Máš strach ? episode 3

8. prosince 2008 v 18:54 | Astrid |  KakaSaku
,,vrať se snáma zpátky." ,, nežiju pro to abych si svámi užíval radostnej život, žiju pro pomstu.. a vy stím už nic neuděláte" ,, proč Sasuke ... proč ?" Sakura se probudila s ostrou bolestí břicha... Zase ten sen.. Kdykoliv odpočívala zdálo se jí tohle.. záblesky zté chvíle, kdy Sasuke rozbil všechno to co se stalo než odešel . Koukla se na budík. Bylo něco po 6 . Sakura se posadila na okraj postele... dlouho přemýšlela a nakonec se rozhodla, že to nevzdá jen kvůli tomu , že je Sasuke tvrdohlavej. Rychle se oblíkla sbalila se a vyšla k bráně Konohy. ,, Tak přece si přišla" řekl Kakashi a na Sakuřino kývnutí vyrazili . ,, Myslíte , že se tentokrát vrátí ?" řekla potichu Sakura když už byli v plné rychlosti. ,, Myslím , že nemá sebevětší důvod než předtím Sakuro abych byl upřímný.. On si vybral svou cestu... ze zlosti. Věř mi , že si nevybral zprávně. Desítky dalších životů příjde na zmar a Sasuke se i po vykonání pomsty stane zločincem. " řekl s obavami Kakashi a Sakura se už dál nevyptávala.

Po cestě jedli i pili... Sakura dokonce i po chvilkách usínala. ,, si unavená někde si rozděláme tá-" ,, nejsem " řekla rázně Sakura a vtu chvíli se jí podlomila noha, na které už neudržela rovnováhu. ,, Si "usmál se starým známím způsobem(čili zavřel to jedno oko :D ) když jí zachytil do náruče při pádu dolů. Kakashi jí postavil na nohy a dovlekl jí ke stromu, kde jí posadil a opřel. Sundal si batoh ze zad a rozdělal oheň. Sakura hned usla , jen jak juí položil ktomu stromu. Posadil se k ohni a chvíli ho pozoroval. Tsunade nic neřekl, ale ona má kněmu jistou důvěru a Sakuru ksobě chová jako její dceru. Bude vědět , že jde o Sasukeho. Uklidňoval se Kakashi a hodil pohled na Sakuru. Byla furt ve stejné pozici. Chvíli se na ní díval, pak se zase koukl do ohně a přimhouřil oko. roztáhl deku a šel oproti Sakuře. Vzal jí do náruče, načemž se mu okamžitě ovinula kolem krku. Kakashi se hned zastavil jestli není vzhůru. Když viděl její spokojený unavený výraz usoudil, že tvrdě spí. Donesl jí k ohni aby jí nebyla zima a položil ji na onu zmíněnou deku. Opřel se rukama z obou stran její hlavy a koukal na ní. Sakura se otočila na bok. Kakashi sklopil hlavu, pod maskou se usmál nad svojí blbostí a šel spát na proti ní od ohně.

,, Kakashi, kakashi !" křičela Sakura a mávala s bezmocným rozespalým kakashiho tělem. ,, poslouchám Sakuro " řekl a zpravil si masku. Když se posadil a koukl na Sakuru viděl , že má kolem sebe jen ručník a že je ještě tma. ,, co se stalo Sakuro ?" byl ihned probraný. ,, šla jsem se vykoupat a když sem přišla moje šaty byli pryč , prostě nebyli tam kam sem je položila " začala Sakura a vometala so kolem sebe. ,, nemáš jiné ?" ,, mám jen jsem chtěla aby ste to věděl a aby ste byl napozoru, určitě to nebyli malý kluci co si dělali ze mě vtipy. " řekla vážně Sakura. Kakashi rozumně pokýval hlavou. ,, dobře Sakuro běž se obléct , budu dávat pozor." řekl Kakashi a rozhlížel se kolem. Sakura vlezla za nejbližší tlustý strom a oblíkla se. ,,AAA " zakřičela si po 10 vteřinách. Kakashi hned byl u ní ,, co se děje ?" skočil před ní s kunaiem vruce a rozkoukával se kde je nepřítel. Sakuře sjela kapka u hlavy,, je tu mraveniště..." řekla sakura klidně a koukala na něj. ,, vážně ?" usmál se otočil se a podrbal se na hlavě ,, stojíte vněm sensei " řekla znuděně a opustila místo. Po chvíli slyšela jak vystartoval a zklepával mravence znoh. ,, za chvíl si rozední musíme vyrazit" řekl zdeprimovanej Kakashi s vystrašeným výrazem.

Byli sbalení už zase na cestě. Dostavili se na místo, kde byla asi 4 metrová díra do země. Sakura se usmála, protože to bylo zrovna její dílo. Kakashi se už ale tak neusmíval protože si všiml postavy opodál. Nebylo to překvapení jen pro Sakuru ale i pro Kakashiho. Stál tam na tom samém místě Sasuke vcelé své kráse. Kakashi si myslel, že bude už úplně vjiné zemi , protože všichni vědí kde to místo utkání bylo. Sakura enváhala a seskočila dolů. Sasuke se pousmál ,, počkej Sakuro " křikl Kakashi a zůstal nahoře. Sakure zavadila o jeden provázek, ladně se vyhnula všem shurikenám, další provázek vybuchl a ona se po chvíli vynořila zkouře. Vyskočila že zaútočí na Sasukeho , ale hned na to byla v síti a vysela. Jednu nohu měla mimo sít a jinak byla celá v pevném provazu. Snažila se ho za svými zády přetrhnout, ale ani s největší její sílou jí to nešlo ,, chakra ?" koukla se za sebe na ten provaz. ,, rád Tě vidím " řekl Sasuke a přejel jí rukou po noze kterou měla provlečenou ze sítě. Sakura sebou cukla a zčervenala. ,, při-přišla jsem Tě dovést zpátky. " Sasuke se zamračil ,, už zase ty kecy ?" zmáčkl Sakuře nohu. Nahodila vražedný výraz. Ze zvyku měla ruku přez břicho. Sasuke si toho všiml. Proklouzl s rukou do sítě a položil jeho ruku an tu její, ktrou měla položenou. Byl zamyšlený. Po chvíli ruku trochu vzdálil a přesunul se k její tváři. Jemně její tvář přitáhl blíž ke kraji síti. Sakura nevědomky poslouchala, každý jeho pohyb tělem. Sasuke se k ní naklonil ,, to by stačilo" hodil kunai Kakashi a Sasuke se mu ladně vyhnul a stačil Sakuru letmo políbit. KAkashi se zamračil . ,, Ale ale.. " usmál se Sasuke . Kakashi uvolnil Sakuru ze sítě( no takže jí prostě přeříz a Sakura dopadla nazem.) a pomohl jí na nohy. Sasukemu se rána na ruce ihned zacelila a koukl svým starým známím pohledme na Kakashiho. ,, první past vlevo , 5 kunaiů 6 shuriken, 2. past 50 cm od ní, propast 6a půl metru , 3. past hned vedle mě, výbušné lístky. Řekl tiše Sasuke a byl ledový jako vždy. Všechny pasti se na jeho lusknutí uvolnily. Kakashi se opět zamračil. ,, zapoměl se na tu čtvrtou. " řekl Kakashi a hned vrhnul kunai těsně vedle jeho hlavy. Sasukemu se rozevlály vlasy ,, tam žádná není" řekl Sasuke a nespustil zněho svůj pohled. Kunai se zabodl do stromu za sasukem a opravdu se nic nestalo. ,, takže to byl je trik ?" špitla Sakura a koukala na Sasukeho." ,, co tu děláš... Sakuro .." řekl Sasuke a koukal furt na Kakashiho. ,, jak už jsem řekla já-" ,, kdy přestaneš být ta naivní tvrdohlavá holka.. nikdy nepřestaneš být tak otravná jako si vždycky bývala " Sakura zatla ruku v pěst. ,, tak proč si mě naposlední chvíli políbil, když už si měl senseie prohlídnutýho ?" Sasuke se zamračil a neopustil svůj rentgenový pohled z Kakashiho. Neodpověděl...

omlouvám se za chyby
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 davos davos | Web | 9. prosince 2008 v 17:09 | Reagovat

ahooojky, jestli tě ruším, tak promiň, ale začala soutěž na mém blog, do které ses přihlásila, takže odkaz máš tady, oki???

http://ddavoss.blog.cz/0812/sonb-1-kolo-zacalo

Maj sa papa a přeji úspěchy...

2 Mina-Hatake Mina-Hatake | Web | 12. prosince 2008 v 22:19 | Reagovat

wow...no tak to bolo uzasne....rychlo pokracko pllls

3 Kumiko-chan Kumiko-chan | E-mail | Web | 8. ledna 2009 v 15:52 | Reagovat

no tak do bolo suprové a pls rýchlo ďalší dielik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !