Láska na nitkách episode 1

2. listopadu 2008 v 20:20 | Astrid |  Láska na nitkách
Děvče utíkalo co jí nohy stačily. Nevěděla jak dlouho poběží , kterým směrem běží , ale jedno věděla jistě.. Musí odtud pryč! Bylo brzy ráno. Věděla, že jí nikdo hledat nepůjde. Neměla pocit , že by na ní někdo dohlížel, nebo že by naní někomu záleželo.. Bylo jí čerstvích 14 a už od 6 prožívala muka... Nebili jí.. to by nebylo tak strašné jako nechat jí samotnou.. bez komunikace, odříznutou od světa, tak nevěděla proč by neměla přežít i mimo clan. Utíkala po jakési louce a před ní se objevili tři cesty. Jedna vedla do tmy druhá vedla knějakému městu a třetí vedla do řídkého lesa.. Dívka se vydala teď už pomalejším tempem cestou do lesa.

,,Selin je jen budiž k ničemu.. kničemu námnebude.. musí poznat samotu a jaké by to bylo !! je jen rozmazlenej fracek !"

Přeběhlo jí myslí, když slyšela jak se matka s otcem zase hádají a rozhodují o její budoucnosti.. Selin měla potřísněné šaty krví.. ostré větvičky stromů jí sekaly do oslabených ruk a ona už jen z trucu 2 dny nejedla.. Možná se vám to zdá málo ale zkusit dva dny nejíst a pít jen vodu není nic příjemného.. Měla jen jednu botu , druhou ztratil při běhu a suché jedličky smrkových stromu se jí zapichovaly do druhé nohy.. Už nemohla jít dál, ale nechtěli aby jí našli a pak potrestali ještě větší ignorací... Zavřená v tmavém pokoji jen o vodě a suchém tvrdém chlebu.. tak si připadala když sní nepromluvil ani její mladší bratr, který byl svými rodiči naveden a měl už v 10 ruce ponořené vkrvy jiného člověka.. Selin byla čistá jako právě napadaný sníh.. ale neměla na výběr... Musí přežít v téhle divočině.. Uslyšela za sebou kroky. Když se otočila nikdo tamnebyl. Slyšela je všude kolem sebe. Jako blázen se furt otáčela za děsivým zvukem. Rozběhla se, ale upadla díky větvi co byla na zemi.. Rozzuřené pohyzděné zvíře se na ní vrhlo. Cenilo na ní zuby a vypadalo hladově.. Byla to nejspíš nějaká puma, bylo na ní vidět stopy od bojů.. Všude měla jizvy a i čerstvé rány. ,, musela jsem na sebe upozornit pachem krve" řekl Selin a zahodila krvavé oblečení. Puma se na ní furt bez mrknutí dívala a chystala se , že zaútočí.. šelma vyběhla a Selin se připravila. Jenže jakmile vstala nohy se jí podlomili v kolenou .. Když dopadla a koukla e na šelmu, ležela na zemi zabitá .. v břichu a zátylku měla dva shurikeny, přesně mířené na hlavní orgány a přeťatá páteř.. pokud nebyla mrtvá, musela strašně trpět.. Ale podle známek jejího pohyu nejspíš mrtvá byla.. Selin se na ní koukala a pak se koukala všude kolem sebe. Právě vedle Selin stál kluk jejího věku .. červené vlasy a černý plášť s mraky barvy jeho vlasů. Selin na něj furt zírala. Kluk se na ní po chvíli podíval. ,, co se mladá holka jako ty potuluje v lese plném šelem ?" ,, a co se tu potuluje kluk jakoty ?" řekla naoplátku podezřívavě a pomocí oné větve se vyšplhala na nohy. Sasori se pousmál. Sjel si jí pohledem od hlavy až k patě . Byla fialová zimou a zřejmě i hladová.. Klepali se jí nohy a ruce na tom enbyli o nic moc líp.. Natáhl k ní ruku a dívka reflexně uhnula. ruku ztáhl ,, hmm , mé jméno je Sasori a tvé ?" řekl a stál jak tvrdý Y . ,, jsem Se.." nedopověděla a spadla na chladnou zem plnou těch ostrých jehliček. Sasori se zamračil a dívku si dal přez rameno.. potom zmizel z lesa..

Dívka se probouzela.. Cítila teplo.. Bylo jí vten oamžik nesmírně dobře.. Rozhlédla se kolem sebe. Ležela na kamenu který byl vystlán nejmíň 5ti dekami a dvě deky byli na ní... Vedle sebe měla vodu a nějaké jídlo. Selin se po malém rozhlédnutí pustila do jídla. Když to měla všechno snězené posadila se zpět na kámen a vyčkávala či k ní někdo příjde.. Dočkala se. Sasori vyšel zpoza rohu a koukl se na ní. Pak se koukl na prázdnou mísu a bez výrazu řekl ,, pojď semnou " podal jíruku. Selin se jí chytla a šla poslušně jako malé děvčátko sním. ,, Peine to je ona" řekl Sasori a trochu rázněji postavil Selin před sebe. Pein si jí prohlídl.. ,, proč bych jí měl nechávat u akatsuki Sasori ? je to ztráta času, nevypadá jako by něco uměla. " řekl chladně a věnoval se své nastávající činnosti.. ,, to že jsem holka neznamená že nic neumím" vložila se dotoho potichu Selin a doufala , že jí nikdo neslyšel.. bohužel od skály se to odrazilo třikrát hlasitěji a Pein se na ní otočil. ,, dobře tedy.. Deidaro ?!" křikl a přešel kluk s očima co vypadjí jakoby viděl všechno.. ,, no ?" přišel a prohlížel si hned Selin , která měla sklopenou hlavu aby jí nebylo vidět do obličeje. Byla nervozní, nikdy nebyla mezi cizími lidmi.. ,, budeš bojovat tady se slečnou " řekl ironicky Pein ,, jsem Selin " dořekla svojí minulou větu Selin a koukla se na Sasoriho, kterej už o ní nejevil zájem. ,, proč jáá ? nemám čas sakra bojovat snějakou... co tady vůbec dělá Sasori ?" řekl deidara a Sasori mu věnoval jeden hnusnej pohled. Deidara polkl. ,, poď jdeme ven " řekl a Selin šla poslušně za ním. ,, na" podal jí boty.. Selin si je nasadila a stoupla si naproti Deidarovi. Byli tam i další lidi a všichni měli stejnej vohoz.. ,, tak poď kotě " usmál se Deidara a ze skáli ven přišel Kisame s Itachim a někam šli. Po pohledu na ně se zastavili a sledovali stejně jako další Akatsuki. Deidara vzal z kapsy co měl zaplou kolem pasu trochu svého drahoceného jílu a bez povšimnutí Selin na ní hodil pavouka co jí vybouchne u hlavy.. Selin jen ladně uhnula a dál ho sledovala. Pavou se ještě chvíli šramotal na zemi pak ho deidara odvolal. ,, nešetři jí Deidaro " vyšel z hromady tvrdého kamení Pein a koukal se na Selin.. Když ucítila na rameni něco co bylo hrozně lehké koukla se.. Nebyli to normální oči , které měla. Deidara se lekl. Jeho drahocený pavouček se změnil v hromádku popelu.. ,, takže clan drams .. " řekl potichu Kisame a Itachi už byl fuč.. Pein zapřemýšlel.. mohla by se jim hodit podle všeho by měla mít i jinou moc, která by se měla vyvrbit nějaký den po Yosui ( dračí oko ) . ,, dobře Selin.. půjdeš s námi.. vraždíme pro peníze, jde nám o ocasé démony... musíme jich najít ještě 6 .. máme co dělat a ty se námh odit budeš. " řekl Pein a šel zpátky do skály..

omlouvám se za chyby, trochu jsem si to pletla s ,, nesmířená s osudem" to je tak když píšu jeden den dvě recenze !:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 selin.free selin.free | Web | 3. listopadu 2008 v 17:11 | Reagovat

jů děkuju moc je to skvělé .. :o) už to mám na blogu :)

2 Rikku Rikku | Web | 3. listopadu 2008 v 18:25 | Reagovat

Je to dobré! A jo,sú tam menšie chyby,ale tie ja akosi ignorujem. Neučím gramatiku,takže mi to je jedno.xD A aj tak,dôležitý je dej. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !