Máš strach ? episode 2

1. listopadu 2008 v 17:46 | Astrid |  KakaSaku
,, a jak ti teda je ?" řekl a podíval se na její pořád zavázanou ruku a typoval by , že jí ještě není tak docela dobře díky tomu břichu . ,, je mi fajn" usmála se Sakura a opřela se opratrně o zeď u postele. Z neznámého důvodu byla nervozní. Ještě nebyla s Kakashim sama natož v jejím pokoji. ,, to rád slyším, kdyby si cokoliv potřebovala jsem tu já a Naruto " usmál se Kakashi. Sakura kývla a sledovala jak se dobejvá pryč oknem. Vydechla , když byl pryč a šla zavřít okno. ,, zavřu ho běž si lehnout" usmál se ještě v okně. Sakura se značně lekla. Pak se zasmála a šla si teda lehnout. Kakashi okno zavřel a pak opravdu zmizel. Sakura pak stejně šla ještě zatáhnout závěsy a musela taky poslouchat maminčiny kecy o tom jak musí být opatrná a jak má hodného senseie. Sakura po všem tom válení se doma cítila, že přibývá na váze. Cítila se o dost těžší a vůbec vyšla z formy. Sem tam se jí před očima zablskl záběr , kdy jí sasuke ladně projel Katanou břichem. Vůbec jí ztoho nebolelo břicho ale u srdce. Jen to , že to Sasuke udělal jí dohánělo k šílenství. Ano furt ho milovala a byla schopna pro něj udělat cokoliv.. I přez toto mu chtěla pomoct.. Něco jí říkalo , že by to on neudělala, ale nenalhávala si to jenom ?
,, Ah Naruto " zastavila se Sakura na své první procházce vedle ichiraku ramen. ,, yoo Sakuroo , kde se tu bereš a co ta ruka a břicho ?.. " řekl smutně Naruto , když si vzpoměl , že to na vlastní oči viděl a němohl jí uchránit .. ,, je to všechno v pořádku , kakashi sensei tu stebou není ?" zeptala se Sakura a sedla si k němu ,, je" ozval se Kakashiho hlas. Sakura se otočila a viděla jak se opírá o zeď jednoho zdomů a přez knížku se usmívá. ,, ah dobré ráno " usmála se na něj a on jen zvedl ruku. ,,Potřebovala bych si svámi promluvit" řekla a už vstávala. ,, moment děvenko nikdo neodejde zmého obchodu aniž by si nedal ramen, jen se hezky posaď" řekl starý muž a jeho dcera přikyvovala. Sakura se usmála a zase si sedla,, tenhle gentleman ti to jistě rád zaplatí , že Naruto ?" řekl muž a koukl se se smíchemna Naruta, kterej měl na stole žabku , která vypadala jak přejetá parním válcem. ,, já si dám taky jeden a zaplatím tady za dámu " vešel Kakashi a přisedl si vedle Sakury. ,, ale sensei to nemusíte" odmítala Sakura, ale už jí dali ramen na stůl a Sakuře nezbylo nic jiného než se do toho pustit. ,, jaké to je? jaké to je ?" Sakura chvíli dělala znaleckou uchutnávku ,, mmm je to skvěle" usmála se * Sakra! moc kořeněnééé , jak si mam asi udržet štíhlou lini-i buuu* křičela uvnitř sebe inner . Jak dojedli Kakashi zaplatil ,, můžete teda nachvíli semnou sensei ? potřebovala bych vám něco říct" ,, ale jistě " řekl Kakashi a šel sní. Dorazili až ke kamenému památníku. Sakura si u něj sedla a Kakashi zůstal tát čekajíc co zní vypadne. ,, víte hodně jsem o to přemýšlela.. a.."Kakashi trpělivě čekal , až bude Sakura připravená mu to říct. Trvalo to celkem dlouho až se zhluboka nadechla ,, musím to jít ještě jednou zkusti se Sasukem " Kakashi nevěděl co má říct. Koukal na ní jak kouká nevědomě před sebe , asi měla před očima nějaké vzpomínky. ,, Sakuro.." řekl potichu. Sakura si přitáhla kolena k sobě a i přez strašnou bolest břicha se rozplakala. Kakashi na ní chvíli koukal a pak se zahleděl do kamene, kde byli vyrity jména nejen jeho kamarádů, ale i jeho rodiny a žáků, které nikdy nenechal projít zkoužkami.. ,, v takovouhle dobu je nejhorší přejít vzpomínky Sakuro.." řekl a koukl se na ní. Ona mu taky věnovala pohled a čekala až jí to vysvětlí. ,, vědět , že jeden z tvých týmových partnerů zradil nejen tebe ale i celou vesnici..když ty mu dáváš přímo do jeho ruk celé své srdce a on ho s ledovou tváří zahodí ... vykazuje to pořádnou kuráž Sakuro a tu ty máš.. ale nevím , jestli budeš schopna vydržet i dál tento nátlak." Sakura svěsila hlavu a přemýšlela nad slovy svého senseie ,, už nechci nikdy víc vidět ... umírat předemnou mé přátele.."
řekl tím jeho chraplavým hlasem a vydechl. ,, zítra v 6 ráno se setkáme u brány konohy buď připravená.. nemůžeš jít bez dozoru" usmál se na ní Kakashi a i s jeho usměvem odešel. Sakura se ještě chvíli dívala do země a přehrávala si krásné chvíle se Sasukem , ale taky tu chvíli, kdy vyplýtvala svoje jediná dvě slova, která si chránila celé dětství...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 keiko-chan keiko-chan | E-mail | Web | 1. listopadu 2008 v 22:00 | Reagovat

supppppppppeeeeeeeeeeeeeeeer

to byo nááádherné

jen tak dále

2 mina-hatake mina-hatake | Web | 30. listopadu 2008 v 19:47 | Reagovat

waw...to bolo Kawaiiiii

3 Kumiko-chan Kumiko-chan | E-mail | Web | 8. ledna 2009 v 5:22 | Reagovat

superný dielik !!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !