Život za Život Episode 6

29. října 2008 v 13:17 | Astrid |  SasuSaku
,,To není možný.. " Sakura se koukala na zkleslýho Naruta. ,, je to pravda.." řekla Naruto. Sakura šla dlouhou ulicí ,, slyšela jste o tom ? Jejich sensei neuchránil svého žáka a nakonec zahynuli oba" Sakura neviděla na cestu . Po tváři jí tekli slzy. ,,Sasuke.. Kakashi sensei.." šla a před sebou měla obraz svého učitele a Sasukeho.. ,, Sakuro !" ,, nene už mě nechte bejt, mlčte! " křičela Sakura. ,, Sakuro !! Probuď se !" lomcoval s ní Kakashi. Naruto stál za ním a koukal na Sakuřiny rudé oči od pláče. Sasuke ve stanu nebyl. ,, ne ne.." vyšeptávala Sakura a furt jí tekly slzy proudem. ,,Sakuro !" křikl naposledy Kakashi a Sakuře se otevřeli oči dokořán.,, kakashi... sensei ?" řekla potichu a koukala na něho. ,, ou Sakuro děje se něco ?" řekl překvapeně Kakashi když ho Sakura objala,, kde je Sasuke ?" nemohla si uvědomit, že to byl jen sen. Měla prostě furt blbej pocit. ,, je venku .. zavolám ti ho" řekl pohotově Naruto ,, ne ne to je dobrý" řekla Sakura a pustila se Kakashiho. Chvíli zírala do blba.. ,, Tak můžeme vyrazit?" zeptal se Kakashi a položil Sakuře ruku na rameno,, jo" usmála se Sakura a tytam už tam stany nebyly.
,, Sakuro! Sakuro , je ti už líp ? Co to kčertu bylo ?" zeptal se Naruto a šel vedle Sakury. Ta neodpovídala.. * vypadalo to tak živě.. tak živě* furt se jí to motalo hlavou, ale čím dýl šli, tím víc to po cestě ztrácela.
,,Dejte nám všechno co máte a my Vás ušetříme života!" křikl nějaký chlap a za ním se objebilo 6 chlapů. Vítr zesílil a stál tam jen ten chlap co mluvil.. ostatní byli svázaní. ,, To ty budeš prosit o život" usmál se výhružně Sasuke a držel mu Kunai u krku.
,, co bude dnes k obědu ?" ptal se Naruto a spolu s ostatními se vzdalovali od sedmi svázaných lidí u stromu. ,, vidím.. Sasuke.. Uchiha " řekl chraplavý mužský hlas a mezi stromy něco kmitlo. Kakashi si toho všiml a neubíral na pozornosti. Když se ale furt nic nedělo nechal to být a zamčel to v paměti. ,, támhle támhle! najíme se jachaa!" ječel Naruto , když před sebou uviděl malou vesničku. Šli ulicemi toho města , ale nikdo nikde nebyl. Na zemi už byl písek, což znamenalo , že jsou blízko písečně. Došli k něčemu čemu se dalo říkat náměstí ,, tak teď se rozdělíme , já půjdu hledat nějakého živáčka, Sakura s Narutem půjdou hledat nějaký obchod sjídlem a Sasuke.. na Vás bude dávat pozor z povzdálí , kdyby někdo zautočil , za půl hodiny se zde sejdeme" řekl Kakashi a jak řekl tak zmizel. ,, Nejsme malý děti abychom potřebovali dohled" koukl Naruto nabroušeně na Sasukeho, který byl v ledovém klidu.,, ale notak Naruto jistota je jistota " usmála se Sakura a Naruto s nabroušenou tváří následoval Sakuru. ,, to je divný , všechno je buď rozbourané nebo zavřené " sledovala Sakura obchody se zabouchanými prkny před dveřmi. ,, halooo, je tu někdooo!" slyšeli volání. Sakura s Narutem se rozběhli . Uviděli asi tak 11 letého chlapce. Sakura kněmu přiběhla,, Ahoj co se stalo ?" pohladila ho po vlasech. ,, ne-nemůžu najít mámu ah ani tátu" brečel chlapec. Sakura se postavila a koukla se na Naruta ,, pomůžeme Ti je najít ." usmál se na něj naruto a ukázal palec nahoru. Chlapec chytil Sakuře ruku a výsměšně se koukl na Naruta. ,, ten -ten-ten kluk !!" říkal naruto a ustoupil vzad. ,, co je sním ? nemáš hlad?" zeptala se mile Sakura a chlapec se jako napovel zase pustil do pláče.
Sakura ho tedy vzala za ruku a vedli ho zpět k místu srazu. Kakashi už tam byl ,, kakashi sensei , našli sme malého chlapce a nemůže najít své rodiče. " řekla Sakura a Kakashi si prohlížel malého chlapce. Chlapec se na něj koukal s obavami ,, Yo " usmál se Kakashi . Chlapec zase vrhnul svůj zlostný pohled a Kakashimu sjela kapka po tváři. Držel se Sakury jak klíště. ,, Musíme se držet mise" objevil se hned vedle Sakury Sasuke. ,, Ale ten chlapec.." řekla Sakura a koukla na Sasukeho. Sasuke na něj kouknul a ten spratek ( pardon, už mi příjde moc zlej :D ) zase hodil zlej pohled. Sasuke povytáhl pravé obočí a pak mu pohled vrátil. Chlapec se zalekl a schoval se za Sakuru. Sasuke se vítězně usmál a pak si všiml Sakuřina zlostného výrazu.. ,, ehm no.. " řekl a otočil se na jinou stranu. ,, Sasuke má pravdu musíme se držet mise, ale naopačnou stranu ho tu nemůžeme nechat. " řekl zamyšleně Kakashi a dělal že přemýšlí. Naruto nevěděl co říct a Sakura krmila toho chlapce. ,, jak se vlastně jmenuješ? " zeptala se Sakura . ,, Yoshiteruzaroku " odpověděl chlapec. Sakura dostala tik v oku ,, takže Yoshi ?" usmála se mile. Chlapec kývl. ,, Takže najdeme tvoje rodiče a pak se budeme držet mise ano ?" otočila se vdruhé části věty na Kakashiho , který nejspíš neměl na výběr. Sasuke si s Yoshim vyměňovali vražedné pohledy a Naruto byl naštvaný , že všechno chápal a nemohl se na nic zeptat. ,, jsou ještě vůbec ve vesnici ?" zeptal se znuděně Naruto, když už po půl hodině hledání nic nenašli. ,, Máš příbuzné v Pískové ?" zeptala se Sakura. ,, Ano, mám tam babičku" řekl Yoshi. ,, Tak se vydáme rovnou do pískové.. jen mi nejde do hlavy proč tě tu rodiče nechali. " řekla Sakura nahlas. Šli tedy, pokračovali v misi cestu do pískové vesnice..
,, ale víte, já mám furt hlad" řekl Naruto a všichni se na něj podívali. Sakuře se hned na to zamotala hlava a viděla před sebou zamlženo, po chvíli odpadla nazem jako hadrová panenka..


Tak to by byl asi tak poslední díl kolem naruta už se víc zaměřím na nějakej pár ^^
Astrid ( a-story.blog.cz)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Otaku Otaku | E-mail | Web | 24. července 2010 v 0:34 | Reagovat

moc kráásný !! Jashine kawai !! ♥ ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !