Nový začátek episode 6

28. října 2008 v 23:19 | Astrid |  Nový začátek
Voda smyla poslední stopu... Yusuke seděl ještě tam , kde před pár hodinami seděla ta krásná dívka.. Zdálo se , že jí zná jen chvíli , ale byla pro něj celý život. Vláčivé stopy se nedali smýt ani slanou vodou. Vláčivé stopy, které vedli k Yusukemu. Patřili jemu a on neuronil ani jednu slzu. Koukal se na opět zapadající slunce a poslední paprsky mu dopadali na tvář. Připadal si , že všechny ty paprsky patří jemu. ,, chci ti je všechny dát.. Sakuro .." šeptnul a sjela mu po tváři slza. Nemohl za to. On sám umíral a teď mu umřela osoba , kterou tolik miloval.Pohřeb... Suzy plakala.. Yusuke měl chladný výraz, Makoto stála za ním se smutným výrazem. Okolo rakve stáli lidé v kápech a pršelo..

Malý záblesk jakéhosi úryvku jeho paměti mu propálila hlavou. Kde se vzala, to on neví. Sepjal písek vrukách a sjížděli mu další slzy po tvářích..

Pohřeb... Suzy plakala.. Yusuke měl chladný výraz, Makoto stála za ním se smutným výrazem. Okolo rakve stáli lidé v kápech a pršelo.. Yusuke šel pryč. Pryč od rakve . Suzy za ním křičela a slzy se proplétali s kapkami deště. Makoto Suzy držela za ramena. Měla zoufalý výraz. Yusuke se neotáčel..

Před očima, ta hrůza se mu zase objevila. Yusuke měl zdrcený pohled a zavřel křečovitě oči. ,, Sakuroo !!!!" zakřičel a uhodil do země.
,, yusuke musíš něco sníst.." řekla potichu zpoza dveří Suzy . Yusuke neodpověděl. Seděl na zemi a koukal na kraj stolu. Nemohl se zbavit dojmu , že za to může on. ,, tak mi aspoň řekni co se stalo hmm ?" pootevřela dveře. ,, jdi pryč.. " řekl a zajel jednou rukou konečkami prstů do vlasů a zakrýval si dlaní půlku tváře. Celou noc nespal a přemýšlel .

Sedl do lavice a koukl na lavici , kde sedávala Sakura. Byla prázdná. Jakoby čekal na zázrka, jakoby čekal na to že se čas opět vrátí . ,, Yusuke?" postavila se před něj Makoto. Yusuke na Makoto hodil nenávistný pohled *co ho obtěžuje* . ,, pojď semnou" Yusuke věděl , že mu chce něco dúležitého říct a šel za ní. Došli na střechu školy . ,, Prosím vydrž to , vydrž ta strašná muka" stiskla Makoto obě ruce Yusukemu. Yusuke na ní koukal a nic neřekl ani nejevil známky , že jí poslouchá. ,, Všechno se opakuje.. Nejsem člověk .. Jsem něco jako přízrak bez ničeho. Ano byla jsem kdysi člověk .. a byla jsem tvá kamarádka Yusuke.." řekla Makoto a koukala mu se třpytem vočích do těch jeho. Yusukeho zorničky se zúžily a on udělal krok vzad. ,, Co to má sakra co společného semnou . Měl jsem umřít byl jsem stím smířenej, nikdo nepřišel nikdo ! byl jsem sám a teď jen za to , že jsem chtěl vědět , co jsem udělal blbě, to musím podstupovat znovu? Co ztoho budu mít, znova to zapomenu . Tohle nechci!" ..,, poslouchej mě Yusuke " ,, ne ty poslouchej mě Makoto! Zmiz! Nechci tě vidět.." řekl a šel k plotu . Makoto sklonila hlavu,, yusuke.." stekli jí slzy po tváři a utekla pryč. ,, Sakra!" bouchl do plotu a koukal na tmavé město. Začal foukat slabí vítr a vedle sebe uviděl zase tu dívku . ,, má sestřička.." řekla a koukala se slzami vočích na něho. Koukal na ní už sklidem .. ,, co je smou sestřičkou?" ptala se znovu. ,, ona je.." sklonil hlavu a do očí se mu drali další slzy. ,, mrtvá.." dopověděl. Dívka, která se nedotýkala nohou pevně země, s růžovými dlouhými vlasy, se školní uniformou jejich školy dala dlaň na Yusukeho čelo.

,, Yusuke! Chyť mě !" smála se malá dívka kousek od Yusukeho. ,, Sakuro ! počkej !" ,, nechytíš!" smála se malá dívka. ,, Yusuke?" zeptala se , když s hrou přestali. ,, slibuješ , že mě nikdy nenecháš samotnou?" ,, nikdy" podal malíček Malé Sakuře a usmál se.

Yusuke spadl na zem ,, co to bylo ?" koukal na ní vystrašeně. ,, tvoje přísaha.. Yusuke" řekla dívka. ,, Mimi ?" rozpoznal dívku .

,, Mimi ! Mimii! " křičela veselá dívka na chladnou sestru. ,, Co je Sakuro ?" ,, Mimi! Našla jsem kamaráda!" řekla Sakura a postavila před Mimi Yusukeho. ,, Mimi" podala ruku s úsměvem chlapci. ,, Yusuke" usmál se taky chlapec.

Yusuke si promnul oči. ,, Už si si vzpoměl ?" Otočila na Yusukeho hlavu poloprůhledná Mimi. ,, Mimi co ti je? Co je se sakurou , co se děje stímhle vším ?" ,, Jsem přízrak, jako Makoto" zvážněla Mimi ,, Přízrak je lidská duše, která nenajde ve svém starém životě klid, nebo na světě živých něco zapomněla. Takzavaní přizraci se pak objevují v pravý čas na určitém místě jen na chvíli, na místě kde oni si nejvíc přáli být. Svou sestru jsem nikdy nenašla. Snažím se přesvědčit, že své duši dala klid a pokoj, ale vhloubi té mé duši si myslím , že ne. " dořekla Mimi a koukala před sebe. ,, takže jste opravdu obě...mrtvé ?" řekl sípavým hlasem. Mimi přikývla a koukla na něj s další várkou slz. Yusuke se zvedl a chtěl jí slzy setřít, ale jeho ruka zůstala volně viset ve vzduchu. ,, Najdi Sakuru, najdi mi mou Sakuru, Yusuke" usmála se smutně Mimi a opět se proměnila vprůhledné nic.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !