Nový začátek episode 5

28. října 2008 v 23:18 | Astrid |  Nový začátek
,,Ten má ale štěstí.." *prask* ,, auu Yokoo " . Dostal pohlavek Ryuu časopisem. Yoko koukala na Yusukeho a Sakuru ve vodě a měla zamyšlený výraz...
,,Sestři?" zoufalé volání se linulo kudy se dalo.. Na střeše střechy byla dívka. Zase ta dívka ...
, Yahooo !" vstoupila druhý den do třídy Makoto. ,, hej, kde si včera byla..." ozval se hned Yusuke , který byl naopak pochmuřelý, protože ve škole pro změnu nebyla Sakura. Makoto s úsměvem přišla ke své lavici. Yusuke už se ani nesnažil z Makoto něco vypáčit, věděl , že na to musí přijít sám. Koukal se na Sakuřinu lavici a přemýšlel.
,,Je mi líto..." řekl doktor a podával dívce bez výrazu školní oděv. Sakuře se třepali ruce. Už dlouho se na tu chvíli připravovala, ale chtěla tu být o něco déle.. ,, Omlouvám se byla jsem na vyšetření" omluvila se Sakura vyučujícímu a sedla se sklopenou hlavou do lavice. Jakmile zazvonilo Sakura se odebrala a šla pryč. Yusuke už jí nestihnul. Šel zase na střechu školy. Opřel se o stěnu a koukl na slunce. ,, TY?!" rychle se zvedl a koukl se na dívku s dlouhými růžovými vlasy, tu samou co tam byla včera. Dívka se na Yusukeho otočila. ,, Sa-ku-ro" vyhláskovala a sklouzla jí další slza po tváři. Yusuke měl nevyspitatelný pohled. ,, hledáš Sakuru ?" zeptal se jí a opatrně udělal zase krok vpřed. ,, Sakuro.." řekla zase polopatě dívka. Otočila se zase k plotu, který hned na to pevně sevřela ve svých jemných rukou. Yusuke k ní přistoupil ještě blíž. Dívka zprůhledněla a hned na to zase zmizela. Yusuke měl pocit , že je blázen a že má halucinace. Ještě chvíli tam tak stál a pak si zase sedl na zem. ,, Sakuro ?" řekl skoro neslyšeně pak si na ní vzpoměl. Rychle se zvedl a šel jí hledat ,, Sakuroo !" křičel v parku a všude na ulicích. ,, ještě se nevrátila domů tvrdila, že dnes spí u kamarádky" řekli mu její rodiče. Dneska se mu ale Sakura nezdála v pořádku a tak se zeptal na adresu té kamarádky. Když se dostal na tu adresu zjistil, že je před domem , kde už 2 roky nikdo nebydlí.. ,, Sakra!" stisknul ruce v pěst Yusuke a rozběhl se po dalších ulicích. ,, Sakurooo, Sakurooo !!" křičel. ,, kam šla ?" doběhl až na pláž kde vydýchával. Slunce zapadalo a on viděl sedící dívku u kraje vody . Sukni měla promočenou a boty jí odnášela voda. Yusuke za ní běžel. ,, Sakuro!" Sakura se otočila a vstala. ,, Sakuro kde si byla?" řekl se strachem v očích Yusuke. Pak se usmál a zezadu jí objal. ,, já.." zčervenala a koukala smutně do země ,, omlouvám se" Yusuke jí ještě víc stiskl. ,, Musím ti něco říct..." řekla smutně Sakura... ,, i já sakuro .. já..já.. mám tě rád" vydechl a koukal na její reakci. Sakuře se do očí nahrnuli slzy. Měla ho taky ráda a moc, ale nebyla to ta věc o které chtěla Sakura mluvit. Nebyla schopná se stou věcí srovnat a nebyla schopná to někomu říct. Rodiče o jejím zdraví nic nevěděli.. Yusuke jí vzal tvář do dlaní a letmo jí políbil.,, pojď domů" řekl a usmál se. Sakura nebyla schopná slov.. Na pláži zůstali jen stopy dvou lidí a promočené boty na kraji moře.


Druhý den Sakura nepřišla do školy , ale Yusuke si stím nedělal starosti myslel si že dostala třeba chřipku nebo tak něco. Bavil se zrovna s Makoto , když konečně odbili zvony konec školy. ,, Zítra, ahooj !" křikla ještě Makoto otočila se a po tváři jí stekla slza,, Yusuke.." špitla..
Yusuke šel k Sakuře domů a slušně zazvonil. ,,dobrý den , omlouvám se za včerejšek" řekl když mu otevřela Sakuřina maminka a za ramena jí držel její otec. ,, prosím ?" řekla pochmurným tonem. ,, No za Sakuru, možná sem to stěmi obavami trochu přehnal" usmál se a poškrabal se na hlavě. Sakuřin otec se rozčílil,, co si myslíš ty záškoláku, že si z nás budeš utahovat?!!! vrať se odkud si přišel zmetku !!" zabouchl dveře a Yusuke slyšel jen Sakuřiny mámy pláč. Yusuke nechápal. šel zamyšlený domů a přemýšlel co udělal špatně, nestihl se ani zeptat na Sakuru a míjel nemocnici. Zastavil se a usmál se,, půjdu navštívit doktora " řekl mezi úsměvem a vešel do nemocnice. ,, prosímvás mohl bych jít na návštěvu na pokoj 213 ? " zeptal se Yusuke a Nataly na něj koukala jak na cvoka.. Yusuke tam býval hned jak onemocněl nějakou ,,nemocí" a Doktor ve vedlejším malém pokoji trávil dost času. ,, promiňte , ale ten pokoj je zrušený. Žádní lidé na ten pokoj nechtějí od té doby co tam umřeli sestry Akatsuyovy. Je to ale už přez 6 měsíců pane.." Yusuke se zarazil .. to příjmení..Sakura Akatsuyo. ,, Sakura?!" vykřikl nevědomky Yusuke a doufal, že je to jen schoda náhod. ,, Ano pane.. Sakura a Mimi Akatsuyovy. Byla to strašná tragédie. Obě ve stejný den ... Nechtěli být rušeny poslední dva dny svého života a na jejich památku byl pokoj zrušen.. " Dořekla Nataly....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !