Život za Život Episode 5

29. října 2008 v 0:29 | Astrid |  SasuSaku
,, Jde o to aby jste se vydali na výpravu a donesli od Mistra Satteho vzácný svitek 3 králů." dořekl Sarutobi a moudře si podepřel hlavu. Naruto dostal tik do oka ,, mimo město? pro svitek ? za mistrem ?" opakoval Naruto a vstal ,, To se mi líbí !! Jdeme jdeme!" jančil a ostatní na něj jen koukali ... ,, uklidni se Naruto nejde o jentak ledajakou výpravu.." řekl zase moudře Sarutobi a Kakashi se podrbal na hlavě. ,, Naruto tak už přestaň! " řekla Sakura a měla ho plné zuby. Čímdál víc jí poslední dobou lezl na nervy. ,, Musíte jít až do Pískové, kde Vám pdoají bližší instrukce, protože vtuto chvíli toho vím stejně jako vy teď" řekl Sarutobi a pokýval hlavou. ,, Takže máme jít do Pískové , kde nám dají bližší informace o přepravě svitku tří králů do Listové" ujasnila si to Sakura a taky pro Naruta, kterýmu od této věty sklaplo... Sasuke nad ním kroutil hlavou. ,, A co je to vlastně ten papír tří dědků?" zeptal se Naruto a koukal na zdrceného Sarutobiho. Posadil se ze země zpět na židli a odkašlal si . ,, Je to vzácný svitek , který můžou využít jen 3 králové. Jelikož ten svitek je starý přez 400 let králové samozřejmě zahynuli , ale potomstvo jejich krve je mohou použít a tak získají jednu vzácnou techniku. Tedy po rozluštění tohoto svitku" řekl Sarutobi a mnul si bradu. ,, Vůbec to nechápu.." sklopil hlavu Naruto. Kakashi se usmál a dával rukou pokyn Sarutobimu ať to nebere vážně..
,, Takže zítra přesně v 8 ráno ! a ne že někdo příjde pozdě nebo bude trpět!" dodal výhružně Kakashi a jak zmizel,, takže příjdu v 9.." řekl Naruto se zkušenostmi s Kakashim. ,, NE V 8!" ozval se Kakashiho hlas , tkerý se musel rozlynout snad celou vesnicí. Naruto oklepal,, ano ano v 8 dyť to říkám eheheehh......aaach...." povzdychl si a vydal se lenošně domů zabalit si nějaký věci. Konec konců bude to jeho první výprava za vesnici a ten jeho nadšený obličej raději ani nebudu popisovat ^^. Sakura tam se Sasukem stáli samy a furt se nehnuli z místa. ,, tak zítra" řekl nakonec Sasuke a rozešel se pryč. ,, po-počkej Sasuke" řekl Sakura a rozběhla se kněmu ,, půjdu kousek stebou" dodala a Sasuke po malé pauze pokračoval dál se Sakurou. ,, jsem zvědavá na zítřek " usmál se sakura a dala si ruce za záda. ,, hm ?" otočil se na ni. ,, jen se tak trochu těším" usmála se zase Sakura. ,, Je to mise typu C ale nějak se mi to nezdá, je to dlouhá cesta a je tak větší pravděpodobnost , že nás někdo napadne." ,, co tě to napadá Sasuke kdo by nás napadal" usmála se Sakura,, tak zítra!" mávla a utíkala svou cestou.. ,, Jo zítra.. Sakuro." řekl potichu tak aby to Sakura neslyšela a jemně se usmál .. pak šel svou vlastní cestou.
,, 99 kolečko haaaah ještě jedno ještě jedno.." slyšel Naruto při cestě domů nějaký divný zvuky. Vyšel z uličky na větší cestu a tam běžel nějakej kluk v zelený kombinéze. ,, raz dva raz dva" křičel a běžel jako kdyby si sedl na kaktus. ,, co to děláš?" poškrábal se na hlavě Naruto. Borec s lesklými černými vlasy, zelenou sametovou kombinézou a zířivým úsměvem mu neodpověděl. Naruto nevěděl jestli je to dobře nebo špatně.. Nechal to tak jak to je a zavřel se do bytu.
,,Jdete pozděěěě!!" zakřičel Naruto na Kakashiho který dorazil o půl 11 . ,, omlouvám se ale přeběhla mi před cestou kočka a no ..." ,, měl jsem si víc kunaiů nebo shurikenů",, já si vzala víc shurikenů",,taky si myslím" Kakashimu sjela kapka po čele ,když zjistil , že je jeho zajímavá historka ignorována. ,, Tak jdem" řekl, když to všichni skontrolovali.
,, hele hele vzal jsem si rámen" vytáhl umělou dozu Naruto a už odlepoval víčko,, kde tu vezmeš horkou vodu pitomče? " řekl Sasuke a posměšně se usmál . ,, já na ní zapoměěl" křikl zamračený Naruto a zakručelo mu v bříše,, nee!" smutnil a šel pomale dál ,, Na" dala mu sakura svůj oběd. ,, díky Sakura-chan" zazubil se naruto a oči se mu leskli..
,, už se stmívá.. měli bychom se někde utábořit, půjdeme do pískové tři dny a nejsem si jsitý , jestli by ste to vkuse zvládli určitě se taky bojíte sov .." řekl Kakashi a podezřele hbitě koukal ze stromu na strom a stál naprosto rovně,, sensei není vám nic ?" zeptala se s obavami Sakura . Kakashi sebou trhl a pak jen pohotově zakroutil hlavou.. ,, nezapálím tooo" histerčil Naruto a ani se Sakuřinou pomocí to nesvedli. Sasuke udělal nějaké znamení rukou a jen si odplivnul na ohniště , které začalo okamžitě hořet,, waaa" divil se Naruto . Sakura na to taky koukala a Kakashi si nevěděl rady se stanem. ,, sensei chcete pomoct?" zeptala se mile Sakura a sehnula se kněmu. ,, jo to bys byla moc hodná Sakuro , támhle to přidrž ja to tu zatluču" řekl potichu Kakashi aby ho neslyšeli kluci. ,, fájn" řekla Sakura a udělala co Kakashi chtěl. ,, no a jelikož vidím , že ste si nevzali stany a já vzal jen dva , tak budete někdomuset spát venku, nebo po dvojicích" řekl Kakashi a podrbal se na hlavě. ,, Naruto můžeš si klidně lehnout se mnou , Sasuke určitě nechá Sakuru spát ve stanu a taky bude hlídat .. po nějaké hodině se vystřídáme." řekl Kakashi ,, nesouhlasím ! vy určit chrápete! klidně budu dělat hlídku já !" protestoval Naruto a koukal na Kakashiho provinilej výraz . Sakura se začala smát. Všichni na ni koukli. ,, Kakashi tak já si sváma klidně půjdu lehnout a ať se střídají oni dva " navrhla po tragickém smíchu Sakura .,, Když já nevím , jestli můžu, je to anše první výprava a .." ,, já to zvládnu !" řekli oba naráz a prohodili si vražedný pohledy. Sakura si šla rovnou lehnout do stanu a Naruto si vynutil první hlídku.. ,, Sakuro nechtěla by sis jít lehnout spíš za Sasukem, mě tu nevadíš , ale já orpavdu ale ovšem jen málokdy chrápu " poškrabal se Kakashi a zaculil se. ,, to myslíte vážně ?" řekla a koukla na něj nedůvěrihodně. Kakashi se koukl jiným směrem a měl se za blbce. ,, Tak fajn já si klidně půjdu lehnout za nima" usmála se Sakura. Vylezla z Kakashiho stanu a prošla kolem ohně u kterýho seděl Naruto. Měl červený voči protože ani nemrkl jak to bral vážně a všechno sledoval. Opatrně rozepla zip a vtu ránu měla u krku kunai. Sakura se lekla. ,, promiň Sakuro co tu děláš ?" řekl Sasuke a sundal jí nuž z krku. ,, No Kakashi mi doporučil jít spát spíše sem, ale ejstli ti tu vadím , klidně půjdu.." už se chystala jít za Narutem ,, ne klidně tu můžeš spát.." řekl a udělal místo aby mohla projít. Sakura se Usmála a rozkládala tam spacák. Sasuke si zase lehl na holou zem stanu jen v kalhotech a tričko měl pod hlavou. Sakura na něj chvíli zírala. ,, Děje se něco ?" řekl a měl furt zavřené oči. ,, není ti zima ?" zeptala se a Sasuke otevřel oči. ,, není spi už" řekl a otočil se na druhý bok. Sakura tam ještě chvilku něco dělala,, na vem si to" řekla a přikryla ho tenkou dekou. Sasuke nic neříkal a tak si Sakura lehla. Sasuke se ještě chvíli díval před sebe a přemýšlel...


omlouvám se za chyby
Ptali jste se kolik jim je
Jakože teď přesně nevím , ale tak kolem 14 let ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !