Recenze

29. října 2008 v 18:42 | Astrid |  Vzpomínky
Vyprávění bude trošku odlišné od ostatních povídek, ale Kate si přála s happy endem takže to trochu pošramotím. Určitě to pcohopíte dyštak trochu pomohu.. Kate si vlastně pvoídku napsala sama akorát jí nacpu do 6 episod ^^

Něco o Kate
Jméno: Kate Seyora Wong
Věk:25
Hodnost: jounin, občas vypomáhá ANBU
Kate pochází z Temné Vesnice, kde její klan patřil mezi nejnebezpečnější. Říkalo se jim Cats klan. Má dvojče May a mladší sestru jménem Maya(šili tři sestry). Jejich rodina byla taková jiná. Členové rodiny se mezi sebou moc nebavili a neměli skoro k sobě žádný vztah, a ktomu všemu nenáviděli Kate, protože má v sobě zakódovanýho 5.ocasatého démona Gobi-no-Houkou.( to se mi bude fakt blbě pamatovat ;D )
Kate nějaký čas bydlela v Konoze, kde byla v týmu s Kakashim, Obitem a Minatem. Kate se do Kakashiho zamilovala. Pak ale dostala zprávu, že její dvojče vyvraždilo celý klan. Kate byla z toho sice smutná, ale pak s nimi opovrhovala. Také ji mrzelo, že Kakashi nijak nedává najevo, že má o ní zájem. Až jednou. Sice stydlivě a nesměle, ale pozval ji na oběd. Kate samozřejmě přijala nabídku. Od té doby začli být hodně spolu.
Kate si velmi oblíbila Kurenai. Obě jsou nejlepší kamarádky a jsou také pořád spolu. Kate se dokonce ujala Sakury v soukromým trénování. Kate má za nepřítele Akatsuki, protože ji chtějí vzít démona.
Kate ovládá rodinný kekkei genkai a to CatsEyes neboli kočičí oči. Jima dokáže číst myšlenky lidí, nebo nějakého protivníka svoji pouhou myšlenkou zabít a taky dokáže oživit.

Dívka Kate sedící na skále vzpomíná na všechno co se vjejím životě událo. Je schopná skoncovat se životem. Vzpomínky jí dají ještě větší odvahu a o tom příběh bude.. O jejich vzpomínkách ..

Ten happy end tam zapracuju ^^
Astrid
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Seyora Wong Kate Seyora Wong | E-mail | Web | 29. října 2008 v 19:03 | Reagovat

už se na to těším...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !