Život za Život episode 4

28. října 2008 v 23:14 | Astrid |  SasuSaku
,,hokage-sama... Byl to ten kdo si myslím ?" koukal jeden z Anbu na Hokageho, který si právě četl papír, který Iruka proměnil z Kunaie.. ,, Ano už jsou v plném počtu... " Jediné co on sám hokage nechápal, proč zaútočili prvně na Sasukeho.. On sám přece nechal svého bratra žít.. ,, Hokáge-sama mám další zprávu o Akatsuki" přiřítil se další můž. ,, další menší vesnice nedaleko listové byla zničena, nikdo neví proč.. " řekl muž , který klečel na zemi. ,, všechny znaky směřují na nás , jestli něco hledají listová se změní v prach, musíme vyškolit ty nejlepší ninji.." řekl Sarutobi a přivolal si muže s maskou přez půl obličeje se zvláštním účesem ... ,, Spoléhám na tebe.. vycvičíš skupinu .."nedopověděl a předal mu dokumenty o 3 žácích.

Sasuke furt trénoval až do setmění na té louce... ,, musím... trénovat... víc.." posadil se vyčerpáním , byl úplně vyřízený . ,, přidat! " vzkřikl naruto u Ichiraku Ramen. Sakura byla doma a pomáhala máti s večeří..
Uběhl nějaký čas a Sasuke, Naruto a Sakura se neustále zdokonalovali ve cvičení .. Sasuke i když si to nechtěl připustit byl furt dlužný Sakuře tím nejdražším závazkem...

,, 23 den už je čas Vás rozdělit do skupin. Budu číst číslici skupiny a na to 3 jména , pozorně poslouchejte nebudu se opakovat... " řekl Iruka a začal diktovat.. Naruto byl napjatý jak guma Sakura byla spíše zvědavá a Sasuke si vyhlížel lidi s kterými by jisto jistě nechtěl být.. ,, to byla 6 tá skupina, do 7 . skupiny v 5.C se řadí .. Haruno Sakura, Naruto Uzumaki" ,, jooo Sakuro sme spoluu" vzkřikl Naruto radostně a vrhl se Sakuře kolem krku. Ta byla částečně ráda , že se nebude seznamovat s dalšíma děckama a dělat ze sebe slušnou umělou panenku... Kdo bude ten třetí ?,, Sasuke Uchiha" dořekl Iruka a Sasuke přivřel oči.
- lepší než být stou otravnou blondýnou- myslel si a koukl na ty dva . Sakura se usmívala a očividně byla ráda tak jak je . Naruto se šklebil na Sasukeho a Sasuke jen pokroutil hlavou.. ,, tak to byla poslední skupina. dnes odpoledne k vám přiřadíme učitelé ( teď jsem si jen tak vzpoměla, že ještě nedostali tu čelenku se znakem listové, nevadí vy si to jistě přimyslíte že? ^^ Iruka je nyní blíž k Narutovi a bereho jako syna a Naruto už nemá námitky na Iruku a je hrdý , že zvládl zkoužku Geninů ,, alias scénka v lese " ) to by bylo zhruba všechno můžete jít domu a přesně ve dvě hodiny budete ve třídách , které jsem vám řekl k vaší skupině" Iruka zaklapl knihu a poklízel si stůl. Naruto vystartoval domů aby se řádně připravil. Sakuře se domů moc nechtělo a tak si řekla , že půjde jen tak po městě. Šla kolem obchodů, všude prodávali jídlo, dobrůtky, taky šperky a všelijaké odlišné věci . Zastavila se u jednoho krámku, kde uviděla krásný řetízek s jednoduchým přívěškem ..,, prosímvás kolik to stojí ?" zeptala se nesympatického prodavače Sakura ,, přesně tolik děvenko" ukázal na cedulku hned po řetízkem . Sakura se koukla do peněženky , jenže měla tam sotva polovinu dané ceny.. ,, tak děkuju.." vzdychla.. Prodavač se zachechtal. Sakura se otočila a udělal krok vpřed, s čímž narazila do nějaké postavy. ,, ahh promiňte já nechtěla.. " koukla se nahoru . Trochu se lekla, vypadal jak zloděj přez jedno oko pásku a přez půlku obličeje masku, potom si všimla čelenky takže si oddychla.. ,, nic se nestalo, chtěla si si koupit ten řetízek ?" usmíval se zřejmě pod maskou muž. ,, ano ale nemám na něj peníze takže.. " ,, chci koupit ten řetízek , kolik stojí ?" Prodavač se rozčílil a ukázal znovu na cedulku , která byla hned pod řetízkem. ,, eh" podrbal se na hlavě dívný muž a koukl se do poloprázdné peněženky.. ,, cítím se blbě " řekl a sklonil se k Sakuře. Sakura se rozesmála ,, to je dobré , ale děkuju vám.." měla hned lepší náladu.Toho muže nikdy před tím neviděla... Jak přišel tak taky zmizel a ona neměla nic lepšího k práci než se jít prostě připravit domů.

,, jsem váš nový učitel.. Hatake Kakashi .." řekl šedovlasí muž , který právě vstoupil do třídy. Sakura se na něj koukala jak na debila, Sasuke na něj koukal jakože jestli tohle je fakt jounin a Naruto ... komentoval jeho vzhled..

,, Ať vstoupí .." řekl Hokage , když mu jeden ninja řekl , že za dveřmi je tým 7 . Vstoupili a seřadili se do řady. ,, Mám pro Vás první misi .." řekl Hokage a koukal se na D-rankovi sloupec. ,, Chránit nějakýho bohatýho pána? Zneškodnit pár nepřátelských ninjů ? Nebo snad.."perlil Naruto ,, Najdete ztracenou kočku paní Seyouriové" dokončil téma Hokage.. Naruto se zamračil, ale jako první misi to musel nakonec příjímout.. Šlo to už několik týdnů, tu misi měli už po třetí, jelikož kočka furt zdrhala, pleli plevel, přehazovali seno, hlídali děti, nakupovali ..
Naruto si taky patřičně už párkrát stěžoval ..
,, dnes dostanete misi typu C .. " řekl Hokáge , když si přišli pro další misi, hned po té co Naruto přebaloval mimino.. ,, nejdu nakupovat, okopávat zahrádky, česat ovoce !" zakřičel Naruto a nazuřeně si sednul na zem ,, ale Naruto klid.. Omlouvám se Hokage-sama.." řekl omluvně Kakashi a koukl na Sarutobiho , kterej byl na pokraji svých nervů...,, Dnes nám přišla nová mise lehčího typu C a myslím , že vy by ste jí už mohli zvládnout .. " řekl Sarutobi a Naruto se na něj zvědavě koukl. Sasuke furt stál a nečinně přihlížel a Sakura koukala nabručeně na Naruta.. ,, Jde o .."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !