Máš strach ? episode 1

29. října 2008 v 14:15 | Astrid |  KakaSaku
Takže začneme další povídku na pár KakaSaku(kakashi x Sakura), kdo to nemá rád ať si to nečte a nekomentuje, dost mě to srazuje dolů ^^ díky

,, Sasuke ?" kmitala Sakura očima kolem sebe. všude bylo bílo , nic neviděla jen rozmazané postavy. ,, Sakuro jsi vzhůru ?" zeptala se jí ženská osoba, ale Sakura nemohla pořádně oteřít oči. Až po tom jí začalo všechno bolet ucítila ostrou bolest v bříše a štipala jí hlava, jako kdyby jí měla rozseklou, což mimochodem měla. ,, je mi zle " řekla potichu a nechala tedy zavřený oči. ,, je v pořádku, je vpořádku !" slyšela známí hlas. Poznala v něm Naruta. Konečně otevřela oči a rozkoukala se. Musela si zvyknout na nevšední bílí den.. Byla v bezvědomí celý týden a nic víc než černou tmu a Sasukeho vní neviděla. ,, co se stalo ? tsunade?" řekla Sakura a nevěděla co má dělat. Stál tam Naruto celý obvázaný v obvazech, Kakashi , tsunade a dvě nemocniční sestry. ,, odpočívej Sakuro všechno se dovíš.." řekla Tsunade a dala všem pokyn aby jí nechali napokoji. Brzy odešli i předtím zmíněné sestry a Sakura zase zůstala sama. jednu ruku měla celou obvázanou, nejspíš byla pořezaná a cítila pod obvazami ostrou bolest. Zvedla tedy zdravou ruku a podívala se pod peřinu. Nohy měla v pořádku a břicho měla taktéž obvázané stejně jako zpevněný hrudník jakousi sádrou. Snažila se vzpomenout co se stalo , ale nemohla. štvalo jí , že jí Tsunae nic neřekla. Čekala a koukala z okna.
,,Naruto běž si taky lehnout musíš odpočívat" řekla Tsunade a odcházela i s Narutem . Kakashi tam zůstal sedět a tak si vytáhl svou knížku než kněmu nepřišla sestra. ,, Slečna Haruno chce sněkým z vás mluvit, nejspíš svámi" koukla se na dvě vzdalující se postavy. Kakashi se tedy zvedl a s knížkou v ruce šel za ní. ,, Yo !" usmál se kakashi jak to on umí a došel k ní k postely. Sakura nic neřekla a čekala až se nemocniční sestra(která vypadala neobyčejně vlezle ;D ) uráčí vypakovat z pokoje. Když se tak po nesnesitelných třích minutách stalo Sakura promluvila chraptivím hlasem. ,, Kakashi-sensei co se mi stalo? proč sem zraněna?" zeptala se a koukala na Kakashiho, kterej byl značně překvapen její otázkou , i když ne tak docela. ,, Sakuro.. když ti to teďvšechno povím , čehož je dost málo , protože já sám moc málo vím, co jsem se dozvěděl od naruta a jak víš on to všechno řekne.." ,, Kakashi sensei prosím" přerušila ho Sakura a koukala na něj prosebně. ,, fajn" vzdychl a položil si knížku na noční stolek vedle její postele. ,, Pokud si pamatuješ byli jste se Saiem a Narutem posláni na misi za Sasukem." začal Sasuke a odvyprávěl jí 1. díl Naruto Shippuden ;D . Sakura si pomaličku začala rozpomínat. Na to jak se potkala se Sasukem, teď už chápala proč ho furt viděla v té tmě a jen jeho. Nemizel jen měl svůj chladný obličej a koukal na ní. ,, jak dlouho jsem byla v bezvědomí ?" zeptala se sakura a trochu se posunula nahoru do polosedě. ,, počkej pomůžu ti" řekl kakashi a podložil jí hlavu polštářem Takže sakura zase ležela. ,, díky.." sjela Sakuře kapka po tváři. Kakashi se jakoby nic usmál ,, v bezvědomí si byla jen několik hodin.." řekl Kakashi a podrbal se na hlavě. ,,dobře dobře víc než několik , vlastně se to dá počítat do dnů" změnil to zas eKakashi při ještě větším zlostnějším Sakuřiným pohledu,, 8 dní" řekl nakonec zklesle Kakashi a koukal na Sakuřinu vyjevenou reakci..
Chvíli se ho ještě na něco ptala, ale už se blížil večer a Kakashi musel odejít.. Byla ráda , že si vtom všem udělala jasno. Druhý den už jí navštívili všichni kamarádi. S velkou nechutí byla Ino včele a dala jí květiny na noční stolek a jak se objevila tak taky zmizela. Hinata se moc nevyjadřovala, ale byla ráda , že je Sakura v pořádku . Naruto kolem Sakury skákal jak neurvanej a Tsunade spolu s radou za jejími zády( socky, připomínají mi mou babičku xD) loupala Sakuře jablka. Sakura mlčela a všichni si vystačili samy, jak se zeptaly samy si odpověděli a Sakura se jen usmívala. Po několika dnech, lépe řečenou po dvouch týdnech jí pustili do domácí péče. Sakura byla hrozně slabá a furt měla před očima jak jí Sasuke zaryl katanu do jejího břicha hned po tom co zmasakroval Naruta a z nějakých důvodů mu omezil použít Kyuubiho.
,, Sakuroo máš tu navštěvu mohu ji poslat dál ?" křičela Sakury máma ze zdola. ,, Anoo!" křikla pro změnu nazpět Sakura.. Bylo jí 17 , furt bydlela s rodiči protože si nemohla najít vlastní bydlení. Sakura čekala Naruta, Saie nebo Temari (která se přestěhovala za Shikamarem) ale , že příjde Kakashi to opravdu nečekala. ,, ah dobrý.." nevěděla jestli je odpoeldne ráno nebo noc. Byla totálně mimo a kouknout na hodiny se jí nechtělo. ,, Yo " usmál se Kakashi(spíš jen zavřel jedno oko xD ) a sedl si na židli vedle její postele. ,, umm chcete mi něco ?" zeptala se Sakura po nepříjemném Kakashiho zírání na ni. ,, noo.. šel jsem se jen podívat jak Ti je.. Možná už nejsem tvůj Sensei, ale budeme mě brát jako starého známého " ,,usmál" se zase ...,, ah jistě " opětovala mu úsměv Sakura..


Omlouvám se za chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 keiko-chan keiko-chan | E-mail | Web | 31. října 2008 v 21:55 | Reagovat

sakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

To je sakramencky skvělééééééééééé

HONEM DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK DALŠÍ DÍÍÍLEK!!!!!!!!!

2 Kumiko-chan Kumiko-chan | E-mail | Web | 8. ledna 2009 v 5:18 | Reagovat

super poviedka !!!!!!!!!!!! KakaSaku je moj naj pairing !!!!!!!!!!!!!!! n_n

3 IsabellaXKakashi<3 IsabellaXKakashi<3 | 16. února 2011 v 19:36 | Reagovat

JEEEEE.. ^^ moc prýma... akorát pár drobných chybiček , ale ale jinak píšeš hezký povídky ;) taky mám moc ráda tenhle pár. :) KakaSaku je nejlepší :) ikdyž bych si Kakashiho nechala pro sebe :P :D ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !