Nový začátek episode 2

28. října 2008 v 23:16 | Astrid |  Nový začátek
,,Co se to sakra stalo ?" řekl nahlas Yusuke a začal se zase naopak divit tomu , že může mluvit. Chytil se za krk a rozkoukával se po pokoji. ,,Dobré ráááno ! " zakřičela Suzy , vpadla do pokoje a rozhrnula závesy"papíry do školy máš na stole spolu se snídaní, klíče si beru já budu dnes doma dřív, ale pak hned odejdu, půjčím si tvoje auto, za to díky, vem si do školy nějaké ovoce a pořádně se obleč je tam hrozná zima" řekla rychle Suzy a zavřela za sebou dveře. ,,Suzy..." šeptl Yusuke smutně a myslel si , že to myslela ironicky... ,, Děleeej přijdeš pozdě ! " křičela Suzy a pravděpodobně měla jídlo přímo vkrku. ,, Suzy ty se na mě nezlobíš ? " křikl Yusuke , který se převlíkal. ,,Zlobím ! " Yusuke zesmutněl a zklopil hlavu . " ale příště už to nedělej, ještě jednou mě zesměšníš a neodpustím ti to! " zasmála se ze zdola Suzy,,Ahooooj " zakřičela ještě a zabouchla vchodové dveře. Yusuke si vzpomínal ! Vzpoměl si jak si Suzy jednou přivedla domů kamarádky a jelikož Yusuke je ,,tak sladký" tak ji všelicos o jeho sestře navykládal(pochopitelně ze srandy) a Suzy nemohla nic dělat.
Byl zaskočeným vším tím co se za posledních 10 minut událo. Musí do nemocnice, určitě mě všichni hledají ! Vždyť jsem nemocný ! koukl na sebe do zrcadla, ale tam viděl jen postavu v pyžamu a rozespalým výrazem. Hodil na sebe školní uniformu, kterou mu suzy přichystala a vyrazil ven. Zastavil se a rozpomínal si kam by měl jít prvně. Pak usoudil , že půjde do té nemocnice.
,, Dobrý den Nataly !" usmál se na sestru v recepci. Ta na něj koukala jako na blbca. ,, přejete si něco ?" chytala pod stolkem slzný plyn s doměním , že je yusuke opilí. ,, jak to myslíte jestli tu něco chci ?" nechápal Yusuke a změřil si Naty pohledem.,,Aaa to sou knám hosti" zakřičel doktor , chytil yusukeho kolem ramena táhl ho pryč. ,, to je dobré nataly on přišel za mnou, je to můj vnuk zdruhé strany mého bratra..." řekl nějakej kec doktor (který původně ošetřoval Yusukeho) ,, Pane doktore vy si na mě vzpomínáte , že jo ? aspoň někdo normální..." oddechl si yusuke a vydechl... ,, Nevím co máš v úmyslu chlapče , ale návštěvní hodiny nejsou a ty máš být ve škole." koukl na jeho uniformu. ,, sestra nataly všechny..." ,, stříká slzným sprejem já vím" dořekl Yusuke a nechápavě se na něj koukl , jakokdybymu to pan doktor už 3x před tím neříkal, když Yusuke ležel v nemocnici. Doktor zakroutil hlavou jakože ,, jak to ví ?" ,, tak či tak padej do školy a už se tu neukazuj, sestra nataly má u tebe obrázek , pamatuje si tváře.." ,,Ale " ,, šup šup " vystrkoval ho ven doktor , vzápětí se ozvalo zhroslasu doktorovo jméno a on běžel se slovy sbohem někam pryč.Yusuke kroutil hlavou a měl pořádný zmatek. Šel tedy směr škola , jak mus estra i doktor poradili. Moc nepospíchal... konec konců poslední měsíce vůbec neměl kam pospíchat takže o co jde...,, HITAWARI YUSUKE !!! Už zase pozdě !!! " křičela profesorka . Yusuke se provinile poškrabal na hlavě a sladce se usmál. Holky ze třídy padali na zem ze židlí a profesorku to vždycky obměkčilo. ,, no tak... ehm.. si sedněte do lavice a ať už se to víckrát neopakuje .." řekla a pobídla ho ať si sedne. Yusuke si tedy sednul a koukal z okna a hluboce přemýšlel. Vzpoměl si taky už na to , že by měl zjistit čím všem tolik ublížil , že sním ani vden jeho smrti nechtěli mít nic společného...,,Ehm takže děti..." řekla profesorka , když si vyslechla nějakou zprávu od žáka znižšího stupně , který měl zprávu od pana ředitele. ,, Máme tu novou žačku. Makoto Ayazame. " do třídy vstoupila dívka s dlouhými blond vlasy ve školní uniformě, trochu odlišné od ostatních, tvář měla jako anděl, krásně velké oči a bílou pleť ...Yusuke , kdyžjí viděl , skoro spadl ze židle.
Vždyť to je , vždyť to je ta holka znemocnice!!!Odmyslel si Yusuke ty dlouhé vlasy a vyměnil je za kratší a měl uplně tu dívku , která sním byla v nemocnici a hladila ho ve vlasech a taky nejspíš díky ní je tady.,,slečno Ayazame sedněte si tamhle do poslední lavice vedle studenta Hitawariho" . Makoto si poslušně s obdivem všech kluků ze třídy sedla do zadu o uličku vedle Yusukeho. Yusuke na ní civěl jak na mimozemšťana.
VYSVĚTLÍM TI VŠECHNO POZDĚJI... napsala na lísteček a hodila ho Yusukemu na stoleček. Yusuke si ho přečetl a po Makoto se už neohlédl. Dělal , že horlivě poslouchá profesorku , ale myšlenkami byl uplně jinde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !