasuSaku
Už viděli první proužky denního světla, které způsobilo pootevřené víko. Sakura se usmála a záměrně zavadila o roh, který míjeli, aby je nalákala na sebe. Chybělo jim asi 25 metrů, než se dostali k dřevěnému víku. Víko se ale najednou ještě víc pootevřelo a denní světlo osvítilo tvář mladého muže s červenýma očima. Sakura a Naruto se zastavili. Na Naruta letělo několik kunaiů a byl nucen se vzdálit od Sakury. Před Naruta se postavil Juuga se Suigetsem a za Sakuru doskočila Karin. (Takže si to zopakujem... vzadu byl naruto před ním Suigetsu a Juuga o pár metrů blíž stála Karin, před ní otočená zády Sakura a ta se dívala na Sasukeho , který byl u víka... jsem ráda , že si rozumíme x) ) ,,proč tu ste" zeptal se tichý chraptivý hlas a nebylo slyšet nit jiného než Sakuřin zrychlený dech. ,, copak to nechápeš Sasuke? chceme Tě zpátky ! za žádnou cenu nechci aby si šel do nějaký zpropadený věznice, ale pokud se střetneš se svým bratrem a prohraješ všechno bude ztraceno !! celý život, celá konoha bude zruinovaná !" křičel na něj Naruto. Sasuke se zamračil a tytam byl za Narutem. Naruta to nepřekvapilo. Sasuke mu držel Katanu u krku a rentegenoval ho sharinganem. ,,nic nechápeš jako vždy" promluvil do ticha Sasuke.
Sakura nervozně přešlapovala na místě. ,, copak ...Sa-ku-ro" řekla Karin , vzala kunai do ruky a sdoměním , že jí hned zabije se rozmáchla. Sakura uhla a koukala na ní se zamračeným pohledem. Karin se usmála a upravila si brýle.
Naruto poklesl s hlavou a měl ztížený výraz. ,, ne Sasuke.. to ty nic nechápeš.. jako vždy" řekl Naruto . Sasuke se zamračil a sdělal mu Katanu z krku. ,, zmizte" řekl a kráčel pryč. ,, cože ?" řekl naráz tým Hebi. ,, nechte je jít, nebo mi snad chcete odporovat ?" otočil se přez rameno Sasuke a vrhl na ně svůj upřený pohled. ,, ještě se uvidíme" řekla Karin , schovala kunai a odskočila spolu s Juugem a Suigetsem za Sasukem. Naruto zatínal ruku vpěst. Pochviíly se otočil ,, Sasuke.. chci stebou bojovat" Sasuke se zastavil a le neotočil se. ,, splň svůj dávný slib" řekl zase hlubokým hlasem naruto a jakoby se ho snažil obarvit na modro svým zrakem. Sasuke zavřel oči a otočil se. ,, svůj slib splním, ale až toho budeš hoden " řekl Sasuke , zase se otočil a kráčel dál. ,, sasuke.." špitla Sakura a po tvářích se jí kutáleli slzy. Jakmile jí jedna upadla z oka pod tíhou byla hned na zemi. Sasuke se opět zastavil a zamračil se. Nikdy svému týmu nechtěl ublížit a nikdy nechtěl aby jen jeden znich trpěl. Měl srdce v krku když slyšel že Sakura pláče. ,, vrať mi ten život.. vrať to štěstí " říkala neustále neslyšně Sakura. Klepali se jí nohy a koukala do země. Sasuke držel ruku vpěst. Sklonil hlavu a zavřel oči. Když je otevřel už vnich neměl sharingan. ,, oplať mi tu službu, kterou jsem ti kdysi dávno prokázala! dej nám za to aspoň trochu štěstí do našeho života, vždyť my chcem jenom ..." křičela na něj, ale slzy jí přemohli a hlas utichl. Koukala se jak jde kní. Koukala se na jeho vlídnou tvář. Udělala krůček k němu. Chvíli zaváhal a pak jí obejmul. Sakura se smutně usmívala a mačkala mu tričko. Její všechna naděje ale zhasla když uslyšela cinknutí čepele. Naruto stál za ní a držel jí kunai na zádech kam Sasuke mířil svou katanou. Sakuře se rozšířili zorničky. Když si uvědomila oč jde koukala se do Sasukeho ledových očí. Zase si vnich hrál Sharingan. Sakura zatla ruku v pěst. odstoupila od něj a dala mu facku. Ruku si pak přitáhla ke hrudi a koukala na něj s uslzenýma očima. Sasuke měl otočenou hlavu dostrany a na tváři červenej flek. Zavřel oči a zase sklopil hlavu. ,, Sakuro... chtěl jsem Ti dát štěstí.. odmítáš ho, potom o něj nežádej" řekl Sasuke zase se otočil a odkráčel už nadobro pryč do tmy. Sakura si klekla a koukala se na Naruta. Naruto jí po chvíli objal, vzal jí do náruče a vedl jí zpátky.

,,ještě se potkáme" konstatoval domordovaný Kabuto, když zjistil , že se jeho dva učni vracejí. Kakashi si klekl na jedno koleno a oddychoval. Byl rád, že nemá větší zdravotní problémy, kterých se od Kabuta tolik obával. Z lesla se kreslila Narutova silueta. ,, co se jí stalo ?" zeptal se Kakashi , když viděl, že jí naruto nese v náručí a Sakura se kouká někam mimo a křečovitě se ho drží. ,, to ten Sasuke... ne to ten muž co jako Sasuke vypadal " řekl Naruto a opatrně předal Sakuru Kakashimu, který ju pložil na zem a koukal se jestli nemá nějaká zranění. ,, nemá ani jedno měnší zranění, ale myslím , že má velkou psychickou újmu.. jeto něco Naruto, jako když ti vezmou něco kvůli čemu chceš žít" řekl znalecky Kakashi. ,, musíme se vrátit vtomhle stavu už nic nezmůžeme." ,, vždyť jsme ani nic neudělali" řekl naoplátku Naruto a byl do posledních nervů rozčílený jako pes. ,, když si pospíšíme stihneme Tsuande před týdenní výpravou do písečné na slet čarodějnic" řekl ještě Naruto a vzal Sakuru na záda. Ta se ho zase ochotně chytla kolem krku a přehrávala si psolední momentky.. Za tak dlouhou dobu viděla Sasukeho a on jí chtěl za předstíranou útěchou zabít. Nemohla to pochopit, jeho slova.. jak se choval, proč jí chtěl zabít ? Věděla, že on by nikdy své přátelé i kdyby byl sebevíc rozčílený, nezabil. Sakura zavřela oči a za chvíli usnula.

Probudila se u nějakýho jezera. ,, Sakuro ? Sakuro ? Už si vzhůru ?" skláněl se nad ní Naruto .,, jo.." hlesla Sakura a posadila se Naruto tím teda byl nucen se posadit naproti ní. ,, je ti líp ?" překvapil jí otázkou. Sakura rozpačitě kývla.,, víš.. myslím si že se to všechno zlepší" řekl moudře Naruto a zasněně se koukal do dálky. Sakura se usmála a koukala se na jeho optimistický výraz. Bylo jí sním dobře.. Naruto se na ní podíval. Sakura neuhýbala pohledem. Opatrně se k ní natáhla a zlehka se dotkl jejich rtu špičkami svých prstů. Po tom se kní nahnul celý a jemně se dotkl jejich rtů temi svými. Sakura se nějak nebránila, zavřela oči a spolupracovala sním. Chytil jí jednou rukou kolem boku ,, ehm, našel sem nějaký dřevo" odkašlal si Kakashi a dělal , že kouká jinam. ,, ano ano" posadili se oba do pozoru a celý červení koukali na Kakashiho, kterej znich měl i značnou radost.
http://republika.pl/blog_vs_3788317/5030860/tr/__narusaku_22___by_elisae_by_sakunaru_1_.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayumi Ayumi | E-mail | 14. prosince 2008 v 17:00 | Reagovat

Ahoj, uz neviem v akom clanku si to pisala ale ze vraj hladate dalsiu spisovatelku. Rada pisem fantazy poviedky ale aj anime :DDDAk by ste este stale mali zaujem, staci sa mi ozvat na moj mail. Paci sa tu ta atmosfera poviedok a tak som dostala zaujem sa pripojit :DDDD

2 saky-sama saky-sama | Web | 14. prosince 2008 v 19:07 | Reagovat

To bylo tak pěkňounký!!!

3 anyk anyk | Web | 15. prosince 2008 v 16:19 | Reagovat

bezvadný:-)

4 andrejka* andrejka* | E-mail | 7. února 2009 v 1:21 | Reagovat

Me se to hrozne libilo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !