Svět náhod episode 3

3. listopadu 2008 v 6:58 | Astrid |  Svět Náhod

*cvak* Otevřela dveře a Naruto stál a nic neříkal. ,, věděla jsem , že si mám vzít rači to druhý triko " řekla smutně Sakura a koukala do země. ,, ne ne ne sluší Ti to, vlastne nevím co říct .. " řekl a prohlížel si jí. Měla na sobě jenom červené triko s dlouhým rukávem ale vidět jí bez uniformy, vypadá úplně jinak. ,, tak můžem jít ?" řekl a otevřel jí dveře do auta. ,, mami už jdu ,tak se měj " zakřičela do domu . Máti vylezla na schody a koukla na Naruta. Jen mu přejela husí kůže po zádech a Tsunade se usmála. ,, jasně holčičko ve 12 doma ! " ,, ale mamíí " ,, v 1 " ,, ve 2 " ,, opůl " ,, třičtvrtě, ještě čas na cestu " Tsunade vzdychla ,, dobře ale ani o minutu později. " a zalezla zpět ke svému papírování.. Sakura se súsměvem posadila do auta vedle Naruta a slavnostně vyjeli. ,, neboj se seznámíš se" uklidnil jí Naruto když viděl jak si mačká ruce. ,, je to horší než seznamovací večírek co ?" špitla a Naruto na ní koukal jak na zjevení, číže nevěděl , která bije.. Nechal to plavat a vlezli do klubu. Kankuro to měl domluvený se vstupním, takže měli vstup zdarma a už se všude tancovalo. ,, yoosh , zdar lidi , sakuru znáte ne ?" usmál se Naruto na společnost, která zabrala nejlepší plac samozřejmě na sedačce. (sasuke, temari, neji-vedle něho se tiskla Hinata spíš jí tisknul on a koukal na naruta s úšklebkem :D , naruto , shikamaru, kiba a pod stolem se válel kankuro ) Na sedačce už nebylo místo tak se Sakura opřela o plot co byl za tou sedačkou.. všichni se bavili , ale Sakura se neměla ským bavit.. po chvíli kní přišla Temari. ,, čau Sakuro, tak jak se bavíš ?" usmála se na ní a opřela se vedle ní. ,, jo dobře" Temari na ní koukla pohledem ať nelže,, fajn .. je tu nuda" řekla a celá sedačka sklapla a koukla se na ní. ,, nuda... to je věc !" zasmál se Kankuro a vstyčil ukazováček z podstolu. Sasuke zakroutil hlavou a koukal se jiným směrem. Sakura šla hned k němu. ,, můžu vědět.. Sasuke.. co jsem udělala špatnýho ?" zeptala se mírně Sakura,když se dali všichni zase do řeči. ,, nechci se o tom bavit" zakoukal se na ní.. Tak strašně mu jí připomínala.. ,, ať je to cokoli nic špatnýho jsem neudělala, ne ?" Sasuke se zamyslel ,, ano nebo ne ?" zopakovala mírně otázku Sakura.. ,, Ne." vzdychl Sasuke jakoby mu to snad bylo líto.. ,, fajn pojď " řekla chytla ho za ruku a vedla na taneční plac. ,, co počkej já neumím tancovat, nikdy jsem netancoval a nehodlám stím za.." ,, drž pusu a poď" usmála se a dotáhla ho do prostředka.. Chvíli ho tam nechala a objednala jakousi písničku..


Písnička začala hrát a lidi začali křičet.. Všichni začali tančit do rytmu a Sakura se protlačila přez nával holek. Sasuke by nikdy netypnul do Sakury, že tohle se jí bude líbit.. Jeho jemná Sakura.. Sakura se začala pohupovat do rytmu a Sasuke se snažil tak nějak spolupracovat. Nakonec jim to parádně šlo a ostatní holky jen záviděli. Temari byla opřená furt o ten plo nahoře a s úsměvem jí pozorovala. ,, Hinato nechceš si jít taky .." ,, ne " řekl Neji a automaticky se koukl jinam. ,, sakra nejsi její dozorní pes, snad už ví co sama chce ne ?" vzkřikl na něj Naruto samou zlostí až Hinata nadskočila.. ,, Hinato šla by sis semnou zatancovat?" usmál se na ní znovu mile. Hinata trochu zčervenala a pak jako unešená větrem ho chytla za ruku a Naruto jí vedl na taneční parket.. Neji to svýma očima(které všechno vidí :D ) pozorova a zkoumal každý Narutův pohyb jestli něco nechystá. Písnička skončila.. a jakmile Naruto s hinatou došli na parket začali hrát pomalejší a pomalejší.. (a písnička byla tak pomalá že se na to endal tancovat ani ploužák :D ) více méně Narutu chytil Hinati kolem pasu a koutkem sledoval Nejiho , který vybuchoval vztekem, uklidnil se hned po té co na to Hinata přistoupila a položila mu hlavu na hruď .. Sasuke se chvíli díval na Sakuru ,, jsem teď na řadě.. tak.. chtěla by sis semnou zatancovat ?" řekl vážně Sasuke a koukal najejí reakci ,, samozřejmě, nepůsob tak vážně děsíš mě" usmála se sakura a položila mu ruce na ramena.. více méně si povídali protože sakuře přišlo blbí si na něh hned lehat. Hinata byla opačného názoru..

Když už se to všechno rozjelo tak Sakura usoudila, že je čas jít domů, že v nejlepším se má přestat. ,, Naruto? Naruto ! odvezl by si mě prosím domů ?" ptala se Sakura Naruta terej horlivě něco řešil se Sasukem. ,, jo za chvíli " ,, tos mi říkal před hodinou " řekla na oko zamračeně Sakura a sedla si vedle Nejiho , skterým jako ejdiným za celej večer nemluvila. Působil vážně ,alde když promluvil táhlo zněj jako z pivovaru.. Kdyby to tak šlo dál Sakura by se opila jen zjeho dechu.. Zvedla se a rozhodla se jí ty dva bloky pěšky . ,, tak se mějte !" vzkřikla a odcházela. ,, ahoj , čauky čau čau.. počkej Sakuro vyprovodím Tě " vzkřikla Temari a šla za Sasukem.. Sakura šla po schodech dolů a Temari hypla Sasukeho za ní.. ,, co je ?" zeptal se Sasuke ,, jdeš nebo ne tema.. Sasuke " usmála se Sakura.. Sasuke se podíval hrozivě na Temari a na ten její nevinnej pohled.. ,, původně si asi nechtěl jít viť?" usmála se Sakura , když už byli jen pár metrů od jejího domu. ,, ehm.. to bych neřekl tak do slova" řekl a koukal se jinam. Sakura se usmála a pokračovala v cestě...

Kdybych kontrolovala chyby, nestihla bych školu :D tak aspoň takhle to stačí..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kaede Kaede | Web | 3. listopadu 2008 v 16:04 | Reagovat

SUPEEEER daj vediet kedy bude dalsia cast

2 anyk anyk | Web | 3. listopadu 2008 v 16:57 | Reagovat

parádní dílek honem pokráčko plsky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !