Vzpomínky episode 2 - Minato vs Kyuubi

1. listopadu 2008 v 18:56 | Astrid |  Vzpomínky
,, taky si už o jejím clanu slyšel ?" špital jeden druhému. ,, Jo , ale nevypadá nebezpečně" řekl druhej a podívali se na ní od hlavy až k patě. Měla podlouhlé krásné červené vlasy a i pře kapuci byli vidět. Hnědé až načervenalé oči a černou mikinu s kovovým opaskem kolem levého boku. ,, Musíme Tě nejdřív dovést k hokagemu" řekl jedena zavolal si dalšího ninju , který jí tam měl dovést. Dotyčný jí nabídl ruku a mile se usmál . Kate si ho okamžitě zafixovala do paměti a šli do budovy k hokagemu. ,, vstupte" ozvalo se zpoza dveří hlas. Ninja i s dívkou vešli dovnitř. Když hokageho ninja se vším obeznámil hokage se začal ptát dívky ,, tvoje rodina, nebo někdo ztvého clanu ví že si tady?" dívka zakroutila hlavou . ,, jsou naživu tvý rodiče ?" ,, máma je nemocná a tátu vidím jednou za měsíc." řekla klidně a koukala se nesměle na hokageho. ,, pokud zjistí , že se jim ztratil jeden člen půjdou ho hledat, znám ten clan, měl jsem snimi nějaké potyčky." řekl hokage a koukl se zase na malou dívku. ,, myslím , že tam já jnikomu chybět nebudu pane, to mi můžete věřit" sklopila hlavu a koukala se do země. ,, dobrá tedy.. " řekl hokage a vzal těmito dvěmi slovy na sebe hrozné riziko. ,, Minato vezmeš jí do svého týmu.. po té tragédi-i s Rin .. potřebujete ženskou ruku ." usmál se smutně Hokáge a Minato vzal bezeslova Kate za ruku a odvedl jí z kanceláře.

,, tohle je naše nová členka týmu. doufám , že jí to mezi námi uděláte co nejpříjemnější" usmál se Minato. ,, tohle je Obito Uchiha, pochází z Uchiha klanu , tohl je Kakashi Hatake " naklonil se kní a šeptl jí do ucha ,, jediné co ti o něm můžu říct, je jen to aby ses ho neptala proč nosí masku" usmál se Minato. ,, tak a tohle je Kate.. Kate Wong a celým jménem Kate seyora wong" prodloužil to Minato. ,, je z klanu Cats , ale myslím , že bude asi tak nejklidnější z jejího clanu " usmál se nevině Minato. ,, takže Kate už je po zkoužkách genninů a není na to čas to opakovat, proto si zabojuješ tady s Kakashim abych věděl jakou máš sílu, základy ti myslím v clanu řekli" usmál se. Kate kývla a sundala si mikinu. V clanu nikdy netrénovala, spíš se jen vždycky koukala na Mayu jak bojuje . Kakashi se koukl na Obita jak se mu potichu posmívá. Kakashi se koukl na Kate. Kate se postavila proti němu a pokusila se postavit do bojovné pozice. Kakashi nic nedělal a sledoval jí. Kate zamrkala a když viděla , že se nic neděje zase se narovnala a koukla na Minata. ,, soustřeď se Kate" křikl a když se Kate otočila kakshi už tam nebyl. Sotva se vyhnula dvou letícím shurikenám , ale šlápla na provázek a letěli na ní Kunaie. Už neměla šanci se jim vyhnout . Čekala až pocítí ve své kůži tu chladnou ocel a zavřela oči. * cink cink cink* pootevřela oči a před ní stál Kakashi. ,, dobrý ?" pomohl válející se dívce na nohy ,, jo" řekla potichu a vstala. ,, dobře Kate , máš dobré reflexy , ale si pomalá bude to chtít jen trochu tréningu " usmál se Minato. Kate se koukala furt na Kakashiho. Co to byl za pocit vtu dobu , když jí zachránil ?

Dny ubíhali celkem rychle. Kate skvěle zvládala týmovou práci , kakashi jí vždycky bránil a Obito byl taková ta třešnička an dortu. Minato na ně byl hrdý. Po několika skvěle zvládnutých misích je čekali stále těžší a těžší, ale oni je furt skvěle zvládali. Bylo jim už 15 a zrovna dneska slavil Obito svoje Narozeniny. Minato slavil narození svého syna, kakashi slavil spolu s ostatními a Kate slavila osvobození od jejího clanu, protože ani po 9 letech se neobjevila její schopnost, kterou je clan Cats tak známa.Jenže ten den se něco stalo..
Baráky začali mizet a lesy kátit. Po vesnici a ještě dál se rozeznívali, nejen křiky pláčicích dětí a rodičů, ale řev nějakého monstra. ,, Co se stalo?" ptala se Kate Minata. ,, nevím Kate vem Naruta a běž sním do bezpečí, Kakashi Obito běžte vypomoct Hokagemu, běžte! " ,, ano !" křikli a Kate si opatrně převzala Naruta a utíkala sním co nejdál od toho křiku. Naruto hrozně křičel, byli mu dva dny. Kate sním konečně doběhla do bezpečí. Byli v nějakém starém domě daleko od toho všeho, ani ne za 3 hodiny za ní přišli ninjové ,, máte okamžitě donést hokagemu jeho syna " ,, hokagemu ?" zeptala se Kate a chovala Naruta. ,, ano mistr Minato byl kdysi zvolen náhradou pro Hokageho a teď , když hokage listové leží v míru a pokoji (sklopili hlavu) je hokage on, přeje si abychom mu donesli jeho syna " řekl jeden ninja ,, ale" ,, tady není čas na žádné ale předejte mi ho !" řekl rázně jeden znih a natáhl kní ruce. Kate jim ho předala a v tajnosti šla za nimi... Když došli až k Hokagemu čili Minatovi Kate konečně viděla jak ho jeho otec drží v náručí a naproti němu stojí strašná besti svázaná jakýmisy černými vlákny. Kate se strašně lekla.. Byl obrovský.. a měl krvelačné oči. ,, Kushina.. " uslyšela Minateho vyslovovat něčí jméno. Vypadal sklesle ,a le pak vzal do ruk Naruta.. ,, už asi nebudu moct být tvým otcem.. Naruto.. přidám ti jen víc trápení.. doufám , že tě budou lidi chápat jako hrdinu" Kate co uviděla v následující hodině... neměla slov, rozšířili se jí zorničky a úplně zeslábla.. ,, Minato.. "
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate Seyora Wong Kate Seyora Wong | E-mail | Web | 1. listopadu 2008 v 19:12 | Reagovat

skvělé-....úplně mě doháníš k slzám,....těším se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !