Nesmířená s osudem episode 1

3. listopadu 2008 v 16:09 | Astrid |  Nesmířená s osudem
Ne že bych neměla Sakuru ráda , ale vtomhle příběhu bude tak trochu mrška, ale ne taková ^^ proto milovníci Sakury, mi nenadávejte, je to přece jen povídka ^^

,, Teto ?" křikla Hikari na tetu Haruno. ,, ano zlato ?" ,, mohla bych dneska trénovat se Sakurou o něco déle ?" ,, ale Hikari , víš jak si na to se zdravotním stavem.. " vzdychla starostlivě Teta a koukala na ní. Hikari při porodu měla značné potíže.. její matka byla v půlce porodu z vytíženosti bohužel mrtvá.. Hikari očividně zachránili, ale má slabé zdraví a občas jí zkolabuje srdce. ,, já to vydržím, takovýmhle tempem tu soutěž nikdy nemůžu vyhrat!" řekla smutně Hikari a odkráčela do pokoje. Lehla si na postel a přemýšlela. Hikari se přihlásila do soutěže o nej kunoichi. Je to vesnická tradice na počest zesnulých 5 sester , které ubránili listovou před napadením. Bohužel zaplatili životem. Soutěží se tam o hod kunaiem , běh na 2000 metrů lesem s překážkami a pak boj s určenými žáky z jejich třídy. Hikari bylo 15 , ale téhle soutěže se účastní jako 15.letá poprvé. Bylo to už pozítří a Hikari měla furt pocit , že není připravená. 3 Měsíce se Sakurou podstivě trénuje. Celkem se jí daří a tolíp, než si Sakura myslela. Hikari ztoho přemýšlení usnula.

,,Sakuro musíš na ní dávat pozor.." řekla Sakuřina máma. ,, Já dávám mami.." řekla Sakura a zakousla se do jablka. ,, asi né dost, tenhle měsíc jsme jí vezli.." ,, 3x do nemocnice a 2x k doktorovi, já vím mami budu si dávat lepší pozor" řekla Sakura a odkráčela do pokoje. Hikari měla pokoj společně se Sakurou a té to očividně nevadilo. Vždycky chtěla mít sestru. Jenže Sakura na Hikari častokrát žárlila. Byla přecejen hezčí než Sakura a taky mnohdy lepší v soubojích.. ,, Sakuro ?" ozvala se Hikari a posadila se na postely.. Sakura jí vzbudila bouchnutím dveří. ,, Ano Hikari ?" ,, mohli by sme dneska jít ještě trénovat" ,, ne Hikari dneska už toho bylo dost.." řekla rázně Sakura a posadila se vedle ní na postel ,, mám o tebe strach doktoři v nemcnici říkali , že se tvůj stav mírně zhoršuje.. Když takhle budeme pokračovat nezlepší se to " pokárala jí Sakura a dál se o tom nebavili.

Hikari druhý den cvičila ještě víc než před tím. Sakura se nestačila divit jak se zlepšuje.. Trénuje ale do školy nechodí..

,, Dnes jak už všichni víte začínají Hry Listové o nejlepší kunoichi ... Dívky , které se ještě nepřihlásili vemte si prosím letáček s podmínkami, které dívka musí mít a pokud splňujete všechny podmínky přihlašte se u brány Konohy. " Dokončil rozhlas a Sakura podala Hikari letáček. Hikari si ho s radostí přečetla

-od 14 - 17 let
- dívka musí znát základní informace o ninjech
- dívka musí mí vlastní vybavení a pohodlnou obuv
- nesmí mít žádné zdravotní problémy- například náhle bolesti hlavy, zvracení nebo problémy se srdcem

Hikari se zastavila ,, Sakuro.. " vzdychla a koukla se na jednu z podmínek . ,, Nikdo tu snad neví, že máš srdeční problémy" mrkla na ní Sakura,, Sakuroo " usmála se Hikari a četla dál. Když zjistila, že ,,všechny" podmínky splňuje šla se přihlásit k bráně Konohy. Nikdo nic neřekl a dali jí do stehnou a na rameno identifikační číslo.

,, Všechny dívky prosím na start za 4 minuty začínáme.. " zašuměl zase rozhlas a všechny dívky se seřadili an start. Všechny vypadali vysportovaně. I Sakura měla krásné vysportované tělo. Jen hikari měla tepláky a povislé tričko.. Takže vypadala jako startující a všichni se na ní koukali kdy odstartuje. Hikari si předšlápla a čekala na zahájení..
*Bang* ozvalo se a všechny Kunoichi se rozběhli po vesnici a hledali svůj terč s dozorcem. Sakura běžela úplně opačným směrem než Hikari a tak znervozněla.. Všimla si nějakého terče za jejich domema tak se vydala po ulicích , které dobře znala. Naštěstí tam bylo její jméno a Kurenai , která jí měla kontrolovat. Hikari hodila všech 5 kunaiů naráz aby dostala čas. Kurenai si s úsměvem její jméno odškrtla a dovedla jí do lesa. Tam byli další 4 terče . 2 na stromech 1 na zemi a druhý za kamenem. Hikari je všechny úspěšně zasáhla a Kurenai jí nanavygovala na další cestu , kteoru se má vydat ,, půjdeš touhle cestou doleva a pak u stromu s ulomenou větví zahneš doprava.. u kamenu vyčkej" řekla Kurenai.. Hikari se rozběhla tak jak jí Kurenai řekla.. ,, počkat.. ninja přce nepopisuje cestu podrobně" trklo Hikari a běžela zpátky. Kurenai tam už nebyla a na zemi byla zvětviček udělaná šipka kam se má opravdu vidat. Hikari an sebe byla pyšná a vydala se tedy jinou cestou. Když před sebou uviděla pár dívek oddychla si a běžela. Uviděla terč s nadpisem Hikari. Hodila pár kunaiů do středu a jen viděla jak se ve větvích neco mihlo. Usmála se a odběhla spolu s dalšími překážkami nakonec. Proběhla čárou , ale neoddychovala jako většina ostatních. Vůbec se nezadýchala. ,, Ayanama Rei , Yoko Matoko , Hikari Yosume a Sakura Haruno se připraví na čáry naproti svým útočníkům. Hikari po chvíli Sakuru našla a vydala se za roh za jejími protivníky. ,, Hikari Hikari podívej to je ten kluk !" pískla Sakura a ukazovala,, nenápadně" na Sasuke Uchihu, který stál jako jeden s útočníků. Pod sebou měl cedulku Sakura Haruno a ta jen vypískla.. Hikari si povzdechla, protože to ona kysi řekla , že se jí líbí a to právě Sakuře.. Sakura ho poznala a od té doby se Hikari může se Sasukem rozloučit ( Sasukemu nebyl vyvražděn clan vtéto povídce a má milujícího laskyplného bratra :D ) . ,, oprava, Hikari měla nejlepší výsledky v hodu Kunaiemi a maximální pčoet v hodu shurikenami , takže bude bojovat s rovnocenným, Haruno Sakura se vystřídá s Hikari Yosume! " křikl zkoušící a čekal až se vystřídají.

Sasuke povytáhl obočí a čekal až se sněkým Sakura vystřídá. akura , ale jen stála a celá červená koukala na Sasukeho. Hikari přišla k Sakuře,, Sakuro poď se semnou vyměnit " řekla Hikari a mávala jí rukou před obličejem. ,, blízníš ?" šeptla Sakura a nespustila oči ze Sasukeho. Hikari vzdychla.. ,, Sakura haruno si vymění pozici s Hikari Yosume !!" zakřičel až se všichni lekli a Sakura se probrala..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Better>g!rl Better>g!rl | Web | 3. listopadu 2008 v 16:14 | Reagovat

ahoj u me na blogu je bleskowka ..nezucastnis se pls ?? :)

2 Cleo Cleo | Web | 3. listopadu 2008 v 16:42 | Reagovat

Ahojky... už som za teba hlásla... a môžeš aj ty hlásnuť na http://miki-sek.blog.cz/0811/naruto-soutez-o-nej-postavu-2-zaverecne-kolo#komentare v ankete za "Shikamaru" ??? Prosím... :-)

3 hikari hikari | E-mail | Web | 3. listopadu 2008 v 22:03 | Reagovat

je to skvělý!:D

4 sara sara | E-mail | Web | 17. prosince 2008 v 15:45 | Reagovat

moc hezká povídka už se těším na další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !