Nový začátek episode 4

28. října 2008 v 23:18 | Astrid |  Nový začátek
Druhý den Makoto ve škole nebyla. Yusuke měl podrážděnou náladu a byl v kterékoli vyučovací hodině mimo. Neustále byl zamyšelný a neustále ignoroval lidi kolem sebe. Na jediný hlas , který brzy ráno uslyšel byl ten Sakuřin. Yusuke se na ní podíval. ,, Si dneska nějakej vědle, co se děje?" skrčila se k lavici a koukla na Yusukeho. Zamrkal a pak se probral z tranzu ,, jsem jen trochu unavenej to je dobrý" usmál se . Sakura mu úsměv po chvíli opakovala. ,, chtěla jsem se tě zeptat.." postavila se. Začala si proplítat prsty a zase rozplítat a koukala všude okolo jen ne na Yusukeho. Yusuke na ní koukal s otazníkama v očích. ,, umm .." dala ruce podél těla sepjala je v pěst a koukla rozhodně na Yusukeho,,pu-pujdeš se mnou dnes na pláž ?" vykoktala ze sebe a furt měla nejistotu v očích i když to nebylo dvakrát vidět. yusukeho to prvně zarazilo ale pak se mírně rozesmál. Sakura sklopila hlavu a zrak měla upřenej na něj. ,, jistě že půjdu" usmál se nakonec Yusuke.

Bože ta je roztomilá...

pomyslel si s úsměvem na tváři. Při odpolední pauze na oběd šel Yusuke na střechu. Oněmil úžasem... U ohraničního plotu stála překrásná dívka s dlouhými růžovými vlasy. I když bylo sotva odpoledne slunce dostalo naoranžovělou barvu a dívka se otočila se slzami v očích na Yusukeho. ,, kdo... jsi ?" zeptal se po chvíli. Dívka neodpověděla. Až pak si všiml , že aninestojí pevně na zemi. Vyděsil se a udělal další krok v před. Dívka neměla ani smutný ani veselý výraz ve tváři. Nevypadal ani že by se Yusukeho bála. Výtr jí rozevlál vlasy a dveře za ním se otevřeli. Yusuke se s úžasem ohlédl kdo přišel. Stála tam Sakura. Yusuke chtěl něco říct a zase se otočil na místo , kde už teď dívka nebyla. ,, můžeme jít?" zeptala se Sakura. Yusuke byl furt otočený a neodpovídal. ,, Yusuke? jsi vpořádku ?" přišla kněmu a položila mu ruku na rameno. Pomalu se otočil a nadechl se,, jasně můžeme" usmál se jako by nic..


,, moo ryoo, proč si sem chodil?" zablábolil už na pláži Yusuke když viděl jak kněmu běží jeho praštěnej kámoš . ,, taky tě zdravím přišel jsem sem s Yoko" mával na Yoko , která se opalovala na lehátku. Byla to vybraná žačka ze školy , jako zastupitelka ředitele. Jen se na něj zděšeně podívala a zase jakoby nic zavřela oči pod pražícím sluníčkem. ,, seš tu sám? jak jsem si myslel , nikdy si neměl žádnou..." ,, Yusukee, promiň že si čekal!" doběhla v bílo růžových plavkách Sakura. Ryovi sklaplo a jako robot odkráčel namazat další části těla Yoko opalovacím krémem. ,, V pořádku.." prohlížel si jí od hlavy až k patě? ,, hm? jsem někde špinavá ?" začala se vochomejtat Sakura a koukala jestli někde něco nemá.,, ne já jen.... moc ti to sluší" usmál Yusuke. Sakura zčervenala a položila ručník vedle toho jeho vzala ho za ruku a utíkala sním do vody...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !