Nový začátek episode 1

28. října 2008 v 23:16 | Astrid |  Nový začátek
Shoujo Fantasy comedy drama

Příjde dnes ten den ? Kde jsou všichni ? Kde je sestra... kde je Suzy, kde jsou mí přátelé mám vůbec nějaké ?... kdokoli... nechci, nechci zůstat sám, co jsem udělal špatně?Yusuke je už asi 2 měsíce napojený na přístrojích. je neustále při vědomí a hlavou se mu honí tyhle myšlenky. Ví , že nebude už dlouho patřit mezi živé . Ví , že by se měl rozloučit a dát někomu poslední slova , ale nikdo nikde není. Nikdo kdo by ho podržel , řekl mu že není sám... Yusuke to dnes cítí než kdykoliv předtím. Dnes je ten den.... den , kdy by ho měli odpojit od přístrojů. Den , kdy mu řeknou, že tu ležel poslední měsíce svého života zbytečně, celý tvůj život byl zbytečný, Ty si zbytečný ! Yusuke se nebál , byl na to už připravený a byl ochotný to příjmout, ale furt ho trápilo to samé... chtěl by se vrátit do minulosti a zjistit co udělal špatně, co mu zkazilo celý jeho život, co zajistilo to, že tu teď leží a přemýšlí nad tím...
Nemůžu odejít bez odpovědi, nemůžu umřít dřív než to zjistím..Běhalo mu furt hlavou a sestřičky se na něj se smutnými výrazy koukali přez sklo dveří od jeho pokoje. Doktor , který ho ošetřoval se sním snažil být a donutit jeho sestru, která byla celá jeho rodina , aby za ním přišla, aspoň dnes. Jeho sestra se jmenovala Suzy a moc ho milovala jako bratra, tak proč tu dnes není, proč tu není sním ?
------
,,Sestři vím , že jste tu nová , ale tohle bude vstup do vašeho života , do vaší práce. Smrt je začátkem života. Dnes v 6 hodin večer ho musíme zbavit trápení... odpojíme ho.. Je mi to líto ale musíme." dopověděl doktor , anižby sestřička stačila cokoliv říct. Byli 2 hodiny odpoledne a Yusuke měl překvapivě chladnou tvář , kde byli barevné snad jen jeho hnědé vlasy a jeho nezvykle modré oči.
------
CRRR....CRRR.... ,,Ano ?" zvedla telefon Suzy. ,,Tady doktor Mark z nemocnice vašeho mladšího bratra, chtěl bych kdyby jste..." tůt...tůt....tůt...Suzy položila telefon a pokračovala dál včinnosti , kterou měla rozebranou bez jakékoliv starosti o Yusukeho.
------Yusuke ležel na posteli a doktor už mu šetrně oznámil , že dnes je ten den , den kdy to všechno skončí... Yusuke nemohl mluvit , jen přikývnout. Když si myslel , že kolem něj nikdo není pustil několik slz na svou tvář a koukal na protější stěnu. Ze své minulosti si toho příliš nepamatoval, jeden den onemocněl, všichni si mysleli , že to byla pouhá chřipka , ale Yusuke začal ztrácet vzpomínky, kolikrát zapomněl jak se jmenuje a v nemocnici kolikrát vyváděl proč ho tu drží... Jeho sestra to ví, ale proč ho tolik nenávidí mu nikdy neřekla...
Musím znát odpověď, proč je to tak těžké si vzpomenout ?... Kdo jsi ?
Yusuke se díval před sebe kde zničehonic se objevila překrásná dívka.Kdo jsi ? Ptal se jí očima Yusuke a znepokojivě si jí prohlížel. Dívka měla školní oděv, krátké vlasy a na tváři úsměv. Anděl ? už je čas? Ptal se stále Yusuke . Dívka šla krůček po krůčku kněmu furt s úsměvem na rtech . Natáhla kněmu ruku a zastavila se. Yusuke zavřel oči a věděl , že už se nic nezachrání... to je život....Cítil jak ho dívka pohladila ve vlasech, cítil v tom tolik lásky, kterou tak dlouho necítil. Cítil její vůni , nechtěl otevřít oči, ale ostrá bolest hlavy ho k tomu donutila. Naposledy cítil jak mu dívčina ruka sjela na čelo. Otevřel oči a nad sebou viděl jiný strop než byl v nemocnici... Co se stalo ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 32
Utery: 97
Streda: 76
Ctvrtek: 51
Patek: 57
Sobota: 46
Nedele: 53

Celkem: 412


Díky !