Vzpomínky episode 1 - Minulost..

30. října 2008 v 17:58 | Astrid |  Vzpomínky
,, Už musím jít, tak se měj a nemysli na to už Kate " řekla Kurenai, zvedla se od stolu a odešla. Kate byla ponořená do svých myšlenek, bodalo jí u srdce všechno na co si vzpoměla. Nechtěla už vzpomínat, nechtěla si připomínat tu hroznou bolest. V jejím prázdném vypáleném baráku zbyl jen kovový opálený kufřík .. Kate ho vzala a otevřela. Byla v něm fotka jejího bývalého týmu, všechno je pryč.. Kate fotku zahodila. Stejně jako ostatní jí dřív drahocené věci co byli uvnitř. Byla úplně mimo, neměla nikoho až na Kurenai , která jí držela na vlásku , jenže nebyl dost tlustý .. Neměla , kde bydlet, neměla už ani dostatek peněz.. Procházela se po lese. Koukala se na všechno kolem a procházela si místa , které měla ráda. Byla stím velice rychle hotová, protože těch míst nebylo mnoho. Došla na konec lesa, kde byl prudký kamenný sráz dolů .. Byl tam krásný výhled i když se Kate bála výšek sedla si naokraj srázu. Koukala do dálky a sledovala západ slunce.. Jemně si povzdychla a zavřela oči..

Sedla si ke stolu, nikdo ani při obědu na nikoho nepromluvil. Všichni měli kamenou tvář. Má mladší sestru Mayu, která měla ten den 4 roky. Její dvojče se o ní nestaralo ba naopak jí ještě křivdila, za všechno co udělala špatně. Své rodiče nebrala jako rodiče a tak se Kate necítila ani jako , kdyby měla rodinu . Všichni jí odsuzovali. Všichni jí nenáviděli ! Ale proč ? to se dozvěděla až na své 6 narozeniny, kdy taky utekla z domu. Jako každý den se ten den vrátila ze školy a vyzula si boty. Její máma ležela , protože byla těžce nemocná a její otec na nic nebral ohled ať to mělo dopadnout jak to mělo dopadnout. May se ten den chovala divně. Jakoby chtěla Katiny narozeniny ještě zhoršit, než takové jako byli. Venku pršelo a Kate byla zavřená ve svém pokoji. Do jejího pokoje ale vtrhla její dvojče May. ,, Vypadni znašeho domu ! Vypadni a nevracej se , ty monstrum! " křičela její stejně stará sestra. Kate neměla ani trochu pošpiněnou duši a tak tyto slova brala velice osobně. Nebylo to ani takové , jakože jí zapíchli kunai do srdce, bylo to takové jako kdyby měla položenou hlavu na špalku a Kat se natahoval jí hlavu useknout... takový pocit to byl .. Kate nic neřekla. Otočila se zpět k oknu a tekli jí slzy proudem. Nemrzelo jí , že nikdo nevěděl o jejich narozeninách to bylo to nejmenší... Zraňovalo jí jak jí odsuzují za něco , za co ona nemůže.. Ten den je začala nenávidět, začala je nenávidět všechny !!
Večer jsem si sbalila pár hadrů co jsem měla a sebrala jsem nějaké jídlo . Podívala jsem se ještě na matku, která už nejevila známky života a všem to bylo jedno. Opustila jsem naší rodinu, opustila jsem náš klad i toto město. Vzdala jsem se všech těch odporných let a vydala jsem se do hlubokého zákeřného lesa. ,, haloo ?" křičela zoufale Kate v lese.. neviděla škvíru mezi stromy, natož nějaké zvíře aby se vlesích pohnulo.. Sedla si přesně tam kde stála.. Na promáčenou zem od předešlého deště a usnula. Ráno jí probudil zpěv ptáků. Všude bylo šero a hustá mlha se držela při zemi. Šla hodně dlouho až si všimla, že se les zřidčuje. Měla naději v očích a došla na cestu. Rozhlédla se do leva ale jen viděla končící cestu za kopcem. Otočila se celá do prava a uviděla bránu.. Vydala se k ní. ,, hej počkej.. kdo si ?" zeptal se jeden z mladých strážných vypadal tak na 17. Kate se na něj chvíli dívala. ,, jmenuju se Kate Seyora wong , jsem z klanu cats .." řekla nesměle Kate a koukala na vystrašenej výraz jednoho ze strážných .
omlouvám se za kratší text, ale nemám moc času ^^

a taky pardon za chyby

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Seyora Wong Kate Seyora Wong | E-mail | Web | 30. října 2008 v 19:37 | Reagovat

ja si jejich obrazky dam na blog ju..a jinak Minato Namikaze je 4.Hokage...

2 Kate Seyora Wong Kate Seyora Wong | E-mail | Web | 30. října 2008 v 19:45 | Reagovat

je to jinak kawaiii

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !