Život za Život Episode 7 část 1.

29. října 2008 v 18:09 | Astrid |  SasuSaku
,, podejte mi ještě vodu" řekl známí Kakashiho hlas. Sakura po-otevřela oči a nad ní se skláněl Sasuke a držel jí za ruku. Sakura se lekla,, zůstaň ležet Sakuro musíš to vydržet" řekl Sasuke a stiskl jí ruku. Kakashi kní byl zády a až teď Sakura ucítila strašnou bolest ve stehnu. Cítila jak se tam Kakashi pitval a jak je jí mdlo. Zavřela oči a držela se Sasukeho ruky. Byla celkem překvapená , že tam je sní a Naruto nikde, ale kde to vlastně byli ? Podle starých zdí a dusna poznala, že je nejspíš v nějakém domě v té neznámé vesnici. ,,sss" sykla Sakura a prohnula se vzádech , když cítila , že jí něco vytáhly z nohy. Sasukemu se rozšířili oči a koukal na Kakashiho , kterej měl v pinzetě něco jako trn. Neměli sebou nic lekařskýho jen obvazy náplasti a desinfekci. Sakura musela snášet ještě 15 minut zašívání nesterelizovanou jehlou a nehorázné štípání od té proklaté desinfekce. Snažila se myslet na něco hezkého , ale vté chvíli i když sebevíc chcete si na to prostě nevzpomenete. Když už bylo všechno u konce Kakashi jen řekl,, jak jsem si toho mohl nevšimnout.." řekl provinile a vyšel z místnosti. Do ní se rázem přivalil Naruto s nějakýma obkladama a nešikovně to dával Sakuře na stehno. Sakura pociťovala , že má horečku. ,, kde je Yoshi ?" zeptala se po chvíli Sakura ,, Yoshi ?" koukal na ní zblble Naruto. ,, Yoshi ten kluk " zopakovala Sakura. ,, žádný Yoshi tu není" koukal na něj stejně udiveně Sasuke. ,, vždyť jsme ho potkali, mli jsme mu hledat rodinu" řekla ustaraně Sakura ,, nikoho sme nepotkali.. Sakuro" řekl s obavami Naruto a koukal se podezřele na Sasukeho.
,, ten trn vsobě měl jed, vyvolává často u některých lidí iluze, horečky, noční můry. Ten jed i s trnem jsem se ti snažil vyndat z těla, nevím ale jestli jsem ho dostal ven všechen.. Ten jed byl vytvořen asi před 60 lety v Konoze, ale 3tí se snažil všeho toho jedu zbavit, protože se často ztrácel z nemocnic , ve kterých byl používán jako žiravina s příměsemi, a v konoze byli zabíjeni obávaní lidé." vstoupil znovu do místnosti Kakashi. ,, Ten trn ti někdo musel střelit do nohy aniž bys sis toho všimla, typoval bych , když nikdo nedával pozor u těch lupičů. Nznaky se projevili už při tom snu , následovně zmiňovaný Yoshi a pak mdloby." řekl zase moudře Kakashi a Sakura si se strachem prohlížela nohu. ,, nevím kdo to byl ani co chtěl, ale ta rána měla nepřímí zásah, takže to nejspíš nebyla rána na tebe Sakuro.." dořekl Kakashi a koukl se na Sasukeho, který mu opětoval pohled.
,, buď půjdeme zpět do Konohy aby sme se ujistili , že jsem ti tu nohu nezanítil nebo jestli tam nezůstal ěnjaký jed nebo půjdeme stejnou vzdálenost do Pískové a tam ti to snad také prohlédnou" řekl Kakashi a koukl na Sakuru , kterou podpíral. ,, půjdem do Písečné , nic mi není " usmála se Sakura a snažila se na tu nohu nešlapat. ,, fajn hodně jsme se zdrželi , musíme ale zrychlit. Sasuke vezmeš Sakuru na záda, Naruto vezme baťoh sjídlem, vezmu stany" určil Kakashi a rozešel se k ,,lesu" který vedl k písečné. Sasuke přivřel oči a koukal na vzdalující se Kakashiho. ,, Sakuro " řekl a nabídl jí záda. Sakura na ně ochotně vylezla a chytila se ho kolem krku. Sasuke ji chytil pevně za nohy, ale dával si místo na ono místo, kde měla nohu zraněnou. Už skákali lesem( jakože vím že na poušti většinou lesy nejsou , ale je blbí když řeknu že skákali po nějakejch kaktusech :D ) dobrou hodinu a nikde se nejevila známka konce. Kakashi měl obavy , že by se to mohlo opakovat, ale pro změnu na mířený cíl... Sasukeho.. Už viděl jak se les zřidčuje a viděl nedalekou poušť. Za lesem si všichni na pár minut odpočinuli a rozhodli se jí pěšky, no Sakuru furt nesl Sasuke. ,, Bolí to ?" zeptal se po chvíli. ,, Nene" špitla mu k uchu , ale ve skutečnosti měla co dělat aby neřvala bolestí. čím dál měla nohy od sebe tím víc se pokožka napínala a tím víc jí to bolelo. Proto se snažila se dát nohy do normální polohy a tak se víc tiskla k Sasukemu. Nevypadal nějak zvlášť , že by se mu to nelíbilo...mooc se omlouvám , že je to tak krátký, ale chtěla jsem to napsat co nejdřív a vtéhle části jsem ztratila inspiroš ^^
Astrid

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka-chan Satuka-chan | 29. října 2008 v 19:33 | Reagovat

Krásný!!! Bezvadná povídka.

2 Astrides Astrides | E-mail | Web | 29. října 2008 v 21:26 | Reagovat

Děkuju ^ ^

3 keiko-chan keiko-chan | E-mail | Web | 31. října 2008 v 21:44 | Reagovat

no NÁÁÁÁÁHODOU

to bylo sakra fix suprovýýýýýýýýýýýýýýýýý

:-D:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

4 dlwnek dlwnek | 26. dubna 2010 v 21:40 | Reagovat

ssssuuupppeeerrr!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !