Svět náhod episode 4

10. prosince 2008 v 21:15 | Astrid |  Svět Náhod
Sasuke sní došel až ke vchodovým dveřím. ,, tak se hezky vyspi, půjdu ještě vyzvednout Naruta, protože jak ho znám zůstal by tam s Kankurem." ,, dobře ty taky " usmála se Sakura. Sasuke tam ještě chvilku stál a koukal jí do očí. Nakonec se otočil a odcházel. Sakura se na něj kukala dokud nezmizel za rohem. Otevřela dveře. ,, Jsem domaaaaa a je a jee.. " hledala mobil . ,, Půl 3 !!!" slyšela běsnící řev svojí matky, která nejspíš v jejím pokoji vyšlapala cestičku. ,, promiň mami, ale já se bavila a teprve teď se totam rozjíždělo, endotkla jsem se alkoholu a navíc.." Tsunade na ní koukala jak na zázrak. Jak už je to dlouho kdy jí viděla takhle šťastnou ? 6 let ? Ulevilo se jí , že ji nic není a ktomu byla šťastná ještě za ní. ,, povíš mi to zítra, běž si lehnout" usmála se Tsunade a objala svou jedinou dcerku. Sakura se taky usmála , umyla se a zalezla do postele.

Ráno vstala dřív, dala si do pusy suchej toust a vyklouzla zadními dvířkami. Strnula , když chtěla udělat další krok. ,, Pojedete autem , MADAM !" zakřičel Kakashi, až zarohem zaječela kočka a dvojčata naprotější silnici se rozbrečela. Sakura se zaculila a vytáhla toust z pusy ,, Kakashii dneska si můžeš dát volno a zatím si přečíst další stranu flirtovacího ráje" nabádala ho Sakura. Kakashi se rozplynul a udělala takový ty oči =_=,,ďheekujuu madhaaam " sjel po zádech po autě a vytahl si knížku . Sakuře sjela u hlavy kapka , ale když zjistila, že za 5 minut začíná hodina rozběhla se ke škole. ,, Omlouvám se omlouvám se, moc se omlouvám. Já se zapovídala s.. mím strejdou a von .. " ,, to je vpořádku slečno Haruno...eheh sedněte si.. prosím."řekla ochromená učitelka a křečovitě se usmívala. Sakura doběhla do lavice a posadila se. Byl tam jen Sasuke. ,, dobré ráno" řekla. Na to se začala potichu smát co to řekla za blbost. Sasukemu taky cukali koutky, nemluvě o ostatních. ,, kde je Naruto ?" ,, kde asi.. Kankuro tu taky není " zasmál se Sasuke a dělal že si čte v učebnici. ,, děkuju za včerejší tanec " usmála se po chvilce mile Sakura a ani se na něj stydem nekoukla. Sasuke se taky usmál a koukal na tabulu.

Hodina tělocviku
Sakura stála před dívčí šatnoua váhala jestli vstoupit. Nikoho z holek neznala a věděla že ji často pomlouvají. Zaťukala ke klukům do šatny. ,, mm halo ?" pootevřela dveře.. a co nevidí :D ... Sasuke bez trička, gaara něco podezřele dělal s trenkama, kiba oblíkal nahej(sručníkem) kraťase akamarovi, neji seděl vtrenkách na lavičce a snažil se zrakem probořit zeď a shikamaru nadával že to tričko nemohli udělat jednoduší a že si ho anvlíkat nebude stím , že se mu nechce. Sakura celá zrudla a udělala jen *puf* ,, co je Sakuro ?" ujal se vlády Sasuke a přetáhl si přez hlavu černý triko. ,, já já já .. jen jestli.. třeba.. " ,, jo můžeš se tu převlíct" zasmál se Kiba a sním i ostatní. SAkura zmáčkla kabelu co měla vruce. Všichni se na ní s vážným pohledem podívali. ,, proč nejdeš k holkám ?" zeptal se už vážně shikamaru ,, no já .. prostě mě pomlouvají a vůbec si snima nerozumím ani je neznám , nebudu se před nima svlíkat" začala Sakura a vstoupila do vnitř. Zalezla do sprchovýho koutu zatáhla závěs a začala spřevlíkáním. Všichni se na téměř průsvitný závěs koukali jak na posvícení. ,, Neji ty vole co vidíš ! " zakřičel nevědomky Kiba, když neviděla za záclonou žádnou barvu oblečení jen bílej krátkej svršek a naoranžovělou barvu sakuřiny pokožky. ,, vy ste úchylní fakt" zakroutila hlavou Sakura pro sebe a zasmála se. ,, nebojte se příště budu u holek, stejně se tu nemůžu furt převlíkat.. " řekla a odtáhla závěs. Kluci jí přitakali stím , že jí pomůžou, ale že jí odsud nevyhání.

Dneska běhali 6 koleček po 200 metrů. Sakura si oddechla protože běhat uměla celkem dobře, ale nevěděla co může čekat od holek ze třídy a tak se zase nervovala.. Ke všemu uprostřed hráli kluci fotbal a všichni se rádi dívali jak se holkám nadlehčují trika. ,, všichni na čáru " řekla učitelka s notesem a stopkami v ruce. Sakura šla úplně na kraj, aby měla kratší trasu. ,, hej ty nová " křikla na ni jedna zdívek ,, dáme si závod, kdo prohraje bude se muset kousnout s támhle tím blonďákem " řekla jí a ukázala na právě přicházejícího Naruta. ,, nebudu líbat svýho kamaráda" řekla Sakura nad stupidním nápadem a vůbec nevěděla co to má za smysl. ,, smůla děvče , kdo vyhraje dostane od Sasukeho pusu, kamkoli " řekla otočila se na Sasukeho, který kývl, že je mu to jedno. ,, fajn , nebude nuda" usmála se Sakura a vtenhle moment jí bylo jedno jestli vyhraje nebo prohraje. Nesnažila se ani o jedno. ,, hele Karin nech ji taky náskok , kdyby například někde pocestě upadla" zasmála se jedna z okolních holek. Sakura se zamračila a dala pravou nohu dopředu a levou do zadu a čekala až bude učitelka se stopkami připravená. ,, máš smůlu děvče Karin běhá nejlíp na škole" řekla jedna z holek. ,, mám stříbrnou medaily v běhu na 12 tisíc metrů z šampionátu , předběhla jsem ve dvou letech svýho vlastního psa, to dáš sakuro " říkala si vhlavě a jen se tak usmála aby se uvolnila. ,, připravte se dívky! Start! " vykřikla učitelka a Karin okamžitě vystartovala před všechny dívky. Sakura se usmála a držela se mezi posledníma. Věděla že tohle je běh na výdrž a kdyby přidala nemusela by zvládnout závěrečná kola v plném nasazení. Karin si ladně běžela v předu a házela očkem na Sasukeho. ,, běž Sakuro běž !!" křičel Naruto a usmíval se. * tosi nechám ukradnout první polibek jen kvůli sázce ?* přemýšlela Sakura. Koukala se jak Naruto solí jeden gol za druhým a Sasuke v basketbalu jeden koš za druhým. Dlouho přemýšlela a dospělak jednoduchému řešení. Zrychlila a zcela nezadýchaná doběhla Karin. ,, tak jak je Karin " usmála se a běžela vedle ní. Karin zhluboka dýchala aby to vydržela a přitom zastírala , že už nemůže. Zamračila se. ,, stejně Tě porazím " ,, já vím" řekla Sakura a zpomalila, dostala se tak do středu dívek a tam následovala kroky dívky před ní. ,, Tenten 1., Karin 2. Temari 3. Hinata 4. Sakura 5. ... " ,, vyhrála jsem náno " zasmála se vítězoslavně Karin. ,, soutěž s názvem kdo se enjvíc udýchá ?" řekla zcela nevyčerpaná Sakura, která tohle brala jako rozcvičku. ,, možná si porazila teď svůj životní rekord, ale nevyhrála si ani neprohrála aby si vyhrála měla by si dorazit do cíle první, nebo snad ne ?" usmála se Sakura nad svým chytrým plánem a šla si sednout za Sasukem . Ten se usmál když jí viděl přicházet. Karin zůstala čumět a měla prověšenou dolní čelist až někde na zemi a koukala jak jde Sakura k Sasukemu.

Sasuke se hned zvedl a dal jí pusu do vlasů . Sakura se zastavila a koukala na něj. ,, coco ?" zarazila se. ,, no výhra pro výherce ne ?" zamrkal nechápavě ,, já nevyhrála " zasmála se Sakura ,, ale děkuju " usmála se mile a sedla si ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anyk anyk | Web | 11. prosince 2008 v 16:50 | Reagovat

suprový pokráčko:-)

2 saky-sama saky-sama | Web | 14. prosince 2008 v 10:54 | Reagovat

suprový!! :)

3 mina-hatake mina-hatake | Web | 14. prosince 2008 v 11:15 | Reagovat

uuuzasneee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !